Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jedno pytanie, od nowego użytkownika.


Recommended Posts

^ Nie dozgonnie tylko do momentu w którym byś ogarnął, że akurat ten plastik to nic fajnego.

Kiedyś za tyle były :icon_wink: Nawet na specu za 365 zł były a tam jak wiadomo z reguły drogo.

 

Cm028 w komisie da się trafić za 100zł a za 200zł na gwarancji.

 

Poszła tam edycją bo wtedy jeszcze nic w związku z tematem nie napisałem odnośnie repliki więc "mówię" było by bez sensu.

 

 

Edit#1

Tak odbiegając, dlaczego na gf wszystko takie drogie? cymy drożej o 100zł, g5 z kolbą o 50zł... co jest? szykują promocje -50% na wszystko znowu?

 

 

Edit#2

UWAAAGAAAA!!

!

(nie zabijcie mnie za link)

www.supersklepASG.pl

 

(...)

Jakbym znalazł stronę która sprzedają cm w mniej więcej takiej cenie to raczej bym się długo nie zastanawiał. Niestety albo już nie ma jej w takiej cenie, albo nie mogę po prostu znależć.

proszę bardzo. Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej bo jeszcze nasz młody to kupi... w tym sklepie.....

Od JG w tej cenie to tylko g36, mp5 nie jest tego warte.

Tak jak pisali cm.028 o wiele lepsza od spartaca.

Cyma średnia zewnętrznie, mocna wewnętrznie. Spartac słaby zewnętrznie, średni wewnętrznie, ale i tak nie warto.

Pamiętam jak miałem brać Spartaca, ale wziąłem Cymę. Dlaczego? Dlatego, że pokrywa zamka jest plastikowa w Spartacu. Wyobraziłem sobie jak na strzelance ją opuszczam i to pęka, albo nie mogę włożyć pokrywy i się łamie.

Ta myślę może nie chcesz CM, bo nie taki wygląd co SRT-13

to bierz to chociaż nie wiem jak z twoim budżetem http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Edit:

 

"młody" jak coś oznacza nowy :icon_biggrin:

 

Sorry za pytanie, ale co to za szyna? Ris tak chyba nie wygląda http://www.taiwangun.com/img/imagecache/02d83c4ce493b9aac6223258b2cc0224c8125b16.jpg

Edited by blunk
Link to post
Share on other sites

Nie taki zwykły, inny.

No tak bo pytasz i nie wiesz ja odpowiadam a Ty i tak wiesz lepiej...

 

Zwykła szyna picatinny /stanag 2324/std-mil-1913 czy bodajże stng 4694 (?)

 

Jak piszesz ris masz na myśli "Rail interface system" ? Bo coś mi się wydaje, że "risem" nazywasz wszystko do czego możesz podpiąć latarkę itd...

 

 

Jest to zwykły PRS jak na przykład tu:

https://www.volquart...ed-receiver.jpg

lub tu

http://www.eurooptic...atinny-rail.jpg

 

 

Edit#1

Ktoś wie co to za cudo?

http://www.longrange...ny-rail-004.jpg

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Gieta jg za 420zł no to nieźle... tuż to za 400zł kiedyś maks było!

 

Ja się chyba w innym świecie obudziłem 8O

 

To samo. Różnią się głównie tym, że jedno to ak a drugie g36... potem długo długo nic, ceną i potem pierdołami.

 

 

Edit#1 420zł, pomyliłem z tą w wersji "tan"

Edit#2 hehe, że mi ręki nie urwało ;)

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim Cyma 028 ma sens tylko i wyłącznie ze stałą bądź rozsuwaną kolbą. Składane łapią luzy, łamią się i opadają. Poza tym warto wymienić gumkę HU i kupić batkę LiPo (z odpowiednią ładowarką). Można też wymienić kable. Warto też zlikwidować luzy body i lufy wewnętrznej.

Link to post
Share on other sites

No Ja nie wierzę w to....

Cm028 czy JG0638 Co lepsze?

Hmmmm. Najbardziej z tych wszystkich proponowanych podoba mi się G.5 Galaxy i CM028. Raczej wybiorę Cm. Warto coś dokupić do cm?

 

Ogarnij się człowieku. Jak pójdzie kupić samochód to wrócisz z kosiarką? Bo co? bo też ma koła?

 

Jak można być takim nieogarem.

 

Edit#1

 

To jest właśnie to o czym było pisane na początku, cholery idzie dostać jak się widzi takie pytania.

 

Dokup sobie:

-ładowarkę i baterię, najlepiej lipola (JEST TEMAT WIĘC NIE PYTAJ)

-Kulki (JEST O TYM TEMAT WIĘC NIE PYTAJ)

-Ochronę oczu (JEST O TYM TEMAT WIĘC NIE PYTAJ)

 

 

(...)

nie jestem rozpuszczonym statystycznym idiotą, jak liczna część mojego środowiska.

(...)

W sumie to się cieszę, że tak myślisz. Każdy tak myśli.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Kto pyta nie błądzi. Skoro pytania się powtarzały to nie musisz na nie odpowiadać. Pytałem się o srt już tyle razy że dopiero za którymś razem uświadomiłem sobie że lepiej kupić coś innego... To znaczy że warto pytać. Rozumiem że to może denerwować. Bo skoro jestem nowym nieogarem wolę się wypytać, wywałkować temat, i wyczerpać go jak najbardziej mogę. Chciałem się spytać o to jak wyeliminować te luzy, ale skoro takie tematu już są, i ludzie denerwują się jak to widzą....... W taki razie wolę siedzieć cicho i szukać w internecie wszystko co bym chciał wiedzieć o asg...

Edited by Kapiozan
Link to post
Share on other sites

Chciałem się spytać o to jak wyeliminować te luzy, ale skoro takie tematu już są

Są. Szukaj poza forum poradnika rozkładania CM 028 (stamtąd wziąłem część pomysłów) albo moich postów na tym forum bo pisałem o tym pare razy.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Tylko ta cena mi pasuję.... Nie będę musiał czekać do Marca, tylko kupić 520 od razu (Musiałbym dozbierać do cm.028) a 520 mógłbym kupić od razu :/

 

Edit: No chyba że tego plastiku jest tak dużo że już lepiej dozbierać niż kupić replikę która zepsuje się od samego patrzenia na nią..

Edited by Kapiozan
Link to post
Share on other sites

To było pytanie pułapka :icon_wink:

 

Tutaj musisz sobie postawić pewien cel... Bo tak to my się możemy Tobą bawić ile chcemy :icon_wink:

 

Ty powiesz, że kochasz kałachy a my podeślemy auga i powiemy, że lepszy... potem z auga zmienimy na mp5 i tak aż dobijemy do 500 postów.

 

Żeby sprawę uprościć:

1)Ile wynosi maks a ile optymalny budżet na samą replikę?

2)Wymień w kolejności 3 typy (ak, giety itp.)

3)Czy zależy Ci na lansie?

4) potrzebujesz szyny "ris" ?

 

To powinno starczyć.

 

Edit#1

Teraz tłumaczę dlaczego pułapka...

Ponieważ rebrandem tych cym jest spartac :icon_mrgreen:

Ciekawiło mnie kto się złapię, MarekMac blisko było :icon_wink:

 

Teraz jeśli pozwolicie idę wreszcie spać, dobranoc i dzień dobry! (bo i tak rano przeczytacie).

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...