Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jedno pytanie, od nowego użytkownika.


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Już mówiłem że około trochę mniej niż 400zł....

2. Giety nie są najgorsze, ale wolę kałachy.

3. Nie

4. Było by dobrze ją mieć.

 

Ale tak na serio to po co się pytasz skoro masz zamiar robić na mnie pytania pułapki i szczycić się to jak udało ci się wkręcić stosunkowo nową osobę w Airsofcie.

Link to post
Share on other sites

Kolba i szyny to największe różnice między nimi. Pozostałe to kosmetyka - imitacja drewienek itp. Chociaż, w sumie ten chwyt przedni nie jest zły i jak macałem w egzemplarzu kumpla to wydawał się nawet wygodny (ale wiadomo, pomacać na respie czy w domu to zupełnie co innego niż biegać po lesie).

Link to post
Share on other sites

To 520 to spartac z inną nazwą.

Geniusz, przecież to napisałem...

Nie napisałeś tak. Podałeś spartaca a ja dałem cyme. I trochę lepiej się zachowuj.

(...)

Ponieważ rebrandem tych cym jest spartac :icon_mrgreen:

(...)

Wiem, że dużo napisałem... ale czytanie naprawdę nie boli.

Poza tym ja jestem miły i nie pisałem tego żeby Cię obrazić, nie chciałbyś spotkać mnie niemiłego :icon_lol:

 

1. Już mówiłem że około trochę mniej niż 400zł....

2. Giety nie są najgorsze, ale wolę kałachy.

3. Nie

4. Było by dobrze ją mieć.

 

Ale tak na serio to po co się pytasz skoro masz zamiar robić na mnie pytania pułapki i szczycić się to jak udało ci się wkręcić stosunkowo nową osobę w Airsofcie.

To nie była pułapka na Cb bo Ty nie mogłeś tego wiedzieć, ciekawiło mnie czy koledzy wiedzą o czym piszą :icon_wink:

 

Na podpunkt 2 który wygląda tak:

2)Wymień w kolejności 3 typy (ak, giety itp.)

Odpowiedziałeś tak:

2) Giety nie są najgorsze, ale wolę kałachy.

 

Dałeś link do 28c a przekierowuje do 28a :icon_wink:

 

W 28c u dwóch kolegów kolba latała na boki ale to info z września 2014, teraz nwm jak jest.

 

Tak dodatkowo:

- nie baw się szczerbinką bo znal się wyrabia i będziesz miał krzywo :icon_wink: U mnie w swd się wyrobiły już 2 i na 70 metrach muszę celować mniej więcej 5 metrów w prawo żeby tor lotu się zgadzał.

- jak wyrobi się selektor ognia to dokręć

- zanim kupisz magi upewnij się, że są jak najbardziej kompatybilne bo inaczej czeka Cię piłowanie i podklejanie

- Jak będziesz mieć rozrzut taki, że kulka na 20 metrach nie jest w stanie trafić w puszkę to kup najtańszą precke madbulla.

- jak zechcesz tuningować to wymień jedynie kable, komorę, gumkę i lufę, gdzie gumka>lufa>komora>kable.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

- zanim kupisz magi upewnij się, że są jak najbardziej kompatybilne bo inaczej czeka Cię piłowanie i podklejanie

Akurat w Cymie chyba ten problem nie występuje. Do Boyców trzeba piłować, a do Cymy (przynajmniej 028) nie. No, może jak się kupi magi Boyca to ten problem wystąpi.

- Jak będziesz mieć rozrzut taki, że kulka na 20 metrach nie jest w stanie trafić w puszkę to kup najtańszą precke madbulla.

Najpierw radziłbym wymienić gumkę, zrobić teflon fixa i usztywnić lufę wewnętrzną. Łącznie, z przesyłką wyniesie to 50zł (30zł - gumka, 15zł - przesyłka, 5zł - taśma teflonowa), a może odnieść porządany efekt. A nawet jak nie przyniesie to i gumka i teflon przyda się prrzy precce.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

W takim razie postanowione. Będę zamawiał CM.028A Tactical.

Akurat w Cymie chyba ten problem nie występuje. Do Boyców trzeba piłować, a do Cymy (przynajmniej 028) nie. No, może jak się kupi magi Boyca to ten problem wystąpi.

 

Najpierw radziłbym wymienić gumkę, zrobić teflon fixa i usztywnić lufę wewnętrzną. Łącznie, z przesyłką wyniesie to 50zł (30zł - gumka, 15zł - przesyłka, 5zł - taśma teflonowa), a może odnieść porządany efekt. A nawet jak nie przyniesie to i gumka i teflon przyda się prrzy precce.

 

Zrobię jak radzisz. Póki co poczytam o tym, bo jak na początek wydaje się to dość skomplikowane

 

Będę też korzystał z rad "LastSniper"

Edited by Kapiozan
Link to post
Share on other sites

Widzieliście opinię tych okularów na gunfire?

 

Autor: Mateusz, Grudziądz

WYTRZYMAŁY STRZAŁ Z WIATRÓWKI 1000FPS TO JEST SIŁA !!!!!!!

 

Prawda to? :icon_razz2:

 

Zapoznaj się z regulaminem działu. To oficjalne ostrzeżenie. Buniek92

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

Nie mogłem nic znaleźć na temat montażu szyny ris na CM.028. Czytałem że jest taka możliwość ale jak to wygląda, gdzie najlepiej zamontować taką szynę i jaki jest koszt takiego risa.

 

Przeczytałem że Cm.028A jest bardziej tandetny niż podstawowa wersja cm.028 czy to prawda? (Mam na myśli że ma więcej plastikowych części i ten plastik jest gorszej jakości niż w podstawowej wersji 028)

Edited by Kapiozan
Link to post
Share on other sites

Można kupić wersję już z szynami, można dokupić front oszynowany (w systemie TM), można samemu zrobić szynę, którą się wkłada zamiast szczerbinki, można dokupić szyny montowane od spodu, nad dekiel też chyba są, można samemu dokleić na dekiel.

Co do różnica między CM 028A, a zwykłą to nie kojarzę.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Co prawda i tak będę miał zamiar zakupić wersje A ponieważ ma od razu wbudowane szyny ris. Pytałem czysto z ciekawości jak to mniej więcej w teorii wygląda dodawanie szyn do repliki.

 

Chciałem się jeszcze spytać o kulki P&J co o nich myślisz?

Edited by Kapiozan
Link to post
Share on other sites

^ Wyjdź. Z prawej u góry masz wyloguj to po pierwsze. Po drugie nie kradnij mi mojego "edit". Po trzecie prawdopodobieństwo, że te dziurawce się zatną w paczce kulek jest większe niż to, że g&g się zatną gdziekolwiek.

Tak na koniec, zdań nie zaczynamy od "A", a Twoje ostatnie zdanie ma błąd składniowy. Pisane z kropkami, żebyś nie czytał razem to więcej dotrze.

 

Pozdrawiam.

(...)

Pytałem czysto z ciekawości jak to mniej więcej w teorii wygląda dodawanie szyn do repliki.

 

Chciałem się jeszcze spytać o kulki P&J co o nich myślisz?

Całe 10 minut roboty.

Co do kulek to jest to ostatnie badziewie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...