Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na początek.


Recommended Posts

Witam !

 

Całkiem nowy w środowisku ASG nie jestem, trochę z tym do czynienia miałem, bawiłem się AGM'em. Pora na wybór pierwszej elektrycznej repliki. Mój budżet to jakieś 600-700zł ( Wliczając w to kupno dodatkowej baterii i najlepiej mid'a.)

Na oku mam:

http://www.taiwangun.com/g-001-boyi?from=listing&campaign-id=19

 

Z opinii wyczytanych na forach, oraz uzyskanych od graczy, wynika że jest to najlepsze rozwiązanie w tym zakresie cenowym. Aczkolwiek zastanawia mnie, czy aby napewno. Nie znam się jeszcze za bardzo na replikach stąd ten temat. Brać tą giete czy znacie coś lepszego w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Gieta jest dobra ale zastanów się czy nie warto dozbierać do Aresa. Zastanów się też nad kałachami od Boyia. Wnętrzności podobne do giety, ale mają lepsze body.

Myślałem nad kałachami, aczkolwiek mam co do nich mieszane uczucia, te krótsze wizualnie mi się nie podobają, a długie są dla mnie zwyczajnie za duże i nie wygodnie mi się nimi operuje. Gietka może również krótka nie jest fakt :P.

Ale tak czy inaczej, możesz polecić jakieś sensowne kałachy od boyi czy cm?

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz brać chińską replikę, to trzeba oddać ją na serwis. Nie ważne, czy kałach czy gieta, albo cyma, czy boyi.

 

Powiedz to mi, RK 02 przemielone 30k kulek w rok i śmiga nadal bez rozbierania. Takimi postami robisz sieke w glowie nowych "hmm kurde 700 i będę musiał oddać na serwis? Nie. Dozbieram do markowej repliki licząc na to, że ASG mi się nie znudzi."

 

Oczywiście nie chodzi o to, że będzie rok strzelać jak nowa. Po jakimś czasie można oddać na serwis jeśli nie ma się kasy na początku.

Powiedział raz pewien mądry człowiek "Strzela? Strzela. Jak się sypnie będziemy rozbierać"

Edited by suharex
Link to post
Share on other sites

Po rzetelnym przeglądzie gearboxa i poprawieniu co potrzeba, można z powodzeniem stosować sprężyny do m120. Iść wyżej bym się już bał.

p.s sprężyna do której dałeś link, z opisu jest nieco za mocna, poza tym to gunwo. Nie trzyma długo swoich właściwości.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze ostatnie pytanie mi się nasuwa. Z moim budżetem najlepszym wyborem z tego co wyczytałem będzie replika G36. Aczkolwiek mam jeszcze dylemat czy lepiej wziąć broń firmy JG czy Boyi?

Odrazu dodam że użyłem forumowej szukajki, ale informacji nigdy za wiele. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...