Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

METALOWY Hi-Cap do RK (Piłować czy nie piłować?)


Recommended Posts

Witam. Moje pytanie brzmi: Czy istnieje METALOWY Hi-Cap który będzie pasował bez piłowania ? Osobiście znalazłem tylko ten: http://www.taiwangun.com/metalowy-magazynek-hi-cap-na-500-kulek-do-serii-ak74-cm?from=listing&campaign-id=20

 

Tylko czy on pasuje bez koniecznego piłowania ?

W opisie co prawda piszę że testowano go z replikami RK, ale czy bez zbędnego majstrowania ?

 

Dzięki za pomoc ! (i uwagi jeśli coś napisałem źle)

Link to post
Share on other sites

Ja mam RK-03 i zauważ że tamten mag jest kalibru 7.62 a nie 5.45. Oczywiście będzie podawał ale miłośnicy zgodności historycznej cię zjedzą :icon_smile:

 

Ty masz rk03, ale ktoś inny może mieć choćby i rk10. albo rk01 stylizowane na zastavę m92. i wtedy mag 7.62 pasuje bez problemu.

Link to post
Share on other sites

To nie jest jakaś wielka filozofia. Bierzesz pilnik i tak jak na zdjęciach od Krakmanów (czerwoną płaszczyznę) piłujesz. Co pewien czas sprawdzasz czy już wystarczy. Na koniec możesz papierem ściernym troszke przelecieć by wygładzić. Jeśli masz już jakiś magazynek, który pasuje to będziesz mógł porównać zaczepy i będziesz wiedział jak to ma mniej więcej wyglądać by działało.

Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...
W dniu 9.04.2015 o 20:05, MarekMac napisał:

To nie jest jakaś wielka filozofia. Bierzesz pilnik i tak jak na zdjęciach od Krakmanów (czerwoną płaszczyznę) piłujesz. Co pewien czas sprawdzasz czy już wystarczy. Na koniec możesz papierem ściernym troszke przelecieć by wygładzić. Jeśli masz już jakiś magazynek, który pasuje to będziesz mógł porównać zaczepy i będziesz wiedział jak to ma mniej więcej wyglądać by działało.

chuj z tym że po 8 latach necropost, którą płaszczyzne

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...