Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukiwanie nietypowej repliki broni bocznej


Recommended Posts

Witajcie. Przeglądając ten dział szukałem jakiejś niespotykanej, rzadkiej repliki. Większość tematów tu dotyczy glocków, m9, coltów i wszelkich pochodnych, waltherów, sigów i lugerów. Czy znacie jakieś inne repliki godne uwagi? Pisząc rzadka replika nie mam na myśli np. siga z inokatsu za kosmiczną sumę. Możecie wziąć mnie za wybrednego, ale interesuje mnie coś egzotycznego.

Link to post
Share on other sites

FN Five-seveN - miałem w ręku, co prawda w sklepie, ale dobrze leżała w dłoni, jakościowo nie miałem jej nic do zarzucenia. Strzelała co najmniej przyzwoicie.

FN FNX-45 Tactical

 

Mam nadzieję, że są wystarczająco nietypowe :P Zawsze możesz też przejrzeć tematy na temat rewolwerów czy Desert Eagla od TM. Ostateczny wybór zależy od tego, czy replika ma tylko wyglądać czy chcesz jej używać również do strzelania.

Link to post
Share on other sites

Patrzyłeś na np. FN Five-seveN, FN FNX .45 Tactical, HK45, Desert Eagle, Wather PPQ, S&W M&P9, Springfield Armory XDM (HS2000), CZ 75 (lub jakieś inne cezetki), może jakieś rewolwery albo repliki historyczne jak TT-33 czy Browning Hi-Power M1935?

 

Producenci różni zależnie od repliki, ale głównie TM, KWA/Umarex, WE, Marushin, VFC.

 

A jeśli nie klamka to może na broń boczną nada się coś w stylu vz. 61 Skorpion, KG-9/Tec-9, B&T MP9, H&K MP7?

 

Albo jakieś customy Glocka albo Colta? :icon_wink:

https://www.google.p...ved=0CAYQ_AUoAQ

https://www.google.p...t 1911 engraved

 

To już chyba sam musisz określić jakie klimaty Ci bardziej leżą, czy ważniejszy jest wygląd czy działanie i chyba najważniejsze - jaki masz budżet. :icon_razz:

Edited by B-E-D-A
Link to post
Share on other sites

Nie wnikając w jakość wykonania, awaryjność i ogólnie rozumianą sensowność zakupu konkretnych replik, do powyższych dodałbym: Kel-Tec PMR, wszelakie makarowy, taurus pt99 (niby m9, ale brak bezpiecznika na zamku rzuca się w oczy), Ruger, pistolety Bersy, któraś firma produkowała z tego co pamiętam HK VP70, może Beretta Px4? Trudno w sumie stwierdzić co masz na myśli mówiąc egzotyczna i rzadka replika. Rzadka na polu ersoftowym? Wówczas... no Walthera P99 to zbyt wiele nie ma, nie mówiąc już o PPQ czy też PPK. Lugera też raczej mało można spotkać na spotkaniach nie będących w klimatach ASH. USP też raczej, Mk23 (chociaż to częściej, bo jest tani NBB, ale z drugiej strony to duży pistolet). Na razie to tyle, jak sobie coś przypomnę to dopiszę :D

Link to post
Share on other sites

@ CiV_1994 five seven to wciąż nie moja bajka. Drugi który podałeś, to dość ciekawa propozycja.

 

@B-E-D-A z Twoich propozycji podoba mi się SA xdm.

 

Ogólnie to tylko klamki, bez skorpionów czy mp7. Digl to historia nie na moje dłonie. Zastanawiałem się teź nad danem 6' zastanawiają mnie te fpsy.

Edited by Jarmoluh
Link to post
Share on other sites

Mój pretendent do tytułu nietypowej klamki :

LAPD 2019 blaster

http://gadzetomania.pl/25547,zobacz-replike-pistoletu-z-lowcy-androidow-wykonana-przez-pogromce-mitow

Jak widać można zrobić samemu :-)

Ale był tez chyba w ubiegłym roku pokazany na jakichś targach airsoftowych-nie wiem czy pokazał się już w sprzedaży...

 

No chyba że chcesz być mega extreme i wyrzeźbisz to cos z eXistenZ , strzelającego zębami :-)

Link to post
Share on other sites

Rewolwer Mateba produkcji Maruzena (rewolwer z Ghost in the Shell), choć to jest naprawdę dla taktycznych hipsterów (bo osiągi są słabe). Z dobrze działających i fajnych klamek to Walther Starka jest OK, choć zdarzają się awarie :(.

Link to post
Share on other sites

Z egzotyków to Five-Seven, FNX, P2000, HK45, CZ75, M&P9, Mk23, raczej większość jest wyniemione wyżej.

A czy znacie i czy wgl istnieje dobra replika Jericho 941?

Tak, ktoś robi Jericho 941 CO2 dla CyberGun, nie wiadomo dokładnie kto i czy jest to dobra konstrukcja, musiałbyś przewertować guugle,

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Może Walther P38?

Nie wspominając o customowych/spersonalizowanych hi-capach/glockach/1911stkach, chyba nic bardziej osobistego w tej materii nie można mieć :icon_biggrin:

 

No, jest też Obrez.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Ja bym przemyślał FNX od VFC (na licencji CyberGun). Co prawda nie wiem jak z klamkami od VFC (bo z długimi jest średnio, przynajmniej wewnętrznie) ale replika jak i palny odpowiednik na pewno są warte uwagi. Coś przetestowanego to polecam Five-Seven od Marushina, mam i zachwalam, dobrze wyważona, mocny blow back i dość ekonomiczna giwera (nawet 4 magi czyli 88 kulek na jednej kapsule).

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Jak wiadomo nie jednego cieszy blow back. Mnie też. Dlatego wielkim plusem w replice, jest jego moc. Szczytem ekstazy byłby Dan 6 z armatnim odrzutem :) Cóż zrobi jak nie "ciepie flyntom". Jeśli rozmiar to coś pomiędzy, nie wiem jak sprecyzować. Przykład: podstawowa 1911 zupełnie mi nie leży, mimo zadowalającej długości. Problemem jest, że jest cienka, pistolet nie jest szeroki. Gdzie przy długich palcach jest to uciążliwe. Do tej pory najlepszym trafem był sig p226. Może to będzie jakimś odniesieniem?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...