Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dwójnóg do L96 firmy WELL


Recommended Posts

  • 6 years later...
  • 2 weeks later...

Ten akurat dwójnóg co wstawiłem nie wchodzi do modelu Tokyo Marui L96. Posiada za małą dziurkę do włożenia dwójnogu na wystającym dzyndzlu od L96. Szukam na militaria.pl i gunfire dwójnogu do Marui ale nic nie mogę znaleźdź pustka na rynku. Do replik Well pewnie by weszło ale nie jestem pewny. Jak ktoś będzie coś wiedział o dwójnogu do Tokyo MArui L96 to niech tą informację wstawi.

Link to post
Share on other sites

Nie gadaj głupot nie pasuje. Wyjmowałem ten adapter nic to nie dało. Za duży jest dzyndzel od Tokyo Marui i za mały jest otwór od tej firmy dwójnogu. Tak czy siak to mało ważne. Zakupiłem już dobry dwójnóg, który wszedł pod lufą do takiej dziurki czy jak to niektórzy zwą bączkiem. Tamten zły natomiast już oddałem.

Tu jest link do dobrego dwójnogu uniwersalnego od Action Sport Games(Dania ale raczej robione w Chinach)

Uniwersalny dwójnóg ASG z adapterem RIS (17424) | Sklep Militaria.pl

 

Tu daję opis produktu jakby był problem ze stroną militaria.pl:

Uniwersalny dwójnóg do replik karabinów snajperskich ASG wykonany z metalu. 

Teleskopowe nogi oferują 6 ustawień długości. Gumowane stopki dodatkowo stabilizują replikę w trakcie oddawania strzału. 

Dwójnóg może zostać zamocowany za pomocą specjalnego pinu m. in. na replikach AW.308 i M40A3. Dzięki załączonemu adapterowi dwójnóg może również zostać osadzony na szynie w standardzie RIS 22 mm.

Dane techniczne
Materiał: metal
Waga: 450 g
Wysokość: 6" - 9"
Kolor: czarny
Producent: Action Sport Games, Dania

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja 

4 godziny temu, Draxar napisał:

Za duży jest dzyndzel od Tokyo Marui i za mały jest otwór od tej firmy dwójnogu

To można załatwić pilnikiem. Asg to nie to samo co ostra, co replika /firma/system bardziej zbliżają się/oddalają od standardów. 

Cyma w cm703 skopiowała system TM ale powiększyli średnicę tłoka , też dodali adapter w wymiarach prawdopodobnie TM. Poszukaj na forum , obadaj zdjęcia na necie co tam ludzie w customach wsadzają. Poza tym tak jak pisałem ( to nie głupoty) miałem zamontowany dwójnóg z tego linka co podałem. Gdybym go nie połamał pewnie dalej byłby na replice. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...