Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opinia o budżetowej Mce.


Recommended Posts

Witajcie chiałbym zaciągnąć od was opini o nisko budżetowej CM 506 gdyż od jakiegoś czasu mysle nad zakupem takiego nisko budżetowca na tunning i zastanawiam się czy ktoś coś wie o nich trzymał używał jak sprawuje się to to w stocku. Zależy mi na czymś tanim z magazynkami m4/m16.

(Nie chodzi mi o gietę z możliwością konwersji.)

Link to post
Share on other sites

Przeczytaj sobie recenzję budżetowej M-ki Spartaca i zastanów się czy warto. Według mnie lepiej dołożyć trochę grosza do replik firmy Evolution Airsoft (ok. 800 zł + akumulator), budżetową serią G&G (ok. 700-800 zł + akumulator). Ostatnio słyszałem też całkiem dobre opinie na temat replik od Force Core (ok. 600-700 zł podczas promocji), ale tu odsyłam do odpowiednich tematów na forum i posiadaczy tych replik.

Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie, faktycznie poczekam pozbieram jeszcze trochę i kupię coś lepszego. A myślałem po kupnie G36 od JG że następna replika to Coś mniej budżetowego a teraz chciałem zejść na złą stronę. :3 Powiedzcie mi co myślicie o tych kompaktowych Amoebach? Myślałem nad mp5 ale stwierdziłem że chcę coś do czego mógłbym używać magów do m4/m16 żeby ujednolicić magazynki z g36. A druga sprawa spotkał ktoś drumy do g36?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...