Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pistolet lub rewolwer polecacie do 600zł


Recommended Posts

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki rewolwer lub pistolet polecacie w cenie do 600zł

 

Moje Wymagania co do rewolweru/pistoletu

 

- Pewna i sprawdzona firma która go wyprodukuje

- najwyższej jakości materiały z których został wykonany

- konstrukcja Fullmetal ( lub kelvar/polimer)

- Minimalna moc 400 fps

- Bardzo wytrzymała i wyśmienicie spasowana konstrukcja

- długi czas działania ( minimum 4 lata)

 

Chciałbym również poznać wasze opinie o gazowych replikach ASG z firm

 

oraz jeśli ktoś chciałby to bardzo prosiłbym o podanie mi informacji takich jak

 

- Pochodzenie firm

- jakość materiałów stosowanych w tych firmach

 

o podanych prze zemnie firmach ASG

 

-Umarex

-Cybergun

-KWC

-Dan Wesson

-KJ works

-ASG ( ponoć jest taka firma)

- G&G

- WinGun

- WeLL

 

zanim dostanę bana za kopiowanie tematu to czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na moje pytania o firmach produkujących repliki ASG?

Link to post
Share on other sites

Są tylko dwie klamki, które spełniają wszystkie wymagania, ale z ~przesyłką, cłem i vatem kosztują 8-12 razy tyle:

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_Inokatsu_Inokatsu_Colt_1911_Military_100th_Anniversary_co2_version.htm

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Blow_Back_Pistols_Inokatsu_Inokatsu_SIG_SAUER_P226_Rail_CNC_Steel_CO2_Version.htm

 

ps. umarex/asg/dan wesson/cybergun nie produkują replik, tylko je brandują.

Link to post
Share on other sites

Część AEGów ma problem z działaniem bez ruszania przez cztery lata, a co dopiero gaziaki... Z tańszych opcji to tokyo marui, jednak przekracza to Twój budżet, jest plastikowe, ale może ze dwa lata podziała. No i fpsów ma prawie 300, a nie czterysta. Takiego produktu jakiego żądasz w tych pieniądzach nie dostaniesz

Link to post
Share on other sites

Repliki Wessonów są mało sensowne jak na airsoftowe warunki: duża moc ale brak hopa powoduje że zasięg i celność pozostawia wiele do życzenia. Teoretycznie wykonane są nieźle, ale okładziny rękojeści (pod którymi montuje się kapsułę co2) maja tendencję do poluzowywania się z biegiem czasu i wtedy latają luźno, co potrafi zirytować. Dodatkowo kulki ładuje się do imitacji łusek pojedynczo, wiec za jednym razem mamy jedynie sześć wystrzałów. Do mnie lipa, ani to do lasu (celność) ani do budynków (bezsensownie mocne).

Link to post
Share on other sites

Faktycznie, zapomniałem o 715, z tym całym jego ultra niewygodnym chwytem. Co nie zmienia faktu że jak dla mnie rewolwer jako jedyna replika niespecjalnie się sprawdza.

 

Spróbuj czegoś z linii rewolwerów Tokio Marui. Japończycy, spryciule, tak to wykombinowali, że do każdej "łuski" wchodzą 4 kulki, wystrzeliwane oczywiście pojedynczo. 220-230 fps na HFC 134a (na GG pewnie z 250 - nadal pełna kultura wobec przeciwnika) a donośność całkowita koło 50m (to dużo dalej, niż jestem w stanie w coś z krótkiej trafić). Stały HU, ale jak to w TM, genialny.

 

Mam ich Colta Pythona od lat chyba już z pięciu... a S&W 66 dla kolegi czeka sobie grzecznie w pudełku :)

 

Ale zgadzam się, mało kto jest takim orłem, żeby poradzić sobie z krótką jako jedyną repliką.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wszystkie mają powyżej 500 fps, więc nadają się jedynie do strzelania do puszek (nie mylić z tarczowym - są zbyt niecelne). Nie ma znaczenia co weźmiesz - i tak na rynku nie ma do nich części zamiennych.

 

edit:

 

dopiero teraz zauważyłem, że już pytałeś raz o to samo, tylko nie potrafiłeś wyciągnąć żadnych wniosków z odpowiedzi.

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...