Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pistolet do 150-250zl


Recommended Posts

Nie widzę czy mają regulowany HU (na pewno nie ma MK23 Socom- tak przynajmniej wynika z opisu). Miałem okazję wystrzelać kilkadziesiąt kulek z pistoletu bez regulowanego HU (przyrządy celownicze też są stałe) i kulki za bardzo leciały w dół (po prostej ale w dół) więc za każdym razem trzeba by było pamiętać o wprowadzeniu poprawki. Wg mnie niewygodne nawet na bliski dystans i osobiście nie brał bym takiej repliki ale to Twoje pieniądze. :icon_mrgreen:

Zwróć uwagę, że czasem można się nabrać ponieważ w opisie jest info o HU ale stałym, na co czasem nie zwraca się uwagi.

To był ten sprzęt (cudo to nie jest):

https://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_gg_m92f_black_11555_p5697.xml?cat=102

Link to post
Share on other sites

Beretta od STTI, Tani gazik bez BB, Na początek wystarczy nawet do rozgrywek w lesie. Jak masz jako takie zdolności manualne to ją łatwo doszczelnisz i poprawisz HU. No i działa poprawnie do -7 stopni (testowane przeze mnie) a niektórzy twierdzą że nawet przy niższych temperaturach sprawdza się dobrze.

Link to post
Share on other sites

Tu akurat się nie zgodzę, Z Berettą od STTI nie ma żadnych problemów. Konstrukcja jest na tyle prosta że w zasadzie nie wiem gdzie te problemy mogły by wystąpić. Wersja na GG w zupełności wystarcza do lasu a ma na tyle mało fps że sprawdzi się jako boczniak czy CQB.

Link to post
Share on other sites

Tak, na pewno. To było dwa lata temu i teraz nie pamiętam czy przestawał podawać pestki czy spust się blokował, wiem że wyjęcie i włożenie maga na ogół pomagało. Uprzedzając, sprężyna magazynka była sprawna.

W zasadzie to nie wiem jak rozwiązała się tą sprawa. Obaj kupili je prawie w jednym czasie, może była jakaś wadliwy seria?

Edited by Merrowing
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Raczej w cymoglocka bym się nie ładował. Zawrotne 180fps jest bardzo często mylone ze zderzeniem z biedronką w locie. W chłodniejsze dni natomiast, kiedy ubranie grubsze- jest często w ogóle niewyczuwalne.

To jaka replika jest najlepsza do 250 zł ? Najmniej awaryjna

Link to post
Share on other sites

Raczej w cymoglocka bym się nie ładował. Zawrotne 180fps jest bardzo często mylone ze zderzeniem z biedronką w locie. W chłodniejsze dni natomiast, kiedy ubranie grubsze- jest często w ogóle niewyczuwalne.

 

Cholera, czyli jako DMR odpada... ale gdyby tak, czysto hipotetycznie, używać go jako boczniaka, strzelać tylko z naprawdę małych odległości i używać fullauto?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...