Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma x Boyi x LCT x E&L


Recommended Posts

Zamierzam kupić kolejną replikę do CQB. Postanowiłem odstąpić do Hamburgerów i zwrócić się do Matki Rosji, bo zajawiłem się na aks 74u i Bizona. Tylko nie jakieś risy-srisy. Bakelit, drewno i stal. Tu muszę zapytać was, bo jakbym miał jak, to odwiedził sklep i pomacał. Opcji na suczki jest kilka: rk01, cyma 045, lct, enl. Bizona oferuje cyma i lct. Moim minusem jest niewiedza i niepewność. Nie miałem wcześniej repliki ak. Z paru strzelałem, ale sam nie posiadam. W głowie wygląda to fajnie - biorę ak i Uraaaa na Berlin. W praktyce może wyjść tak, że po 2 strzelankach stwierdzę, że ak to nie dla mnie zabawka. Normalnie atakowałbym E&L i byłbym szczęśliwy, lecz nie chce wsadzić 1500 zł w coś co za chwilę sprzedam. Czy koledzy rusofile mogliby porównać dla mnie te repliki? Suka, Bizon? Boyi, Cyma? Czy może ryzykować i szarpnąć się na E&L, LCT?

Link to post
Share on other sites

Jak możesz kupić E&L i LCT to nie patrz na chinole. LCT i E&L gen II to repliki, które z zewnątrz niczym sobie nie ustępują. Wewnętrznie, to w E&L warto wymienić dyszę.

 

Pomyśl o AKSU force core. Z zewnątrz e&l I gen w przystępnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Do Bizonów ogólnie chyba ciężko z magami, chociaż do Cymy widziałem. Gorzej już z ładownicami na nie. Albo sprowadzać, albo ciągnąć za rękaw jakiegoś krawca. Jak wspomniał Hudy01, jak masz kasę, to kup E&L albo LCT. Z ForceCore nie ma chyba aktualnie czegoś nie taktycznego. Chociaż chyba AK-74 jest w drewnie. A jeśli nie przerazi Cię fakt dużych magazynków i innej metody ich wpinania, bierz coś od E&L, albo LCT. Nie warto oglądać się za chinolami. Sam kupiłem AKSU od FC, a swoją RK-01 sprzedaję. Całkiem inna klasa replik.

Link to post
Share on other sites

Mój budżet da rade. Pobijcie mnie, ale ma być suczka, albo bizon. Jak mam wchodzić w rosyjskie klimaty to tylko z tym. Mam trochę szpeju w betonie, więc jak na początek styknie. Temat jest po to żeby zapytać się bardziej obeznanych, czy ma to sens. Podobno mówią, że jak raz się wejdzie w ruski klimat, to nie ma odwrotu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...