Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki zestaw wybrać?


Recommended Posts

Może napisz co chcesz osiągnąć.

Stockowa lufa jest dobrej jakości, możesz wymienić gumkę ale też nie koniecznie. najlepiej tylko uszczelnić zespół i sprawdzić czego ci brakuje w replice. Zasięgu, celności, prędkości wylotowej itp

Link to post
Share on other sites

Chciałbym poprawić zasięg i celność, gumkę HU zmieniłem już ok. rok temu na Systema Enegry (czarna). Doszedłem do wniosku że przydało by się poprawić osiągi repliki, oczywiście w miarę niewielkimi kosztami.GB był w serwisie na czyszczeniu i podkładkowaniu co dało około 20 fps więcej, więc GB jest spoko.

Jest jeszcze jedna rzecz która mnie bardzo nurtuje, moja replika na lufę o długości 49cm, a niemal wszystkie mają długość 45,5cm. To zaledwie kilka cm mniej więc nie będzie dużej różnicy, będą pasować lufy o długości 50cm przeznaczone do innych replik? Czy kupić po prostu lufe 45,5cm?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_129_373&products_id=6051&name=JBU_-_Lufa_Precyzyjna_-_6.01_-_500mm_-_M14,_APS96,_L96_-_JA-68

Edited by bobek432
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...