Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział i proszę o przesunięcie do właściwego działu :)

 

Tak więc przyszedł juz czas oficjalnie się pochwalić moim G3 :)

 

Miał to być lekki tuning lecz po otwarciu okazało się że wszystko łącznie z szkieletem GB jest do wymiany. Tak więc z oryginalnego TM została tylko komora HU i silnik ;)

Lufa 6.03 505 mm PPS

Gumka HU Systema czarna

Szkielet GB, listwa dosyłacza, łożyska i wyciszona łożyskowana głowica tłoka Ultimate

Zębatki oraz łożyskowana prowadnica sprężyny Airsoft HQ

Sprężyna M120 Tornado

Cylinder typ 0, podwójnie doszczelniona głowica cylindra, doszczelniona dysza, lekki tłok z 18 stalowymi zębami SHS.

Cały zestaw po złożeniu chodzi bardzo przyjemnie a wynik na chronometrze bardzo miłe mnie zaskoczył :) Na kulkach 0,23 g wysztrzelilwuje stabilne 470 fps :) w połączeniu z baterią lipo 7,4 V daje bardzo przyjemny rof :) w przyszłości zamierzam zmienić tylko silnik żeby poprawić kulturę pracy całego zestawu :)

Link to post
Share on other sites

Co do 18 zębów mogłem się pomylić pierwszy raz składałem GB części pomagał mi dobrać Madrat z Airsoft HQ więc może to być 17 zębów. Jeśli pomoże Ci to to między pierwszym a drugim zębem jest luka. A co do fps to nie, nie pomyliłem się tyle właśnie wskazało chrono. Jeśli nie wierzysz to na pewno przekonasz się o tym na jakiejś strzelance :P

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Przy teście sprężyn Tornado wyszło, że potrafią pomieszać sprężyny i wartość z opakowania nie odpowiada rzeczywistości. Pewnie trafiło ci się 140 lub 150. Może się okazać, że twój wynik nie jest wcale taki dobry jak na sprężynę, którą faktycznie masz w środku.

Link to post
Share on other sites

Noooo, widziałem już tu kiedyś 540fps na 130 w KWA, ale teraz to mamy absolutnie nowy rekord :hahaha:

 

Wsadź tam sprężynę Guardera sprawdzoną na innej replice i pokaż film z chronowania na 0,2g to pogadamy.

 

Tłoka z 18 zębami w zwykłym V2 to już nawet nie skomentuję.

Link to post
Share on other sites

Moje pytanie jest czysto techniczne, żadnego hejtu.

Nikt tu nie zaprzecza że masz 470 fps na .23, czyli około 504 fps na .20.

Wątpliwości są tylko czy taki wynik da się osiągnąć na M120 od GFC. Ponieważ te sprężyny miały dawać osiągi zbliżone do nominalnych czyli 120 m/s to około 400 fps.

Test sprężyn: http://wmasg.pl/pl/armoury/show/579618

Zapewne jest pomylone oznaczenie sprężyny i tyle.

Link to post
Share on other sites

Huba_Ibn twojego komentarza nie uważam za hejt nie wiem ile ta sprężyna miała na wadze ponieważ sprawdzono to na serwisie i powiedzieli wychodzi na to że to m120 postaram się jeszcze w tym tygodniu ja wymontować i zważyć na wadze w pracy.

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie, temat nie umarł po prostu nie chce mi się odpisywać na kolejne hejty mam 27 a nie 7 lat żeby bawić się w takie przepychanki słowne. A filmik dodam jak tylko będę miał potrzebę odwiedzenia serwisu tak jak napisałem wcześniej.

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

 

 

Czekaj, kto tu się przepycha? Napisałeś na forum w celu publicznego pochwalenia się - podałeś swoje osiągnięcia, wspaniały wynik jaki udało Ci się uzyskać w domowym zaciszu. Dziwisz się zatem, że ludzie nie dowierzają?

 

Nic mi z faktu, że schronujesz to przy potrzebie wizyty w serwisie. Sprężyna się ubije do tego czasu i nie chuchnie tych 504 :)

Link to post
Share on other sites

Słaba teoria z tymi łożyskami. Mam w domu wiele różnych prowadnic łożyskowanych i łożysk głowic, wszystkie wydają się trzymać swój wymiar. Poza tym nawet jeśli, to byłby ten sam problem co na sp130 + 2x łożyskowaniu, co z góry nie jest możliwe, jeśli to 120tka...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...