Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam zakupilem na Internecie urzywanego swds ze skladana kolba od A&k wszystko pięknie cacy. Gdy wyszedłem postrzelać to przy pierwszym strzale kulke podkrecilo do góry dość mocno , wiec zacząłem kręcić hopkiem aby zmniejszyć podkręcanie ( od razu pisze ze nie przykrecalem na maxa hopka ) nic to nie dali kulka ciągle leciała do góry nawet jak wykrecilem ta srubeczke. Przyjrzalem sie i w komorze zobaczyłem ze zamiast dystnsera na wylot od boku w komorze wsadzony jest czarny kabelek z miedzianymi drucikami w środku. Zadzwonilem do tej osoby od której kupiłem replike i ona zarzeka sie ze tak bylo od nowości . Ze tak mu w serwisie zrobili . Teraz mi powiedzcie czy to jest możliwe aby serwis robił takie cudowianki ?

Link to post
Share on other sites

Dzieki za info. Spiera sie zemną ze tak bylo oryginalnie masakra co za człowiek . A powiedzcie mi dystanser czym mogę zastąpić . Wiem ze tez można dać kawałek oringa . A wy macie jakies inne sprawdzone pomysły? Mam jeszcze pytanie przy okazji czy ktos z was posiada dźwignie od pokrywy zmamka. Ta ktora odginamy w dol i zdejmujemy pokrywe zamka.

Link to post
Share on other sites

No właśnie do SWD to dobrze nadaje się kabel, bo tam dystanser idzie pionowo, trzeba coś sztywnego. Kwestia tego, żeby nie był zbyt długi, a obecny jest.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Poziomo? W moim SWD nie S - springu i aegu mam pionowe okna na dystanser. Zakładałem że w "S" będzie tak samo, bo akurat w rym miejscu nie ma jakichś zmian konstrukcyjnych. Jednak jeśli idą poziomo, to faktycznie lepiej użyć samej izolacji, u mnie niestety takie się gniotą i nie działają poprawnie :P

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Poziomo? W moim SWD nie S - springu i aegu mam pionowe okna na dystanser. Zakładałem że w "S" będzie tak samo, bo akurat w rym miejscu nie ma jakichś zmian konstrukcyjnych. Jednak jeśli idą poziomo, to faktycznie lepiej użyć samej izolacji, u mnie niestety takie się gniotą i nie działają poprawnie :icon_razz:

 

Jak tak się teraz zastanowiłem, to jest szansa, że pomyliłem komorę stockową z komorą tuningową - niech mnie ktoś, kto ma S upewni :D

Link to post
Share on other sites

Stock komora w SWDku, ta na pionowe bolce:

 

013085fb253381a80027441929ed6942.jpg

 

Jak masz taką to idą pionowo. W każdym razie kabel i tak się przyda, w zależności od orientacji bolca, albo z drutem dla usztywnienia, albo sama izolacja.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Ja mam taka komorę w SWD S http://img29.staticclassifieds.com/images_tablicapl/362355925_3_644x461_swd-dragunov-ak-co2-set-komora-airsoftpro-asg-replika-pozostaly-sport-i-hobby.jpg

 

I jak mam srubeczke ta m3 do regulacji hopka to pod ta śrubka w szerz Jest dziorka na wylot i tam mialem ten kabelek wsadzony. Jaki rozmiar jego polecacie ? 13 mm wystarczy i ma być twardy czy bardziej miękki ? Bo jak wyjalem go calkowicie to replika strzela na kilkanaście metrów i kulka leci powoli.

Link to post
Share on other sites

Kup metr kabelka i pokombinuj. Na pewno ma mieć mniej niż obecny ;) Dla przykładu moje dystansery mają od 3,5mm w SWD do 4,0mm w innych replikach. Może SWD SWD S nie równe, komora ewidentnie nieco inna, ale orientacja dystansera pionowa w obu (nie można pokombinować z flat hopem :( ).

Link to post
Share on other sites

Emcet, trochę mieszasz. Z opisu wynika, że kolega ma fabryczną komorę tam dystanser jest poziomo. Jest na tyle długi, żeby nie wystawał na boki. Zmiana długości nic tu nie da. Ważna jest średnica. Jak podkręca za mocno to weź coś o trochę mniejszej średnicy (kawałek kabla, fragment oringa,...).

Pionowe dystansery są w komorach tuningowych do sprężynówek (aspro, pps) oraz w fabrycznej komorze z AEGa.

Link to post
Share on other sites

Emcet, trochę mieszasz. Z opisu wynika, że kolega ma fabryczną komorę tam dystanser jest poziomo. Jest na tyle długi, żeby nie wystawał na boki. Zmiana długości nic tu nie da. Ważna jest średnica. Jak podkręca za mocno to weź coś o trochę mniejszej średnicy (kawałek kabla, fragment oringa,...).

Pionowe dystansery są w komorach tuningowych do sprężynówek (aspro, pps) oraz w fabrycznej komorze z AEGa.

 

Ok, zapamiętam. Sorry za pomyłkę i dzięki za ogarnięcie sprawy.

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Witam.

Odgrzeję kotleta z nieco innej patelni.

Ile fps ma swds a&k? Szukam i znaleźć nie mogę. Kupuje z olx sobie lecz nie wiem co:

https://www.olx.pl/i2/oferta/asg-swd-nowy-svd-a-k-swds-3-magazynki-i-dwojnog-CID767-IDixcPL.html#:839c858287

Proszę nie piszcie że to jest nie coś specjalnego(sam ocenię) Proszę tylko o info. na temat swd'eski

Edited by Ronislav
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...