Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam . Dopiero zaczynam zabawę w asg i nie byłem jeszcze na ani jednej strzelance i planuje się wybrać . Od niedawna miałem dość sporą kontuzję w nodze i do tej pory nie mogę biegać ( jak już to maks 10m ) Czy bez dużego biegania można spokojnie grać czy bieganie kilometrami niezbędne... i czy normalnym chodem lub truchtem będę mógł dobrze uczestniczyć w strzelance ? Nie mogłem znaleźć innego tematu od tego.

Link to post
Share on other sites

zależy od wielkości pola. Ale w większości sytuacji się nie biega, są to tylko kluczowe sytuacje (zmiana osłony, szybki odwrót, przybycie do miejsca gdzie jest potrzebne wsparcie). Długie bieganie skutkuje tylko wyczerpaniem, co przejawia się na późniejsze zwolnienie zmiany pozycji i ogólnie spadek skuteczności, bo trzeba mieć trochę energii do utrzymania repliki na celu.

Bez problemu można grać ostrożnie, tylko podchodząc, nigdzie się nie śpiesząc. Większość osób ma cięższe oporządzenie, więc jest duża szansa że ich bieg o pełnych siłach, będzie podobny do Twojego truchtu (może trochę przejaskrawiam, wszystko zależy od kondycji :icon_biggrin:). Oczywiście o ile sam się nie po obnosiłeś sprzęciorem

Edited by Aracz
Link to post
Share on other sites

Zorientuj się jakie w okolicy masz możliwości gry. Biegać podczas strzelania nie musisz (puść przodem tych co lubią poszarżować i ich osłaniaj ;P), ale jak radzisz sobie np. z wchodzeniem na wniesienia czy przeskakiwaniem przeszkód typu zwalone drzewo?

Pożycz sobie od kogoś sprzęt na pierwsze strzelanie albo dwa i sam się przekonaj jak jest :)

Link to post
Share on other sites

Oj tam, oj tam, ostatnio miałem w drużynie grubego kolegę, który nazwał swój karabin Kabanos, był bardziej żwawy ode mnie. Nie masa, a dynamika czyni zawodnika :)

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Jak zobaczą, że fotograf strzela zdjęcia to biegają i taktyczne wygibasy robią nawet :)

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...