Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spodnie bez kamuflażu na górskie wycieczki


Recommended Posts

Cześć

 

Szukam spodni na sobotnie jebanki jak również nadające się na piesze górskie (i nie tylko) wędrówki. Powinny mieć wzmacniane kolana i brak kamuflażu. Kolor szary, brązowy lub zielony. Zastanawiałem się nad tru-specem 24-7, helikonem utp i jakimś może properrem. Cena in niższa tym lepiej. Układ kieszeni nie jest aż tak ważny dla mnie.

Link to post
Share on other sites

To nie jest domieszka Telfonu w materiale, ale zewnętrzna powłoka - która chroni przez wodą, brudem, etc.

Najszybciej będą schły spodnie najbardziej syntetyczne - czyli np. OTP Helikona. Super sprawa do chodzenia, ale do ciorania na strzelance wydaję mi się zbyt delikatne.

Obczaj też Black Mountain Tactical.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się.

Dlatego pisałem o priorytecie ceny.

Dla klintwestwooda ważna jest tez użyteczność w górach. Odsuwana nogawka jest moim zdaniem ogromnym atutem.

 

nie musi być odsuwana nogawka. Spodnie głównie będą używane na weekendowych strzelaniach a w górach przy okazji. Priorytetu ceny nie ma ale wolałbym tańszy wariant. Spodnie oczywiście będą czochrane po ziemi, więc UTP helikona odpada? Co z szeleszczeniem truspeca?

Link to post
Share on other sites

 

UTP oraz OTP to dwie zupełnie inne bajki. UTP będą bardziej wytrzymałe, ale będą dłużej schnąć. Krój za to (jedne i drugie) mają rewelacyjny.

 

W OTP czuję się jak gej w rurkach - czy coś ze mną jest nie tak? :teeth:

Texara sobie odpuść...

Link to post
Share on other sites

dostałem te spodnie SFU helikona i w sumie są zdeka hujowe. Strasznie sztywne i czuć w nich ten poliester. W udzie masakrycznie szerokie, trzeba mieć uda jak kolarz. Wersja long jest chyba dłuższa o 5cm w stanie a nie w nogawce i wchodzą mi za pępek. Zmiękczą się one od chodzenia czy cały czas będzie taki brezent?

Za to MTP 10/10

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...