Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG081BL-II Full Metal S-Series [JG]


Recommended Posts

Witajcie, zanabyłem dość spontanicznie tą replikę w Krakmanie, była przeceniona o ponad 60%, zapłaciłem za nią niecałe 300 zł, replika robi na mnie niesmowite wrażenie, świetnie wykonana,cała z metalu, poza kolbą i ma blow back o którym nie było napisane na stronce. Zastanawiałem się czy to nie jakaś pomyłka cenowa bo przecena tej wielkości na karabinek tej klasy to chyba nie spotyka się zbyt często.

 

Mam pytanko amatora, czy w tej replice mogę wymienić baterię na mocniejszą wraz z ładowarką, bo ta co jest w zestawie to chyba tylko do przetestowania.

 

Co sądzicie o tym karabinku? Hit czy kit?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hit to była ta promocja. Wadą tego karabinka jest to, że niemal skazany jesteś na hi-capy. Zdaje się, że najsłabszym punktem jest kolba. Jest wątek na temat tych replik, poczytaj. Baterię zmień na lipolka 7,4V i kup do niego ładowarkę.

Link to post
Share on other sites

Hit to była ta promocja. Wadą tego karabinka jest to, że niemal skazany jesteś na hi-capy. Zdaje się, że najsłabszym punktem jest kolba. Jest wątek na temat tych replik, poczytaj. Baterię zmień na lipolka 7,4V i kup do niego ładowarkę.

 

Kolego a podlinkowałbyś do tematu o tym karabinku? Nie potrafię nic znaleźć , nie o promocji , bo to znalazłem :). Tam jest taka bateria długi paluszek, a lipo widzę raczej większe niż stockowa, magazynek kupiłem od razu drugi do niego na 300 kulek , a czemu "skazany" ? Co złego jest w hicap?

Edited by radzix
Link to post
Share on other sites

Faktycznie nie widzę większego zbiorczego tematu. Za to jest trochę informacji rozrzuconych po forum.

Lipole mają różne kształty i rozmiary. Może wejdzie jakiś stick. Na pewno coś dopasujesz.

Hicap grzechocze i może cię to czasem zdradzić. Trzeba go nakręcać. Na niektórych imprezach stosowany jest limit amunicji i hicapy nie są dopuszczane do użytku. Na typowe niedzielne nawalanki spokojnie ci wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Wtedy jak zaczynałem to wydawało mi się że taka suma za 2 magi to fortuna, ale gdyby nie to, to biegałbym z hi-capami jeszcze dłuugo :P Właściwie te mid-capy od MAG'a to chyba jedyna opcja w "rozsądnej" cenie dla siga. Teraz widzę że chodzą po 17 dolców za parę na ehobbyasia, tylko dolar jakby trochę droższy niż kiedyś :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...