Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Mam krótkie i proste pytanie. Byłbym Wam bardzo wdzięczny, jak odpowiecie na nie bez żadnych problemów i nie będziecie zamiast odpowiadać, odsyłać mnie do jakichś linków, gdzie MOGĘ znaleźć odpowiedź. Pytanie pewnie pojawiło się nieraz na tym forum, jednak mimo wszystko zadam Wam je jeszcze raz w nowym temacie. Przechodząc już do sedna, owe pytanie brzmi:

 

Jaką sniperkę polecacie do kupienia? Moje wymogi są proste. Jak najlepsze osiągi idące w parze z w miarę przystępną ceną. Nie mówię tutaj o tym, że chcę wydać na replikę 300 zł. Wy, drodzy użytkownicy, podacie mi modele wraz z cenami (po upgrade), a ja z miłą chęcią przejrzę każdy model i jeżeli znajdę coś, co mi się spodoba, dopytam Was o szczegóły. Jedna prośba. Jeżeli nie masz ochoty mi pomóc i liczy się dla Ciebie tylko napisanie posta, żeby mieć ich coraz więcej na swoim koncie i być w końcu jakimś VIPem po nic nieznaczących komentarzach, to nawet się nie udzielaj. Potrzebuję konkretnej pomocy i informacji :) Pozdrawiam Was i liczę na pomoc.

Link to post
Share on other sites

A może jednak przejrzyj forum, wypisz listę modeli które cię interesują, a potem zapytaj ludzi o ewentualny koszt modyfikacji? Nawet nie napisałeś czy chcesz sprężynę, elektryka czy gaz. Podejmij odrobinę wysiłku, bo ten post wygląda aż nieprzyzwoicie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na swoje wątpliwości w temacie snajperstwa to najlepiej żebyś zaczął szukać samodzielnie :szukaj: będę na tyle miły i Cie pokieruję -> http://forum.wmasg.p...opisy-i-tuning/

 

Jednakże samodzielne szukanie to dobry wyznacznik tego jak komu na czym zależy. Jeśli poważnie interesuje Cie zagadnienie replik snajperskich to na forum znajdziesz wszystko :icon_exclaim: Włącznie z gotowymi zestawami jak i rozkręcaniem, składaniem i tuningiem dla wielu popularnych modeli replik karabinów wyborowych. Trzeba tylko zechcieć samodzielnie sobie to znaleźć, bo to i tak Ty będziesz później sobie zamawiał pod siebie i takie jakie będziesz chciał. Więc chyba lepiej, żebyś sam zaczął sobie coś szukać i układać kryteria co do wyboru ostatecznego, właśnie poprzez zaznajamianie się z tematem. Ja zanim sobie wybrałem replikę to przegrzebałem setki stron informacji o AEGach i ich konstrukcji, żeby później wiedzieć jak to obsłużyć i wymienić coś w razie awarii.

A co do kosztów snajperstwa, które cie tak interesuje to zmieszczą się w wersji budżetowej w około 2500 złotych jeśli wiesz co jest potrzebne i masz pojęcie o działaniu replik. Jeśli nie wiesz to przepłacisz albo źle zamontujesz albo zepsujesz nim się nacieszysz super hiper uber 80 metrami zasięgu skutecznego. Co nie zawsze też jest takie proste. Jako świeżynce w ASG raczej nie polecam Ci takich replik. Uciecha z tego wątpliwa bo gołe repliki Well to dziadostwo co najwyżej zdatne na 40 do 50 metrów po kilku poprawkach. A doprowadzenie jej do solidnej i niezawodnej konstrukcji, która będzie Ci pozwalała nieść kulki na 80m i dalej to wymiana wszystkiego poza być może łożem samej repliki-bazy.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...