Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dawno tu nikt nic nie pisał zatem podzielę się swoim projektem cqb ze specny model e08 edge (wersja z stok mosfetem) , może w przyszłości ktoś będzie gotowca szukał i znajdzie ;-) 

Docelowo planowałem uzyskać około 330- 350fps i minimum 50m zasięgu skutecznego  z którego jestem bez problemu w stanie trafić w wystającą zza przeszkody główkę . I ten cel udało się uzyskać . 

Szybkostrzelność ponad 25k/s  ale że na arenach semi only to poprawiłem reakcje na spust .

Co do cześci wewnętrznych  kilka części było ściąganych z aliexpres by było taniej ;] 

Zębatki shs 13;1   - 65zł 

Lufa pdi 6.01 30cm    +Powiększone okno HU + dystanser promyka bridge  - 350zł 

Tłok shs z pełną stalową listwą+ glowica pom retro arms x shape  - 80zł 

Silnik neodymowy chihai  -  80zł ( w zależności czego szukamy można znaleźć wersje słabsze i mocniejsze od 10$ za słabsze i 30$ za bardzo mocne ) 

Spust od retro arms .

Specne na dzień dzisiejszy jak się dobrze poszuka można dostać już za 500zł graty+kolimator  wyszły około 700zł Czyli za około 1200 można mieć fajny projekt który posłuży długo i będzie cieszył osiągami a nawet w lesie zaskoczy innych szturmowców . Polecam 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
23 minuty temu, Huba_lbn napisał:

Na początek trzeba by zrobić "przegląd okresowy" i zobaczyć jak to wygląda.
Jak nie ma tragedii to mosfet, dysza i lufa.

Na chrono na stokowych częściach zamiast około 410 mam 380fps czyli się sprężyna ubiła a co do szczelności to też wiadomo że jak na Stock to dupy nie urywa co do zębatek to są raczej w miarę ok ale tak za pół roku pewnie do wymiany, listwa popychacza do wymiany bo się wygina strasznie mocno (a i co do fps to chce uzyskać 420/430 fps) 

Edited by D0RM1N
Link to post
Share on other sites

Pewnie samo przeczyszczenie i wymiana smarów i oringa ta głowicy tłoka zwróci większość fpsów. Do tego wymiana dyszy też +10.

Jak zębatki są proste i wytrzymują to nie ma co wymieniać.

Jak nie ma problemu z podawaniem kulek to też nie ma co wymieniać listwy popychacza.

Spręynę dobrać po przeglądzie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Dzień dobry, witam wszystkich. Jestem nowy i zielony. Zawsze strzelałem z wiatrówek, teraz chciałem spróbować pluć kulkami. Po lekturze forum i oglądania YT. Oraz nękania panów z militariów, stwierdziłem że M4 będzie najwłaściwsze. Pomacałem parę sztuk i stwierdziłem że chińczyk od specny może być na początek. No i kupiłem przechodzona specne wersję z serii one. Głównie po to by zobaczyć co ma w środku. Czy szanowni eksperci mogą mi coś powiedzieć na temat? Pozdro 

Ps. Emka ma wymienione kable, dysze, głowice obie , cylinder na 0 i gumkę na g&g zielona. Ponoć daje 410fps. Ale to b12 więc lufa 290mm , czy cylinder zero to nie za dużo powietrza?

 

Edited by Dovectra
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...