Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć jestem nowy w kręgu fanów ASG . Wcześniej grałem pare razy w ASG i bardzo mi się spodobało , ogólnie bardzo lubię tematykę gier zespołowo-taktyczno-militarnych . A wiec chce zakupić swoją pierwsza replikę postanowiłem ze chce mieć elektryka , jak na razie tyle wiem rynek jest bardzo przesycony a ja nie znam się co jest świetne a co może być koniem trojańskim wiec proszę o rade członków społeczności ASG dotycząca wyboru karabinu z tuningiem(chyba ze stock będzie tak dobry;) ) i akcesoriami typu (kolimator który dobry na początek ) mam na ten cel 800-850 zł nawet 900 jeśli będzie warto . Jeżeli mógł bym prosić to konkretnie jaki sklep itp. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dwie kwestie

a) Replika jakiego karabinu cię interesuje? AK czy emki? Może G36? AUG? PM?

b) Na początek to zamiast inwestować w akcesoria pokroju kolimator włożyć wszystko w karabin plus google oraz bateria.

Edited by vim
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wygląd idę na kompromis z użytecznością , CM.040D podoba mi się ten model AK 105 z wyglądu jest akurata na taiwangun w promocji za 530 zł ma dość spora moc na początek niby jest napisane ponad 420 fps czyli to co sobie cenie czyli duża moc kuli do tego fajnie jakbym miał jeszcze przy tym celność w ASG zaczynam ale dużo strzelałem z prawdziwych kałachów i wiadomo odrzut i itp jest kolosalny , moja broń w ASG powinna mieć odrzut który bez problemu bym utrzymał , karabin nie musi niewiadomo jak dużo kul wystrzeliwywac wole 5 celnych szybkich niz 20 lotto . Nie planuje jak narazie zabawy z CQB chce się nauczyć grać na otwartym terenie jak mi to wyjdzie dokupie sobie porządnego pm lub sprzedam broń i wezmę świetny uniwersalny karabin . Ogólnie 1. Wygląd obojętny ale nie krótka broń typu pm 2 . Duża moc ponad 400 fps przy umiarkowanej szysbkoszczelnosci 3 Celność aczkolwiek nie musi być idealna to moj pierwszy karabin wiec mogę zastosować na pare miesięcy słabsza lufę wewnętrzna potem się wymieni 4 . No to chociaż celownik mechaniczny 5 . Aby była fajna zabawa dla mnie bo nie chce bardzo ciężkiego karabinu tylko taki żebym mógł nawet jak w Uncharted podnieś go nad głowę za osłony i na ślepo coś skubnąć , i być na polu bitwy mobilny karabin myśle max 3.5 kg z akcesoriami jak je dokupie ;)

Edited by Versus123
Link to post
Share on other sites

Ta cyma co podałeś będzie ok. Jak się podoba to bierz. Wymień na starcie gumę na czarną systemę i kup baterię + ładowarkę lipo 7,4v. Karabiny asg nie mają odrzutu :D....

 

Dobrą opcją są też AK boyi - niektórzy chwalą je bardziej od cymy - ja za to wolałem cymkę.

Link to post
Share on other sites

Ja nie powiedziałem ze to kupię nie mówię tez ze musi być to AK potrzebuje broni która ma być świetnie wyposażona nie musi być piękna równie dobrze może być to aug potrzebuje konkretnego modelu i napisane co konkretnie wymienić aby było super do 800-900zł jakieś propozycje bo nie chce stracić ale się nauczyć grać ma to być pierwszy karabinek spodoba mi się nauczę się to pójdą dużo grubsze pieniążki ale na razie tyle musi być i myśle ze w sierpniu będzie już coś super :) Jaki jest sklep który ma niskie nieoszukane ceny zależy mi aby było jak najtaniej aby jak najwiecej włożyć ;) Nie chce się męczyć chce aby bron była celna nie na 60 m ale już na 40 wymierzony strzał prawie każdy wchodził tam gdzie chce . Chce broni mocnej ponad 400 fps nawet i 500 fps po włożeniu może mocniejszej sprężyny ;)

Edited by Versus123
Link to post
Share on other sites

Kolego, zacznij używać znaków interpunkcyjnych, bo strasznie ciężko czyta się to co piszesz.

 

Sklepy polecane to w skrócie (pełną listę z opiniami znajdziesz na forum):

- azteko.pl

- gunfire.pl

- taiwangun.pl

- http://zbrojownia.com.pl/

- specshop.pl

- asgshop.pl

- blacksword.pl

 

Jeżeli masz możliwość przymierzenia się do jakiejkolwiek repliki/palnego odpowiednika, zobaczyć jak Ci leży, to gorąco to polecam, bardzo ułatwi Ci to dobór odpowiedniej repliki. Odnośnie tego co wymienić w replice - informacje znajdziesz w dziale "Repliki elektryczne". Przejrzyj, poszukaj, określ co Ci się podoba - wtedy będziemy Ci w stanie jakkolwiek pomóc.

Link to post
Share on other sites

Co do mocy o której piszesz to nie rozpędzaj się tak. Jak sam piszesz dopiero zaczynasz zabawę w ASG. Mocna replika w rękach początkującej osoby może być niebezpieczna dla pozostałych graczy. Nie uważam cię za nieodpowiedzialnego, nie.....(wstawić co komu pasuje) ale trzeba wszystko robić z rozwagą. Dla porównania, jazdy na motocyklu nie zaczyna się od maszyny o pojemności 1000 i więcej, chodzi o to by wyrobić sobie pewne odruchy i przypadkowo nie pociągnąć za spust gdy ktoś niespodziewanie wyskoczy przed tobą. Ze swojej strony polecałbym tak jak pisze mikadorus któregoś z kałszków cymy lub boyi. Sam zaczynałem od takiego i byłem bardzo zadowolony, przez ponad 2lata i przebieg ponad 30k kulek bez awarii. Jeśli chcesz mieć b. dobre skupienie strzału to inwestuj w lufę precyzyjną. Polecane lufy to LayLax Prometheus i PDI inne to loteria raz trafi się świetny egzemplarz innym razem stracisz pieniądze, Dobra lufa precyzyjna, nawet przy mniejszej ilości fps, da więcej przewagi niż duża moc ze słabą lufą.

 

Tu link do tematu gdzie opisałem swoją pierwszą replikę: http://forum.wmasg.pl/topic/162431-cm032-kontra-rk-05/#entry2118623

Edited by władek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...