Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka '' replika '' :D


Recommended Posts

Witam. Nie wiem czy moge to nazwać repliką czy też zabawką ( będe mówił replika ), ale chciałbym kupić jakąś replikę za 200-250 zł ( niestety budżet ), nie koniecznie do asg bo nigdy na żadnym publicznym strzelaniu sie ASG nie byłem, poprostu chciałbym coś z czego mógłbym sobie postrzelać 4fun, 2 repliki już kiedyś miałem jakiś kałach za 200 zł i m4 za 150, z czego do kałacha zgubił mi sie akumulator a m4 sie rozleciało. Ogólnie chciałbym znalezć jakieś M4, nie koniecznie całe z plastiku bo wiem że poniżej 600 zł M4 dobrego nie znajdę ale jakaś tam solidność i moc strzału powinna być, proszę sie nie wyśmiewać ale miałem sporą przerwe i moge tu brzmieć jak amator xD Zainteresowało mnie to: https://www.militari...051.xml?cat=121

Napewno jest lepsze niż te 2 gówna co miałem. Chodzi mi też o wygląd, bo np nie podoba mi się g36c więc go nie kupię, jakby ktoś doradził co lepiej wziąść to byłbym wdzięczny, proszę też o ocenienie tej repliki do której dałem link, wiem że prawdopodobnie będa odpowiedzi jak, plastikowe gówno, nie kupuj, uzbieraj na coś innego, ale jak mówie nie jestem ekspertem i graczem asg chociaż bardzo bym chciał, tylko chciałbym poprostu jakiegoś nie aż tak gównianego elektryka ze średnią mocą, dzięki; i jakie kulki do niego

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na początek najlepszą opcją jest agm 003 jak kolega wspomniał.

 

Plus po pierwsze, nie warto kupować tego "czegoś" 200fps to dalej rzucisz niz strzelisz, po drugie jest to taki plastik, że zniszczy się po 4 wyjściach. (nie kupuj na militariach.pl. Drogo i mają słabych kurierów, w drodze zniszczyli moją replikę, pudełko było kompletnie rozwalone - skutkiem była niechęć do asg)

Link to post
Share on other sites

Juz sie zaczyna.. Moj kalach ktory mialem jest caly z plastiku i mial 140fps i jakos nie narzekalem bo jak mowie mi sievladowarka zgubila, i fajnie sie strzelalo, nie musze miec ogromnej mocy 500fps i celnosc na 50m tylko zeby postrzelac sobie, pewnie ta m-ka bedzie lepsza niz ten kalach ktory kosztowal 199zl. A ten shotgun to nie podziekuje ile to wazy? 500g?xD jeszcze myslalem nad mp5 galaxy ale chyba ta m4 kupie, jesli ja bym kupil to jakie kulki do niej ? poprostu powiedzcie proszę..

 

Bo wy uwazacie pewnie ze dalej rzuce niz strzele ale nie chce na zadne strzelanki w lasach chodzic najwyzej to w budynku !

Link to post
Share on other sites

Jak zastanawiałeś się nad mp5 galaxy, to załóżmy, że możesz wydać trochę więcej pieniędzy. Więc mp5 galaxy będzie 10 razy lepsze i wytrzymalsze niż tamto "m4". Możesz też kupić cm.028 (podobna cena co mp5 galaxy) i będziesz dużo bardziej zadowolony niż z tego "m4".

Edited by NoWay
Link to post
Share on other sites
tylko chciałbym poprostu jakiegoś nie aż tak gównianego elektryka

No to niestety ten znaleziony przez Ciebie M4 jest gówniany.

Wiem, że innej porady oczekujesz, ale jeśli to naprawdę musi być M4, to dozbieraj 70 złotych i kup w promocji jakiegoś Spartaca. Przynajmniej ma wnętrze na jako-takim poziomie i jeśli kiedyś będziesz chciał faktycznie iść na strzelanie, to coś nim ugrasz (jak pójdziesz z repliką 140 fps na strzelanie, nawet w budynku, to przy strzale z 5 metrów przeciwnik nawet nie poczuje 9/10 trafień, chyba że dostanie w gołą skórę).

A jjeśli mimo wszystko kupisz (ale nie kupuj) to wybrane przez Ciebie M4 i chcesz sobie w domu postrzelać do tarczy (bo jak rozumiem do tego ma replika służyć), to kulki 0,12g Rockets.

Link to post
Share on other sites

Agm ma ostatnio słabszą partię i co chwilę się coś w nich rozwala

 

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

kupiłem agm 3 tygodnie temu i działa z taiwangun'a

Juz sie zaczyna.. Moj kalach ktory mialem jest caly z plastiku i mial 140fps i jakos nie narzekalem bo jak mowie mi sievladowarka zgubila, i fajnie sie strzelalo, nie musze miec ogromnej mocy 500fps i celnosc na 50m tylko zeby postrzelac sobie, pewnie ta m-ka bedzie lepsza niz ten kalach ktory kosztowal 199zl. A ten shotgun to nie podziekuje ile to wazy? 500g?xD jeszcze myslalem nad mp5 galaxy ale chyba ta m4 kupie, jesli ja bym kupil to jakie kulki do niej ? poprostu powiedzcie proszę..

 

Bo wy uwazacie pewnie ze dalej rzuce niz strzele ale nie chce na zadne strzelanki w lasach chodzic najwyzej to w budynku !

 

Nie wiem czym się sugerujesz ale koledzy mają racje ta m4 ma 200 fps na kulkach 0.12 nie mam zielonego pojęcia jak to jest w przeliczeniu na kulki 0.20 ale pewnie około 150 lub mniej.. i byłbym dumny gdybym z tego trafił na 5-10 metrów w puszkę oraz gdyby zostawiło wgniecenie.

 

 

 

 

 

a agm 003 wcale nie jest lekki 1,2kg a twoja replika PONIŻEJ 2 kg.. jeżeli wagą sie sugerujesz.

 

agm 003 spokojnie strzelisz w puszkę z tych 10-20 metrów sam kupiłem z tych samych powodów i jestem mega zadowolony. SERIO

 

z 10 metrów przebije ją na wylot.

Edited by Narcyzek
Link to post
Share on other sites

Jak najważniejsza jest waga i zdolność niszczenia to idź do budowlanego i kup cegłę. W zależności od modelu możesz mieć cegłę lekką imitującą, powiedzmy MP5, lub ciężką, która będzie robiła za broń wsparcia (są cegły ważące 7kg). Każda z nich zniszczy puszkę, a dodatkowo potrenujesz siłę w łapie.

A jeżeli chcesz strzelać to odpuść sobie tanie elektryki - rozsypią się (czego już doświadczyłeś, nieprawdaż?). Kup AGMa i przestrzegaj jednej, prostej zasady - wykonuj pełne przeładowanie (rączka przeładowania na maksa do siebie, na maksa od siebie i dopiero strzał), a powinien działać długo. Dodatkowo jeśli kiedyś będziesz chciał postrzelać się na strzelankach to już będziesz miał replikę (te, pożal się Boże, elektryki nie dorastają AGMowi do pięt - widziałem w akcji i shotguny i te padła).

Zaś jeśli chcesz strzelać do tarczy i tylko do tarczy to idź w wiatrówki.

Link to post
Share on other sites

Po tym co dostałem od Damiana na PW muszę stwierdzić:

 

Ok, masz nas. M4, które chcesz jest idealne na dystans do 40m. Po prostu to, że mamy repliki za 2k oznacza, że boimy się graczy młodych, którzy mają AEG za 200zł. Dlatego doradzamy im kupno syfu od AGM, bo lubimy fragi. Bierz te m4 i się nie zastanawiaj, bo jesze je wykupią. Shotgun strzela słabo, a tu masz ogień ciągły... oraz możesz doczepić latarkę, która jest niezbędna do strzelania w nocy. Kolimator to w sumie dobra rzecz. Ten jest z plastiku i dlatego nie kosztuje tyle co kopie acoga.

 

Jedyna rzecz, którą warto w te m4 wymienić to sprężyna. I bierz taką M120, bo M130 to nie wytrzyma. I do tego jakiś mocny aku. Warto też wykupić dodatkową gwarancję jeśli sklep ją oferuje. Najlepiej o dodatkowy rok, bo te karabiny są produkowane w ten sposób, że po 2 latach padają.

 

I tacy z nas pseudomaniacy.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

O! Uwielbiam jak zieloni myślą, że polecamy im szajs, bo się boimy porażki. To tak słodko naiwne... Tak, Młody, boje się, że nakopiesz mi do dupy pistolecikiem na kulki. Jak ja to zniose? Nie wiem... W końcu mieszkamy tak blisko siebie - Ty nad morzem, a ja na Warmii. Dodatkowo od miesięcy nie byłem na strzelaniu plastikiem - teraz bawie się ołowiem. I tak, boje się, że nakopiesz mi tym AEGiem.

Link to post
Share on other sites

PaBlito, chwilę temu sam pytałeś co kupić i odradzali ci koledzy kupowanie używki. Teraz już sam polecasz kupowanie używek. Czy po dwu dniach czytania forum i brakiem kontaktu z jakąkolwiek repliką stałeś się takim ekspertem?

Link to post
Share on other sites

Najlepsza opcja to kup sobie Agm 003 w tych pieniądzach i kulki 0.25 G@G

a najlepiej to polecam znaleźć więcej czasu i poczytać więcej na forum

w tym budżecie to jednak tylko AGM 003. Grzebanie na forum nie pomoże :icon_neutral:

 

Po tym co dostałem od Damiana na PW muszę stwierdzić:

 

Ok, masz nas. M4, które chcesz jest idealne na dystans do 40m. Po prostu to, że mamy repliki za 2k oznacza, że boimy się graczy młodych, którzy mają AEG za 200zł. Dlatego doradzamy im kupno syfu od AGM, bo lubimy fragi. Bierz te m4 i się nie zastanawiaj, bo jesze je wykupią. Shotgun strzela słabo, a tu masz ogień ciągły... oraz możesz doczepić latarkę, która jest niezbędna do strzelania w nocy. Kolimator to w sumie dobra rzecz. Ten jest z plastiku i dlatego nie kosztuje tyle co kopie acoga.

 

Jedyna rzecz, którą warto w te m4 wymienić to sprężyna. I bierz taką M120, bo M130 to nie wytrzyma. I do tego jakiś mocny aku. Warto też wykupić dodatkową gwarancję jeśli sklep ją oferuje. Najlepiej o dodatkowy rok, bo te karabiny są produkowane w ten sposób, że po 2 latach padają.

 

I tacy z nas pseudomaniacy.

Normalnie nie wytrzymam :hahaha: :hahaha:

Zamiast doradzić chłopakowi jakąś dobrą replikę to reklamujesz sobie sklep. Nawet nie powiesz mu żeby kupił tego AGM tylko chcesz mu szajs wcisnąć żeby zarobić te 200zł zamiast 70zł. I jeszcze te porady :hahaha: . Ten plastik ledwo wytrzyma fabryczną moc, a ty jeszcze proponujesz mu tuning i wykupienie gwarancji.

 

Przepraszam za najprawdopodobniej rozpętanie gównoburzy ale musiałem coś na ten temat powiedzieć.

 

 

Damian, z twoim budżetem to tylko dobry pistolet albo AGM 003 (albo to i to jak ci sie uda zmieścić).

 

No to niestety ten znaleziony przez Ciebie M4 jest gówniany.

Wiem, że innej porady oczekujesz, ale jeśli to naprawdę musi być M4, to dozbieraj 70 złotych i kup w promocji jakiegoś Spartaca. Przynajmniej ma wnętrze na jako-takim poziomie i jeśli kiedyś będziesz chciał faktycznie iść na strzelanie, to coś nim ugrasz (jak pójdziesz z repliką 140 fps na strzelanie, nawet w budynku, to przy strzale z 5 metrów przeciwnik nawet nie poczuje 9/10 trafień, chyba że dostanie w gołą skórę).

A jjeśli mimo wszystko kupisz (ale nie kupuj) to wybrane przez Ciebie M4 i chcesz sobie w domu postrzelać do tarczy (bo jak rozumiem do tego ma replika służyć), to kulki 0,12g Rockets.

Ja szczerze mówiąc polecałbym dozbierać 150 i kupić cm.028.

 

Witamy na Fo. Przypominam o regulaminowym wymogu stosowania poprawnej polszczyzny.

Pozdrawiam.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Normalnie nie wytrzymam :hahaha: :hahaha:

Zamiast doradzić chłopakowi jakąś dobrą replikę to reklamujesz sobie sklep. Nawet nie powiesz mu żeby kupił tego AGM tylko chcesz mu szajs wcisnąć żeby zarobić te 200zł zamiast 70zł. I jeszcze te porady :hahaha: . Ten plastik ledwo wytrzyma fabryczną moc, a ty jeszcze proponujesz mu tuning i wykupienie gwarancji.

 

Przepraszam za najprawdopodobniej rozpętanie gównoburzy ale musiałem coś na ten temat powiedzieć

 

A kolega wie co to sarkazm? Damian pisał do mnie na priv z pretensjami, że skasowałem mu jego temat/posty i, że to forum zna repliki tylko za 2k, a poniżej to dla nas syf. ;-) I jeszcze jedno wiem, ON WIE, że specjalnie chamsko doradzimy shotguna zamiast fajnej repliki M4.

 

Skoro facet obstaje, że specjalnie poleca się mu słabą replikę, to niech bierze piękne m4. Zwłaszcza, że zamiast zwyczajnie przeczytać wątki podwieszone, woli jeszcze psioczyć po PW, że śmiemy twierdzić, że jego wybór jest, że tak powiem "do bani".

 

 

Zresztą co najmniej od kilku lat jest taki trend, że pojawiają się osoby typu "nie wiem, nie poszukam, wiem lepiej niż starsi gracze". 10 lat temu na forum było jednak trochę mniej głupich pytań i więcej szukania na własną rękę (co dziś jest łatwiejsze- bo te same tematy wałkuje się codziennie). I ok, rozumiem, że można nie chcieć shotguna, ale to trochę jakby chcieć kupić spadochron, ale nie mieć pieniędzy więc obstawić, że plandeka zapewni równie dobre wrażenia ze skoku. I na dodatek objechać innych, że chamsko odradzają ten zakup.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Dobrze panowie, załóżmy że podniosę max. budżet do 300-310, ani grosza więcej, aby kupić coś bardziej solidnego czy tam wytrzymalszym gearboxem i większą mocą. Kupić za tyle jakąś używke? przed chwila oglądałem rk-01 czy też akms i powiem że fajne. Co mogę używanego za tyle kupić? Skąd mam wiedzieć czy się opłaca lub nie jest uszkodzony i ma mniejszą moc? Nie kupie tej cymy za 250 bo ma podobno magazynek popsuty, z czego 50zł na magazynek + koszt wysyłki to prawie nówkę moge mieć. Łatwiej by było robić spoilery i cytaty tutaj ale nie wiem jak. xD

 

100 czy tam 50 zł to już nie jest tylko 300 więc wole mieć pewność co kupuje i na co tyle hajsu wydam.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Gdzie? Skad mam wiedziec ze jak znajde jakas np na olx to jest dobra itp. Myslalem ze takie forum pomoze w wyborze :icon_razz:

 

Jestem zainteresowany tą mp5, ale pytanie czy lepiej dokupic jakas inna baterie do niej? Fajna jest? bo dużo razy o niej słyszałem.

 

Albo jednak nie bo jak widze co zrobic zeby sie dostac do rej baterii itp xdd.

 

 

 

Braaaaaaaaaaaaaaaaaaaawo wygrał kolega codzienną nagrodę Arenda. Sprawdź proszę PW.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Czyli najpierw kupic uzywke a potem dopiero badać? nielogiczne troche. Prosze pomozcie mi wybrać tą replike.. A cm028 lub 031? Serio nie ma żadnej za 300zł?

 

Chciałbym bardzo też replikę rk-01 znany akms :icon_wink: Drogi troche ;(

 

drogi ale piękny.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Forum Ci może powiedzieć, która nowa replika jest dobra, który sprzedawca z forum ma jaką renomę, ale zdalnie nikt nie oceni Ci repliki używanej. Wyobraź sobie, że podsyłam Ci ogłoszenie dot. sprzedaży samochodu i proszę żebyś ocenił. Co możesz ocenić? Model, rocznik, przebieg i wygląd blach, ale stanu silnika, zawieszenia itd. nie ocenisz przez internet. Analogicznie jest z repliką.

Wybór między CM 028, a 031 jest czysto kosmetyczny - wewnętrznie to takie same repliki. Unikaj tylko tych replik w wersji ze składaną kolbą.

Link to post
Share on other sites

To wole czarne więc 031. Ten rk-01 akms ma wlasnie skladana ale mi to bez roznicy. A co z cm 048? 800zl ale niezłe :icon_biggrin: 470fps.

 

No to powiedzcie mi jaka replika jest dobra po to tu napisalem chcialem pomocy boze.

 

 

To co tu robisz mało ma z pisaniem wspólnego. Raczej z bełkotem. Pomoc Bożą też raczej szybciej na Frondzie znajdziesz, bo się dogadaliśmy że WMAsg nie prowadzi pomocy duchowej a oni nie piszą o replikach. Kolejne tak "pisane" posty będą kasowane a Ty łapiesz punkty na bana.

Dotarło?

Arend

 

 

I jak już ci pisano nikt ze starych graczy nie poleci ci używki (chyba że sam sprzedaje lub replika jest znajoma). Nikt nie weźmie na swój garb doradzenia ci repliki o której nic nie wie, bo zdjęcia i opisy jedno a real drugie.

Używkę owszem możesz kupić na swój rachunek, ale raczej jeżeli masz zaufanego serwisanta, bo używki są różne.

Na replikę nową masz GWARANCJĘ więc o ile nie padła z twojej winy możesz mieć darmowy SERWIS na używkę nie masz.

Czy teraz jasne jest czemu nie polecimy ci używki.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Człowieku, doradziliśmy Ci jaka replika jest dobra. Masz AGM003 za około 70, potem długo nic naprawdę wartego uwagi, potem G5 Galaxy za około 320. Jeszcze wczoraj pytałeś o replikę za 250 złotych (czyli niestety trochę za mało na AEGa, przykro mi), a teraz wyjeżdżasz z CM048 za 800. W 800 PLN to już masz do wyboru kilka tuzinów replik w różnych konfiguracjach od różnych producentów, omawianych w tym dziale codziennie po kilka razy.

Używki nie kupuj.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...