Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelby od Cymy, DE, czy AGM ?


Recommended Posts

Planuje kupić strzelbę. Ma być ona jako "druga" replika, ewentualnie do postrzelenia sobie do tarczy lub na "spring party". W związku z tym mam pytania

1) Strzelbę z której firmy najbardziej opłaca się brać?

2) Polecacie konkretny model, czy w środku jest ten sam mechanizm i strzelby różnią się

tylko wyglądem ? (Chodzi mi o wszystkie strzelby Cymy lub DE)

Link to post
Share on other sites

Na spring party i do CQB szukaj tylko strzelby trzy-lufowych.

Są ogólnie dwa rodzaje: z metalowym i plastikowym korpusem. Wiadomo że z metalowym trochę drożej.

Wszystko w środku takie samo. Wybierz to co Ci się podoba, dłuższa czy krótsza lufa, kolba taka czy śmaka, czy w ogóle bez.

Link to post
Share on other sites

Na spring party i do CQB szukaj tylko strzelby trzy-lufowych.

Ja doskonale wiem, że double kill jest czymś mega satysfakcjonującym, ale bez przesady - z jednokulkowcami też da się bawić. Mają też pewną zaletę - są celniejsze, bo jednak trzykulkowce mają różny rozrzut i nie zawsze tak jest, że jedna kulka idzie w osi lufy, a dwie uciekają na boki.

Link to post
Share on other sites

[...] trzykulkowce mają różny rozrzut i nie zawsze tak jest, że jedna kulka idzie w osi lufy, a dwie uciekają na boki.

 

I własnie o to chodzi ;) nie zawsze jest czas żeby przymierzyć, walisz mniej więcej w stronę celu, może któraś kulka trafi.

trzykulkowce mają mniejszy zasięg, bo jest tam 250-300 fps, jednokulkowce zazwyczaj mają więcej. Ale na dystansie 15-20m nie ma różnicy.

Link to post
Share on other sites

Bardziej schylał bym się chyba do jednokulkowców. Wolę raczej celność (ostatnio byłem na strzelance. Obrona budynku. Stałem w oknie. Nagle wyskoczył mi gościu z pompką. Był mniej niż 0,5 m ode mnie. Ja padłem,a on wziął szybką poprawkę i strzelił. Nadal nie wiem jak kulka we mnie nie trafiła). 3-kulkowca kupił bym może później

Edited by VeloPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...