Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobra replika ASG


Recommended Posts

Nie. Najtańsza M4 (PLASTIKOWA) to Specna Arms CORE, potem masz ZnAlowe Specny B/V, E&L. To są NISKOBUDŻETOWE Mki. Cała reszta to chiński szrot nie nadający się do niczego.

 

Z sensownych NOWYCH replik w budżecie, które nie posypią się po 10 dniach masz G36 od JG

https://gunfire.pl/p...638-V2-tan.html

https://gunfire.pl/p...538-czarna.html

 

To co wklejasz to pseudo repliki. Będąc laikiem omijaj używki.

Edited by kaijitsu
Link to post
Share on other sites

Stwierdzam definitywnie że dzisiejsze młodzieże mają braki w czytaniu ze zrozumieniem oraz poczuciu humoru.

 

 

PS

Pokazane wyżej Gietki są bardzo fajnymi niskobudżetowymi replikami na start. I dają się też całkiem przyjemnie tuningować, więc jeżeli nie ma wielkiego ciśnienia na eMkę to problem masz rozwiązany.

Cztery stówki za wyszukanie należą się Kaijitsu ( mam nadzieję że odpali stówaka) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Długość lufy wew. 310mm więc jaki subkarabinek? Problemu nie robisz bo to Twoje pieniądze, to Ty je utopisz nie my. Zamiast brać coś co jest sprawdzone od lat podajesz pseudo repliki, którym bliżej do bazarowych zabawek niż replik do ASG i coś czuje, że skończy się takim wynalazkiem.

 

Odnośnie G36, w przyszłości założysz sobie ~10cm dłuższą lufę + tłumik i masz "szturmiaka".

Edited by kaijitsu
Link to post
Share on other sites

Ewentualnie jeśli eMki czy coś tego typu będą zbyt dużym problemem to można wyszukać czego z Wyborowych, snajperstwo też nie jest mi obce. Aczkolwiek najbardziej podobają mi się właśnie repliki od Specny. I też żeby nie ważyły po 1,5kg (chyba, że replika ma naprawę dobrą moc w takiej wadze) bo jakiś drobny to na pewno nie jestem. Na przykład mogę dać SA-B02 - wygląda taka replika prześlicznie, ale jest kosztowna...

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie jeśli eMki czy coś tego typu będą zbyt dużym problemem to można wyszukać czego z Wyborowych, snajperstwo też nie jest mi obce.

W ASG chyba jest Ci obce bo inaczej wiedział byś, że bez 2tyś. nie ma "snajperstwa" w ASG.

 

Nie masz pieniędzy na Specnę ze ZnAlu (SA-B02) bo ta kosztuje ~650zł. Nie mając pojęcia o serwisowaniu odpuść sobie używki bo równie dobrze może być szrotem.

 

Specna + prześliczne? Na zdjęciu owszem...

 

Wszystko w tym temacie już było powiedziane więc nikt Ci nic lepszego do 370zł nie znajdzie. Mki nie znajdziesz w tej cenie, AK nie chcesz, MP5 za krótkie, G36 za krótkie.

Link to post
Share on other sites

Bożesz, mów do słupa, słup jak dupa.

 

 

Zdaję sobię sprawę, że AirSoft to nie tani sport

 

No widocznie nie zdajesz se sprawy.

 

Ludzie tłumaczą ci jak krowie na rowie, ale ty dalej swoje.

 

W ogóle zacznij czytać poprzypinane tematy, bo już tu "snajperstwo" widzę, gdzie kwota 400zł to jakby siedem razy za mało.

 

Nie ma hajsu? A co za problem zbierać? Niedługo święta to coś wpadnie. Jak masz 15 lat to wystarczy odpuścić sobie paczkę szlugów do szkoły i browar na weekend i już hajs się zbiera. Ale niee...

 

 

A, i specny nie są ładne. Prawdę mówiąc to są paskudnie brzydkie.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Hudy01 wypraszam sobie, nie znasz mnie to nie mów, że palę i piję. I zdaję sobie sprawę, że to drogi sport, ale wiem, że można znaleźć dobre rzeczy w dobrej cenie. I znalazłem już coś, co mi polecało dużo osób i jest na promocji :) Temat zamknięty.

Link to post
Share on other sites

Twoje pieniądze, to Ty je utopisz nie my. Zamiast brać coś co jest sprawdzone od lat podajesz pseudo repliki, którym bliżej do bazarowych zabawek niż replik do ASG i coś czuje, że skończy się takim wynalazkiem.

 

Kończąc temat pozwolę sobie wrzucić cytat :-D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...