Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie nabić butle w Krakowie 300 bar?


Recommended Posts

Witam.

 

Jak w temacie panowie i panie. Szukałem, pisałem ,dzwoniłem i tyle co znalazłem to prawie nic!

Jeżeli chodzi o 200 bar to nie ma większego problemu z butlą ale 300 to już nie przelewki:0

Ma ktoś namiar na firmę która wymieni bądź nabije butle 10 l ciśnieniem 300 bar?

Link to post
Share on other sites

Bardzo nikła szansa że coś znajdziesz. Ja bym poszukał ewentualnie w Niemczech. Ale same koszta transportu będą zaporowe.

 

Mogę być ciekawski i zapytać do czego Ci tak ogromne ciśnienie w butli?

 

Chyba żartujesz...

 

Firma w Krakowie - Assasins Paintball. Dziękuję dobranoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Też się kiedyś zastanawiałem nad tym czy nie kupić sobie butli matki. Potem przeanalizowałem ile kosztuje, jaki jest z tym problem aby naładować, ile strzelam kulek na strzelaniu i se darowałem ;)

 

Mam 3 butle po 48/3000 i każda starcza mi spokojnie na dwie strzelanki. W moim przypadku było to kompletnie bez sensu.

Link to post
Share on other sites

U mnie niestety replika pożera mnóstwo powietrza (VFC gbb hk 416) co oznacza kursowanie z 2 butlami na strzelanie .chce kupić 10 l butle matkę i 4500 psi butle 1,8 l. Duży wydatek( obie razem wyjdą 1600 zł) ale na długo starcza i nie muszę jeździć co chwile i nabijać małych butli. Zobaczymy jeszcze czy mi się uda zrobić porządek z tym moim hk bo niestety hi cap nie zdaje egzaminu a przerabianie zaworów nie jest najlepszym rozwiązaniem.

 

 

Ps . Nautica nabija do 200 bar ciśnieniem.

Edited by Jager85
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...