Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na wstępie chcę uświadomić administrację, że wybrałem ten dział, ponieważ najbliżej pasował temu tematowi, jeśli wybrałem źle, prosiłbym o przeniesienie tematu do odpowiedniejszego działu

 

 

Witam. Na polu airsoftowym gram jako spotter od sporego czasu, sprawia mi to sporą zabawę, lubię działać we dwójki i wzajemne zaufanie, dlatego staram się zrobić na jak najlepszego spottera dla mojego snajpera i tu pojawia się pytanie:

 

Jak według was powinien wyglądać najlepszy spotter?

 

Obecnie korzystam z repliki o sporym rofie, co pozwala na osłanianie snajpera na bliższe dystanse, na ogień zaporowy itp, jeśli chodzi o szpej, staram się aby było jak najmniej i jak najbardziej funkcjonalnie i mobilnie, w tym celu planuję zakupić pas zamiast kamizelki, zachowam dzięki temu mobilność i przy okazji będę miał gdzie chować magazynki, nie tylko po kieszeniach. Zapraszam do dawania porad oraz ewentualnych pomysłów na zmianę wyposażenia.

Link to post
Share on other sites

Nie żebym znam całe forum na pamięć, ale... Taki wątek już był http://forum.wmasg.pl/topic/34679-spotter/ Może zaraz wkroczy to ktoś z uprawnieniami i połączy te tematy.

 

W mojej opinii w zasadzie wyczerpałeś temat. Airsoftowy spotter to tak samo zakamuflowany jak snajper koleś z repliką którą może osłaniać go na bliższych dystansach. Weź jednak pod uwagę to, że ludzie bawią się w różny sposób, niektórzy grają wyłącznie "ebanki" inni milsimy. Co środowisko to obyczaj i nie wszędzie wygląda to tak samo. Ja dobrze bawiłem się jako spotter na strzelankach z limitami ammo, gdzie P90 dawała mi przewagę pojemności magazynka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...