Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Famas SV [CG]


Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grey Fox mam pytanko. Czy mający 13 lat chłopak zaczynający przygode z asg dobrze zrobi gdy kupi ten karabin?? i jak mi sie zepsuje ten pazur naciągu jak mam to naprawić i czy go ogólnie polecasz?? długo by mi on służył?? Narazie nie zapisuje sie do żadnego klubu czy sekcji tylko przydał by sie tak do strzelanek z kumplami ;) no to jak kupywać go?? ;) (ale dopiero za miecha na urodzinki i tak jest narazie niedostępny na magazynie)

Link to post
Share on other sites

Moje spostrzeżenia po półrocznym użytkowaniu:

- ładny

- solidny

- 0 awarii

- zasięg około 45-50 metrów na 0,2 (niektórzy byli zdziwieni że to spring)

- pas nośny do bani, należy zaopatrzyć się we własny

- magazynek mieści 45 kulek, jak w większości modeli CG ostatnie trzy nie są dobrze podawane i należy odwrócić Famasa do góry przy przeładowaniu

- niezbędny szybkoładowacz kulek (te 45 kulek można wywalić do celu (celów) w mniej niż 20 sek.)

- kolimator byłby przydatny

- trochę niewygodna i przeszkadzająca blokada spustu (szczególnie zimą w grubych rękawicach)

- trochę ciężko się go rozbiera

 

W nowej replice faktycznie "latają" odłamki kleju mocującego ciężarki. Przy okazji ich wyjmowania można bez problemu zdemontować nieszczęsną blokadę spustu (jak komuś bardzo przeszkadza).

 

Według mnie broń jest znakomita jak za tę cenę i nadaje się wyśmienicie dla początkujących.

Link to post
Share on other sites

tak czytam i czytam ten temat i mam pytanko odnośnie zasięgu :F

"30-31m zasięg skuteczny" ... rozumiem że jak dostane z tych 30m to poczuje że dostałem a nie zostanę "pyknięty" :wink: ? pytam bo mialem okazje postrzelać z glocka uhc która strasznie mnie rozczarował z 25m jak dostałem w plecy to jak by mnie ktoś pestką trafił :(

a druga sprawa; mowa o tym famasie?? (wiem że cg ale pytam dla pewności :F ) http://www.military.pl/?prod=83&cat=30

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...