Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

a co ja napisalem pare postów wyżej? :x

[ Dodano: Pon 09 Paź, 2006 ]

wygląd to sprawa gustu, wersja czarna to wersja obecnie wykonywana dla wojska - w oryginale tez jest plastik. czerwone drewno teraz sprzedaje sie chyba tylko dla cywili :?: gdzies tak czytalem :)

sam wziełem drewno bo ładnie wygląda, ale drewno jest źle wyprofilowane, chwyt jest kwadratowy i od trzymania tych kantów boli dłoń

 

czarne dla wojska owszem (ale dla cywili też, są czarne wersje TIGRA)

problem jest inny

Czarny ma po prostu inny "krój" niż drewniany

 

svd.jpg

 

bipod_svd.jpg

 

SVD_StockSetPlastic.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Mam pytanie ktora to jest wersja SVD? Bo po kolorze wydaje mnie sie ze jest to pierwsza, choc Charakterystyka tu i tu jest podobna, kolorystyka w roznych aparatach roznie wychodzi.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...d22df49dd956796

Z gory dzieki i pozdrawiam

 

Używaj polskich literek. I nie rób takich byków.

CHEMIK

 

Co do polskich znakow, niestety mieszkam i prcuje we Wloszech od pewnego czasu i mam windowsa wersji angielskiej albo wloskiej czyli bez polskich liter.

 

Co do bledow, przepraszam staram sie jak moge (mam dysortografie ale tym nie chce sie tlumaczyc), jednak nie moge sprawdzic pisowni bo word i inne programy tez nie sa w jezyku polskim.

 

Wracajac do tematu... Mala ciekawostka, we Wloszech prawo reguluje maksymalna predkosc poczatkowa i jest to maksymalnie 100m/s. Co znacznie ogranicza wybor modeli dostepnych na wloskim rynku i kompletnie niweluje roznice w zasiegu pomiedzy snajperka a innymi modelami. Na dzien dzisiejszy kupilem sobie AK47 G&G, ale napewno nie zaniechalem zamiaru kupna Dragunowa, jednak musze najpierw sprawdzic jak wyglada zabawa na tak niskie predkosci.

 

Mam z tym zwiazane dwa pytania:

Czy ktos uzywal snajperki o tak niskiej predkosci poczatkowej?

Czy mozna obnizyc predkosc poczatkowa Dragunowa? Bo moj team powiedzial ze raczej nie widzi problemu, jednak ponoc niektore kluby i na turniejach sprawdzaja ta wartosc.

 

Pozdrawiam

Edited by SILENT GHOST
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Waże 102 kg i nie jestem ułomkiem, o siłe potrzebną do naciągnięcia się nie marwie.

Pytam raczej o stronę tech. W sklepach jest sporo części do Maruzena, M24 itd.

Nie wiem czy np sprężyna od powyższych pasuje również do Atoza. A nawet jak, to co z pozostałymi podzespołami? A może Dragunov wytrzyma taką M190?

Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi, czy jest moźliwość podciągnięcia SWD do powyźej 600 fps?

Co trzeba wtedy wymienić?

 

Wystarczy wymiana sprężyny oraz doradza się doszczelnienie głowicy tłoka i dyszy.(w taki sposób można uzyskać i 700fps) W sklepach, szukaj w działach dla Karabinów Wyborowych. Dodatkowo powiem że sam fakt problemu naciągnięcia tej sprężyny nie leży w sile strzelca a rozmiarze dźwigni zamka.

Było o tym w BiA 04/06.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

SWD nie naciąga sie ciężko z tego względu ze podczas tej czynności ma sie rękę w miare wyprostowaną!! Problem pojawia sie w snajpach z bolt action gdzie przy naciąganiu mamy łapę zgiętą i w zasadzie cała siła skupia sie na nadgarstku!!

 

P.s: tłumik do tej snajpy?? :P zbrodnia chyba. szczerze mówiąc nie widziałem w życiu dragunowa z tłumikiem

Edited by hegemon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...