Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W których miejscach, jak i czym należy uszczelnić części wewnetrzene, aby mieć lepsze osiagi? parę osób poradziło mi uszczelnienie ponieważ mój Atoz ma 492 fps na m170 na 0.2 kulkach. Martwi mnie to, powinien mieć z 50 fps wiecej :(

prosiłbym o dokłady opis co jak i czym uszczelnić

z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

W których miejscach, jak i czym należy uszczelnić części wewnetrzene, aby mieć lepsze osiagi? parę osób poradziło mi uszczelnienie ponieważ mój Atoz ma 492 fps na m170 na 0.2 kulkach. Martwi mnie to, powinien mieć z 50 fps wiecej :(

prosiłbym o dokłady opis co jak i czym uszczelnić

z góry dzięki :)

 

Mój też miał to samo, nieszczelności występowały w okolicy gumki i komory HU, więc tam zobacz czy powietrze nie uchodzi. Możesz jeszcze zrobić test strzykawki.

Link to post
Share on other sites

I jest problem... mam m170 guardera, wyjmuję starą sprężynę i patrze a ta guardera jest o 1/3 dłuższa :-F nie problem, ściśnie się jakoś. A tu nagle zauważam że nie wcisnę jej na prowadnicę :poddanie: To normalne czy u mnie jest coś inaczej?

Link to post
Share on other sites

O_o stokowa sprężyna w Atozie powinna być dłuższa od zwykłych do AEG'ów a skoro u Ciebie jest na odwrót to już wg dziwne, no chyba że tak sie zbiła?

Co do drugiego, to czy spężyna nie chce wejść W OGÓLE na prowadnicę, cZy w na to miejsce:

 

20090507453.th.jpg

 

ps. z tego co widze na Twoich fotkach to masz Atoz'a wersja 1 lub 2 (Mój na zdjęciu to v.3), może tam było coś inaczej.

Edited by kalach
Link to post
Share on other sites

Nie chce wejść w ogóle.

 

Ta nowa sprężyna ma średnicę 1,2 cm. Jaką mają normalne w AEG? Bo szczerze to mam nadzieję że to sprężyna jest inna, nie karabin... w ostateczności zostanie spiłować prowadnicę :/

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Ten guarder tak, dzisiaj kupiłem.

 

Hmm... na jego opakowaniu pisze coś, czego wcześniej nie zauważyłem: ,,For APS2/TYPE96 Series" Te aps czy type96 mają może inne sprężyny niż AEGi? Bo to by wszystko wyjaśniało, tylko nie to czemu mi przysłali taką :roll:

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

To wszystko jasne :) To są sprężyny do snajperskich karabinów sprężynowych typu m24/aps/l96 itp. W nich spring jest dłuższy i ogólnie ma zupełnie inne wymiary. W SWD jest wyjątek - sprężyna jak od normalnego, "zwykłego" AEGa

Link to post
Share on other sites

zrobię straszny OT , ale nie bijcie mnie za to ;]

Poszukuję gumowej końcówki do PSO w sumie nie mam pojecia jak to nazwać gumowa część pomiędzy okiem , a okularem lunety.

No bij zabij nie mam pojecia gdzie to dosac prosze o jakiś namiary i ew. fachowe nazwanie mi tej częsci :mrgreen:

 

Nie wiem , czy to fachowe określenie - ale popularnie nazywa się to "świńskie ucho".

Ja tego szukałem do wiatrówki - i dostałem najtańsze , polskie za 15 PLN w sklepie dla myśliwych. Jak masz jakiegoś znajomego , który strzela w field target - na pewno będzie wiedział o co chodzi i poda ci 10 miejsc gdzie można to kupić.

Link to post
Share on other sites

I w końcu mam w SWD m170 guardera - wynik przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Teraz zaczynam myśleć o ułatwieniu naciągania, bo strzelam nie tylko podczas strzelanek, ale ido celu, a w strzelaniu do tarcz naciąga się to czasem 100-200 razy dziennie. Planuję "uwygodnić" rączkę do naciągania, mój pierwszy pomysł to oblepienie taśmą izolacyjną (minimalnie większa powierzchnia, mniej wrzynające się krawędzie, ogólnie miększe), co wy na to? Czy ktoś już może wpadł na jakiś inny pomysł i go sprawdził?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam Panowie. Mam taką prośbę... Otórz potrzebuję kilka wymiarów tego SWD. Konkretnie interesuje mnie długość skoku tłoka w cylindrze oraz odległość między "dnem" tłoka a miejscem podparcia spręzyny przy tłoku nienapiętym (innymi słowy: jaką długość ma sprężyna kiedy jest zamontowana w gunie ale nie naciągnięta, ile jest "wstępnego" napięcia). Bardzo był bym wdzięczny za te wymiary.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...