Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

W oczach mi sie te 4 cyfrowe ceny rozjeżdzają, ja drewna mieć nie musze : http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...iem-NOWOSC.html

nie ma szyny, nie ma nic ale i tak jest ładny :P

 

"Wierna kopia tego samego modelu wykonanego przez najbardziej renomowane firmy.

Wszystkie części są w pełni zgodne z oryginałem."

 

:wink: :wink:

 

Temu modelowi "nieco" daleko do wyglądu oryginału.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam

Mam SWD, kupione na gunnerairsoft, wersja z imitacją drewna. Wszystko spoko, replika piękna, oprócz tych wstrętnych okładzin, wsadziłem m150 i hula świetnie nie potrzebuję więcej. Budowa jest maksymalnie prosta i naprawdę nie ma tam co się zepsuć.

Mam tylko 2 pytania:

1. 0,3g są za lekkie ? bo po ok 50m znosi je na lewo i prawo. Więc jakie kulki byłyby najodpowiedniejsze?

2. Lufa ma lekkie luzy w miejscu gdzie łączy się z body, dosłowinie milimetr, czy ktoś już tak miał i co najlepiej zrobić żeby się tego pozbyć ?

 

Problemów z przeładowaniem nie mam, jak napisał ktoś wcześniej - zależy to od łapy :]

Powoli zabieram się za dorobienie kolby z drewna, pytanie więc takie - jak w oryginalnej kolbie umieszczony jest pręcik do którego mocuje się pas?

 

Pozdrawiam posiadaczy SWD :]

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

zobaczcie co znalazlem na necie

 

 

"IMPORTANT

Contrary to popular belief, this rifle IS NOT intended to be used with springs designed for AEGs. AEG springs are about 7 to 8 coils shorter than the stock spring, which is itself 7 to 8 coils shorter than the "upgrade" spring. Attempts at using high power AEG springs universally resulted in fps below even the lowest fps value for the stock spring. I have seen many sites advertise compatibility with AEG springs as a feature of this rifle and it simply is not true. Yes, they will fit in the piston/bolt assembly, and yes they will fit on the spring guide, but they are simply too short to provide any performance benefit. If you skip over the rest of my ramblings, I hope at least that you take note of this part if you are considering purchasing this rifle.

"

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Do posiadaczy swd....

Czy ktośw koncu mierzył zasieg na odpowiednich kulkach??

Strzelał ktoś z wersji 560 fps? Wiele razy padło pytanie co do zasiegu..była odpowiedz ze po 50 m znosi kulki na lewo i prawo...czy to prawda??

Bo jesli tak to kto zapłaci 2000zł za snajpe z 50 metrami skutecznego zasiegu?

I mozecie napisac jak sie sprawuje HU?

I niech ktos sie wypowie co sztrela tym draginowem..co bawi sie ni..zeby ktoś w koncu opisał maxymalne osiągi. Bo jak narazien nie było sprecyzowanej obpowiedzi..raz ze słabo stzrela bo za zimno..raz ze za kulki słabe...napisze jak sie sprawuje na maxymalnych siągach.

Link to post
Share on other sites

Czy ktośw koncu mierzył zasieg na odpowiednich kulkach??

Strzelał ktoś z wersji 560 fps? Wiele razy padło pytanie co do zasiegu..była odpowiedz ze po 50 m znosi kulki na lewo i prawo...czy to prawda??

 

No znosi... Bo kulki są za lekkie. Na 0,36 prawdopodobnie ne będize znosić. A przy 560fpsach na 0,36 powinno być ok 70m zasięgu skutecznego.

Link to post
Share on other sites

Wszyscy tu chwalą prosty mechanizm SWD, mógłby ktoś machnąć w paincie jakiś projekt albo coś ? Pytam z czystej ciekawości, nie chce dorabiać tego do MP001 bo się jego pozbywam.

 

@Shadowman: 0,28 jak dla mnie dobrze sprawują się do ~450 fps.

Edited by Ariel_
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

Przymierzam sie do kupna snajpy i stanęło na SWD bo:

-tunning to tylko wymiana sprężyny

-SWD jest zjaeklimatyczne

-Mała awaryjność

 

Mam parę pytań do posiadaczy. Otóż pisałem do asg.com.pl i odradzano mi tej broni jako repliki do walki w asg i mówiono mi ze SWD bardziej nadaje się do powieszenia nad kominek... Czy SWD rzeczywiście ma małą wartość bojową? Przeziez z takim m170 to kulka ma z 80m nośności!

Drugą rzeczą która mnie zmartwiła jest fakt iż pojawia się wiele ofert SWD o niskim przebiegu na alloegro. Zastanawiam się dlaczego?

 

I tak na koniec to jakie optyki dedykujecie SWD? Pewnie PSO-1 ale czy one oprócz klimatu mają jakieś walory?

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...