Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Air-soft-gun.pl


Recommended Posts

http://www.taiwangun.com - tu jest wyższa półka tego sklepu. Ceny zwariowane - gazowa Beretta STTI bez blow-backu, ale z hopkiem za jedyne 120 zeta, tyle samo za gazowego Pythona, pistolety-sprężynki po sześć dych. Jeszcze niech zobaczę w miarę tanie MP5 UTG albo tą nową M4 Wella z metalowymi bebechami, a więcej pytań nie zadaję.

PS: Para-Ordnance z blowbackiem za trzy stówy to raj, nie sklep. :D

Link to post
Share on other sites
wszystko fajnie super tylko co z jakością ??????? Westie masz z tamtąd jakąś broń???
Gaziaki to w większości produkty KJW, na które wszyscy psioczą, a sprężynki to STTI, więc też nie pokładam zbyt dużej wiary w ich solidne wykonanie, zwłaszcza po lekturze opisu P228 na WMASG (droższy o dwadzieścia złotych model UHC/Cyber Gun rozkłada go na łopatki). Na zdjęciach widać wyraźnie, że broń nie ma prawie żadnych oznaczeń (tylko P8 ma wybite "9x19mm" na pokrywie zamka), co, jak wiem, niektórym przeszkadza.

Natomiast nie wiem, jakiego cudu gospodarczego dokonał Krakman, chcąc sprzedawać gazowe M700 Tanaki za 1000 złotych. Chyba każdy sklep chce drugie tyle.

Ceny rzeczywiscie swietne. Napisalem do nich zapytanie o mp5 utg zobaczymy co odpisza.
Ja też. Właściciel zresztą jest na tym forum.
Link to post
Share on other sites
Natomiast nie wiem, jakiego cudu gospodarczego dokonał Krakman, chcąc sprzedawać gazowe M700 Tanaki za 1000 złotych. Chyba każdy sklep chce drugie tyle.

 

W opisie nigdzie nie ma wzmianki, że jest to M700 Tanaki. Natomiast napisane jest, że ta replika została wyprodukowana przez KJ Works.

Link to post
Share on other sites
W opisie nigdzie nie ma wzmianki, że jest to M700 Tanaki. Natomiast napisane jest, że ta replika została wyprodukowana przez KJ Works.
A to przepraszam. My bad.

Pytanie tylko, jak to strzela. Czy źle, czy dobrze.

Sklep się musi "rozkręcić". Już zapytałem Krakmana o MP5 i APS2 robione przez UTG, czekam na odpowiedź. O M4 Metal Gearbox WELL'a też profilaktycznie zapytałem. W końcu 400 złotych za fabrycznie nowy gearbox to niezbyt wysoka cena ;).

Jeśli chodzi o sam sklep, to już z tym panem robiłem interesy i przyznaję, solidna firma. Przyszło co trzeba, szybko i z bonusami ;), mimo, iż z Allegro towar zszedł miesiąc wcześniej (zamawiałem indywidualnie, via email).

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Ja tam kupowałem i nie mam żadncyh zastrzeżeń. Miła obsługa i ciągle pod kontaktem dobrze i uczciwie doradzają (mogłem kupić lunete, ale gostek ze sklepu mi odradził, a mógł wcisnąć i się nie przejmować). Ceny są rewelacyjne, a i jakoś produktów jest zadowalająca. Wysyłka jest szybka, oraz dobrze zabezpiecznona. Wiele moich kumpli tak kupuje i nie ma żadncy problemów z produktami z tego sklepu, są wysoko chwalone. Sklep oceniłbym pozytywnie .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...