Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A2 by airsoftguns.pl


Recommended Posts

A moze byś napisał co to warte? Jaki toto ma zasięg (skuteczny a nie loobem), jak jest celne (weźmy za testowy cel kartkę A4 na jaką odległość jesteś w stanie w nią trafić) i w miarę możliwości z czego i jak jest wykonane najlepiej jakieś info na temat bebechów :P

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Replika jest zdecydowanie warta swojej ceny.Kulka leci na jakies 30 m.

Posiada ona celownik przeziernikowy o dwu nastawach.Wykonana jest z

ABS'u a jej bebechy są w całości metalowe i aluminiowe.Jest w miarę celna :killer: i nieżle strzela się z niej do tarczy jak i do ludzi :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Woow szczerze nie chce mi się wierzyć 8O bebechy metal+aluminium?? i tylko 49 zydla? Ale może i tak.

Prośba jakbyś mógł to pls zdjecia otwartej zabawki z uwzględnieniem mechanizmu tłoka.

 

Te 30 metrów to faktycznie skuteczny zasięg? Aa i jeszcze czy jest tam Hop-Up i czy jest regulowany?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wykonanie to uważam je za dobre.

 

[ Dodano: 04 Lis 2005 16:17 ]

Aluminiowa jest lufa a reszta wykonana jest z metalu.Hop-upu niestety nie ma.Replika wcześniej kosztowała 107 zł.skuteczny zasięg wynosi trochę mniej ą kulka ma zasięg około 30 m.Siła uderzenia jest bardzo mocna do dziś mam siniora.Karabin ten jest firmy Well,więc proszę nie oczekiwać drugiego Tokyo Marui

 

[ Dodano: 04 Lis 2005 16:34 ]

Teraz parę fotek

www.airsoftguns.pl-!PRODUCTS_IMG-15-big0

www.airsoftguns.pl-!PRODUCTS_IMG-15-big1

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Że jak? wszystko z metalu? :lol: :lol: :lol: A to dobre :wink: Mam tą replike i też ją nabyłem na airsoftguns.pl ale to co jest metalowe to tylko: śrubki, metalowa rurka osłaniająca aluminiwową lufę, sprężynki i ciężarek Musze przyznać że jest dość celna ale dziś strzelając przez tłumik płomieni wypadła mi alu lufa. Problem przed chwilą rozwiązałem. Brak HU.plastikowe klamry wydają się jakby miałbybysie zaraz urwać.Zastąpiłem je zrobionymi z wieszaka na ubrania metalowymi.Ciężar podawany przez Airsoftguns to około 2 kg

2 kgto jest na naszą miarę 1.25 kg (dane moje i producenta)

 

 

Jutro sprawdze M16 w ciężkim, zimowym :D :D :D boju!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Wygląda jakby leżała ze 20 lat pod ziemią

 

bez przesady, wygląda całkiem fajnie i przedewszystkim realistycznie - karabin prosto z pola walki.

 

To taka przypadłosć maniaków AS że brodzą po poligonach a karabiny czesto jak spod klosza. Podobne zjawisko jest u modelarzy kolejowych - model cukierkowy aż sie błyszczy a w rzeczywistości jakie nasze koleje są każdy widzi. Przecierki, pobłyski metalu spod odpryśnietej farby na broni to standart, a już napewno jeśli chodzi o serie AK.

 

Mi sie podoba :D

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...