Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well AK47 - już jest?


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://babelfish.altavista.com/babelfish/u....asp%3fid%3d896

http://babelfish.altavista.com/babelfish/u....asp%3fid%3d897

 

Kitajce nie śpią! CYMA wypuściła swojego kałasza - CM028 ze stałą kolbą i CM028S z kolbą składaną. Metalowa lufa z gwintem pod tłumik, numery seryjne (sic! nieduże "CM028" pod szczerbinką, a nad gniazdem magazynka numer seryjny, do tego jakieś dziwne bazgroły przy oknie wyrzutnika łusek), AK47S jest pędzony tradycyjnie - stickiem umieszczonym pod pokrywą zamka, g-box v3 jak należy, magazynek plastikowy, informacji o osiągach i kompatybilności z TM'ką brak.

 

Uśmiechnijmy się ładnie do Krakmana, to może do kwietnia będziemy mogli je w Polsce kupić... :) Przewidywana cena - 460-500 zł. :roll:

Link to post
Share on other sites
Czy mi się wydaje czy tu jest logo Iżmasza lub cos co ma je przypominać?
Trójkąt z czymś w środku jest. Wycior też się chyba da wyjąć i przepchać nim lufę...

Ciekawe, kiedy zrobią Famasa albo tego swojego cing-bucianga. :D

 

[ Dodano: Wto 24 Sty, 2006 ]

Guru Czoper, otrzymałeś już próbki nowego towaru? :)

Link to post
Share on other sites
Pierwsze wrażenie - baaardzo OK!
Jak zobaczyłem fotki, to też mi się spodobał. I teraz nie wiem - kupić kałacha czy MP5 i przerobić je na wersję SD częściami od KBowa.
poczekacie do przyszłego tygodnia?
Oho, już bliżej jak dalej... Czekamy, czekamy :]
Link to post
Share on other sites

Czy ktos wie gdzie sie podzial Czoper z tym AK ? Halo Czoper odezwij sie. Pisal ponad tydzien temu ze da recke CM.028s i po tym sluch po nim zaginol. Mam nadzieje ze jak zwykle odwali kawal solidnej roboty i napisze cos konkretnego o tym modelu. Pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites
Pojawiła się wersja AKMS

 

No niestety bez "M" - AKS - gdyby to był AKMS to byłby hit na skalę światową! Ze względu na body.

 

Ja tam sobie to AKMS nazywam, bo mi przypomina sprzęt, na jakim się bawiłem w szkole a tam MS to było Metalowa Składana ( Kolba oczywiście)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...