Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well R8 czyli kopia G3 SAS plus stała kolba - mini recenzja


Recommended Posts

dobra... mam jeszcze jedno pytanko.

 

czy ten mag bedzie pasował do G3 SAS-a Wella ?

 

http://machinegun.home.pl/sklep/product_in...ecd3f0a54923bf2 To jest mag z CA.

 

Bo ktos tam wczesniej pisal ze gdzies probowal wlozyc swoj magazynek od G3 i nie mógł go wsadzić, to gdzies na poczatku topicu bylo.

 

 

Chyba ze jest gdzies cos po mniejszej cenie, ale nie chce hi-capa, grzechoczke juz mam, hehe.

 

Bo znowu te z firmy "STAR" mieszcza tylko 20 kulek... zenada delikatnie mowiac. jakby 30 miescilyu to juz bym brał.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wiec, byly by to real capy :P

 

eh, ale 20 kulek? to na karabin szturmowy jednak za malo, na np wyborowy to ok. ale przyjdzie zeby poszarzowac to pujdzie jedna seria doslownie jak kolega wczesniej napisal.

 

TO chyba lepiej bedzie zainwestowac w ten mag z CA . ale powtarzam pytanie? czy napewno te magi wchodza i nic nie trzeba pilowac itd. czy wchodza idealnie?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czoper jest dla mnie jednym z autorytetow w asg wiec jak on coś powie to koniec musi to być racja. Te stary pasują bo ludzie ich używają a skoro w TM pasują stary to dla czego CA nie miały by pasować? poza tym do g3 TM pasuja magi CA, a nasza zabawka jest dokładną kopią więc pasują.

Pozdrawiam

Kosmo

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

0. wypinasz cały front i odpinasz baterię

1. odkręcasz denko gripa i wyjmujesz silnik

2. jak wykręcisz te śruby mocujące chwyt do GB (są w środku chwytu) to go ściągasz

3. potem dopiero rura gazowa i reszta śrub w body...

4. u mnie trzeba delikatnie podważać całość jak rozdzielasz na dwie połówki, bo coś tam je zawsze trzyma dość mocno.

 

To tak w baaardzo dużym skrócie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Tak sobie dzisiaj myślałem....

Czy do G3 będą pasować magi to M4?

Wyglądają podobnie, i do m4 są bardziej dostępne...

 

Melduję, na Gunfire G3 SAS kosztuje 299zł

chyba nie miałeś nigdy maga do g3 w ręce żeby tak mówić... Toż to herezja

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites

Ja mam dość ciekawy problem z mojim g3, dostałem je wczoraj o 17, wszystko łądnie pięknie, poszedłem postrzelać. Osiągi w 100% zadowalające, wygodny i ładny.

Wracam do domu, patrzę, chwyt pistoletowy jest pęknięty w poprzek. mocniej pociągne i się urwie... ani razu replika mi nie spadła, nie udeżałem w nią i pierwszegod nia mam taki kurde probelm... :/

 

Mam jeszcze pytanie, można by zrobić odelać części z żywicy epoksydowej??. Jaką trwałość by one miały??

Link to post
Share on other sites

mam pytanie jaka rozkladana kolba bedze pasowla do r8

 

O ile popróbowałem kilka to żadna nie wchodzi bez problemowo. Mi udało sie dopasować (spiłowując trochę szyny) od jednej taniej Cymy ale z metalowymi usztywnieniami w środku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...