Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp5 pwd airsoftguns.pl


Recommended Posts

Witam!

Szukałem postów na ten temat, jeśli jakieś są, to przepraszam.

 

Czy ktoś ma styczność z karabinem sprężynowym Mp5 PWD za ok 40zł?

MOżna go kupić na taniemilitaria.pl, airsoftguns.pl i air-soft-gun.pl(ja kupiłem na airsoftguns.pl).

Jakie ma osiągi, czy jest trwały i czy te modele różnia się od modeli innych sklepów (np. taniemilitaria piszą : zasięg 30. a airdoftguns 15-20m).

 

Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupilem ten moden na teniemilitaria.pl i jestem mile zaskoczony :)

Po kilku przeróbkach tzn: wymialnie lufy na aluminiową rurke 6 mm z obi(stara miale z 7 mm i byla z dwóch części) , nasmarowaniu tłoka dodanio podkladki pod sprezyne, mój moden osiągana kulkach 0.20 g dobre 40 m. a z kulek 0.12 g z 30 m bez problemu trafiam w czlowieka.

Poza tymi czynnosciamy mocno go dociążylem (cala kolba i część korpusu) po obiciazeniu waży ok3 kg!!!

dodatkowo szyne ris z boku przelozylem na góre i przywiercilem , gdyz nie moglem kozystac z kolimatora :)

Ogólnie polecam

Link to post
Share on other sites

Mam "to" od jakiegoś czasu, rok temu kupiłem do zabaw w taktykę. Jakiś czas temu zupełnie z nudów dorobiłem tam HU. jednak robiłem go na oko i wyszedł za mocny - kulki 0,20 leciały pionowo w górę kilka metrów za lufą. 0,25 leciały prosto ale tak powoli, że niemal można było przed nimi uciec :P Mój AEG miał wtedy awarię więc eksperymentalnie wstawiłem tam sprężynkę 150PDI. I wtedy strzelał ślicznie, z 25m można było spokojnie trafić stojącego człowieka. Gdybym jeszcze wymienił lufę na chociaż zbliżoną do 6mm i 2 razy dłuższą (ukryłbym ją w tłumiku) to osiągi byłyby lepsze niż w markowych sprężynkach. Jedno muszę w tej broni pochwalić - moje m4a1 z CyberGuna miało awarię na stockowej sprężynie - ułamał się ten ząbek od tłoka, za który łapie rączka przeładowania (w każdej replice ASG jaką w życiu posiadałem padał ten właśnie element). W tym WELLowskim MP5 nawet sprężyna 150PDI nie zniszczyła tego elementu. Jak ktoś nie ma kasy na lepszy sprzęt a ma małe zacięcie majsterkowicza to polecam tą broń.

Link to post
Share on other sites

U nas kiedys bylo takie jendo "cudo" i sie szybciutko rozlecialo.

 

moden osiągana kulkach 0.20 g dobre 40 m. a z kulek 0.12 g z 30 m bez problemu trafiam w czlowieka.

 

e mam pytanie - czy zmierzyłes to miarką ?? bo na oko to ja moge powiedziec ze glock26 CYMA ma na kulkach 0.12 zasieg 100m a po zamontowaniu lunety na kulkach z kisoku trafiam czlowieka z 80m :).

 

pozatym mi sie jeszcze nie udalo z niczego 0,12 trafic kogos z 30 m.

 

Poza tymi czynnosciamy mocno go dociążylem (cala kolba i część korpusu) po obiciazeniu waży ok3 kg!!!

 

I jeszcze sie nie polamal ?? :twisted:

 

dodatkowo szyne ris z boku przelozylem na góre i przywiercilem , gdyz nie moglem kozystac z kolimatora  

 

eee przepraszam czy "kolimator" masz na mysli to czarne walcowate pudlo z czerownym krzyzem na wampiry :F ?

 

Ogólnie polecam

a ja nie.

Link to post
Share on other sites
e mam pytanie - czy zmierzyłes to miarką ?? bo na oko to ja moge powiedziec ze glock26 CYMA ma na kulkach 0.12 zasieg 100m a po zamontowaniu lunety na kulkach z kisoku trafiam czlowieka z 80m

mierzylem to z kumplami na hali sportowej dlugosci 50 m strzelając w rozciągnietą foilie malarską.

 

pozatym mi sie jeszcze nie udalo z niczego 0,12 trafic kogos z 30 m.

 

Ważne jest to ze strzelalaem na hali na której nie ma przeciągów i innych ruchów powietrza

 

eee przepraszam czy "kolimator" masz na mysli to czarne walcowate pudlo z czerownym krzyzem na wampiry  ?

 

mój "kolimator" to dokladnie celownik laserowo-hologramowy Walthera o wartości 300 zl, a nie to co ty uważasz =]

 

Tak wogóle to nie wiem z kąd w tobie tyle ironi?

Link to post
Share on other sites

Hehe, kiedy padł mi jednoczeście AEG i sprężyna i został mu tylko zestaw gaziak + to "cudo" też zastosowałem patent z kolimatorem. Szyna boczna przykręcona do otworów wywierconych w górnej szynie. Miałem wtedy zestaw za niemal 250zł - 160zł kolimator, 45zł sprężyna i 40zł mp5 :lol:

Link to post
Share on other sites
Tak wogóle to nie wiem z kąd w tobie tyle ironi?

 

Heh, czesto widze posty (które lubią znikać :wink: ) w stylu "wrzucilem 1gr do tloka w moim super karabinie za 20zł i z 40 m spokojnie idzie trafic w czlowieka, bo ostatnio trafilem Zenka jak sie chowal za drzewem.... bla bla bla" a wiele osob bierze te odleglosci na "oko" i takie "kfjatki" wychodzą :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Jestem nie szczesliwym posiadaczem tej repliki(czyt. zabawki z biedronki) i pistolet jest wary 15zł nie wiecej, to tak od razu jak panowie profesjonalisci przysłali mi go ze sklepu airsoftguns.pl to od razu mi pekła kolba bo upadl z wysokosci 30cm.No dobra to skleilem kropelka przez pewnie czas trzemało sie ale wystarczyło mocniej docisnac pistolecik do ramienia i bylo słychac skrzypniecie(pekło).Chciałem zabrac sie za nie wielki tuning zrobiłem tak pod tłok wsadziłem dwie 2 groszówki i tylke skrecam,UWAGA PO JEDNO RAZOWYM ROZEBRANIU ROZJE.BAL SIE GWINT W KILKU SRuBKACH.Skrecam a tam nie moge naciagnac patrze co jest rozebrałem skrecam tak samo okazało sie ze obudowa nie dociskała tłoku do obudowy i cos chaczyło.Po tym skreceniu naciagam i nie moze złapac tłoku i znowu rozbieranie zpiłowalem troche ten pizdzik od spusty i działało.Po tygodniu złamała sie mi rączka od naładowywania, poprosiłem wojka o jej dorobienie zrobił mi nowa metalowa i przy okazji nowa lufe o srednicy 6mm(mimo ze panowie profesionalisci z airsoftguns.pl zapewniali ze lufa jest aluminiowa a była z plastyku).Teraz lezy on na szafie i zbieram na jakis krotki gnat TM czy CG.,a ten dam kolede ktory chce poszczelac troche.

 

Jezeli juz zdjecydujecie sie rozpoczac przygode z air softem błagam nie kupujcie nic z airsoftguns.pl, a lepiej kupcie sobie na poczatek(jezeli nie macie zbytnio funduszy )kupcie sobie któtki pistolet z TOKYO MARUI, CYBER GUN ...w ostatecznosci STTi, ale sklep airsoftguns.pl omijajcie z daleka

 

co do sklepu...

Przykro mi ze w taki sposob oszukujecie ludzi przekonałem sie o tym kupujac swoj mp5 np. z lufa ktora miała byc aluminiowa,i zasiecgiem 30m.Mysle ze wiele osob potwierdzi moje zdanie co do waszego sklepu bo w opisach broni piszecie wymyslone rzeczy ktore przychodza wam na mysl.

 

sory za błedy spieszyłem sie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja mam ten pistolet i jeszcze mnie jakos nie zawiódł strzela na około 35m i dość celnie. Jak chcesz go kupić to znajdź wersje z HU. Ja taką mam nie z airsofta ani z allegro tylko od znajomego ktory ten HU dorobił :] Lufa aluminiowa jest. Tylko musiałem sobie uchwyt na kolbe przykleić bo szanowny 1 właściciel złamał. Na pewno gdzieś znajdziesz ten gun z HU. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Bo trzeba wiedzieć co kupować w myśl zasady 20/80 jesli chodzi o chinole 80% to badziew ale te 20% to te które naprawde są warte swojej ceny: przykladowo ze sprezyn well m16 wykonanie srednie ale wali mocno, nowe wersje mp5 i ak47 cymy wykonie bez zastrzeżen, nawet zaryzykuje stwierdzenie ze bardzo dobre ( jak na chinole ) wali też dobrze - maja regulowane hopupy. No i elektryki cymy i wella z metalowym GB.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Szczerze mówiąc o airsoftguns.pl lepiej nie wspominac ... Nie raz już się przejechałem na tym sklepie. Raz zamówiłem 3 shout guny i m4 a4, przysłano mi 3 inne niż zamówiłem shout guny i nie było m4 ... WIĘC nie kupujecie w tym sklepie ...

 

nie kupujcie* sorry za błąd :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...