Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[FOTKI] Broń snajperska.


Recommended Posts

Kilka dni temu zakupiłem nowy karabinek:

 

L96 G22

 

well_g22d.jpg

 

Broń jest po tuningu fabryczny

 

Producen: Well

FPS: 565

BB: 0,30 Xtreme

Napęd: Green Gas

 

więcej >>tutaj<<

 

Z repliki jestem bardzo zadowolony. Sieka naprawdę daleko i niebywale celnie. W połączeniu z kulkami Xtreme'a jest ona prawdziwą zabójczynią :D

 

Jedyne na co można ponarzekać, to awaryjne zawory i konieczność napełniania gazem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

To ja też się dorzucę.

 

 

b45d6016a1d467a1m.jpg

 

SWD A&K , w środku wsadzone precka guardera - sprężyna i gumka tej samej marki - sprężyna SP160

Optyka - Piład 8X56

Maskowanie i dodatki - materiał pochodzi z pałatki WP z lat 45-50 , na kolbie znajduje się bandoliera z atrapami naboi przeciwpancerno-zapalających 7.62X54R takich jakich używa się w oryginale

 

c0b048e793ddba4fm.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A powiem Ci że maskuje całkiem nieźle - może nie tak jak frędzle - w każdym razie jest matowe więc nie odbija światła a to już + , dwa że odcień jest idealnie taki sam jak przyschnięta trawa , w każdym razie karabin nie wygląda na tle łąki jak wielka czarna plama więc jest kolejny + , a trzeci za to że się frędzle nie czepiają wszystkiego czego mogą się przyczepić - miałem takie rozwiązanie na m700 i była tragedia...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Redrad probowales sie z tym czolgac przez las lub przez jakies chaszcze?:D

Do zasiadki pewnie i dobre, bo nie tyle rozmywa ksztalt broni co znika go calkowicie.

Zastanawia mnie natomiast funkcjonalnosc tego w dzialaniach ofensywno- zwiadowczych.

Link to post
Share on other sites

A ja chce pokazać jak tanio zrobić całkiem dobre według mnie camo...

Mój karabin L96 Warrior I [Well]

 

Camo zrobione z płatki i pomalowane sprayami...

38909549.th.jpg

Jak narazie stock, ale już robi mi się zespół spustowy, i myślę mieć jakieś 600+fps na wiosnę... :twisted:

57853608.th.jpg

Sugestie i jakies podpowiedzi mile widziane ;]

Edited by MatthewKing
Link to post
Share on other sites

Przypominaja mi sie moje poczatki, gdy podobnie wygladal moja Mp5-j :D

Sugestie? Wez karabin, idz do lasu i sam popatrz jak to wyglada z odleglosci strzalu.

 

Sugestie dokladniejsze - rozbij ksztalt karabinu i unikaj nielesnych kolorow. Fredzle na dole nie zabardzo rozbijaja ksztalt. Widac to chociazby patrzac na minaiturke zdjecia ktore zamiesciles. Ciagle pierwszym skojarzeniem jest karabin.

 

IMHO naskladuj nature, idz do lasu i upodobnij karabin do niepozornego patyka ktory przelezal w lesie z 4 miesiace. No i nie zapominaj, ze potencjalny wrog patrzy na karabin od przodu a nie z boku.

 

EDIT: im odwazniej bedziesz laczyc kolory, tym mniejsze prawdopodobienstwo ze uzyskasz widok z 30m burej plamy zamiast patyka. Podpowiedzia niech bedzie natura w dalszym ciagu a dokladnie kamuflaz tygrysa.

Edited by Filq
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Moja M24, po świeżym i pierwszym malowaniu. Jak na pierwszy raz chyba nieźle. :-F

 

1.

2.

3.

 

 

 

 

Replika w konfiguracji:

-M24 CA wersja military

-Kopia lunety Leupold MARK 4 M3 (oryginalne oznaczenia)

-Zespół cylindra 300% CA

-Precka Prometheus 509 mm

-Gumka HU Systema

-Doszczelnienie

 

 

Malowane farbami NFM (khaki i olive)

 

 

Pozdrawiam,

Krzak

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

No to patrzcie i podziwiajcie! :D

 

sdc11705s.th.jpg

 

 

 

M21 G&G, drewniane łoże (To nie jest Veteran! łoże robione ręcznie, nie przez firmę!)

Gumka Systema

Luneta M3 z podświetleniem G&P (3,5-10x40 z regulacją paralaxy i wieżyczkami snajperskimi)

Bi-pod typ: Harris

3xMagazynek low-cap G&G metalowy :P

3xMagazynek Beretta

Beretta 93R

 

Na chwilę obecną do następnego upgrade karabinu:

Precka stockowa czyli 6,04G&G

400FPS

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

p3101237.jpg

 

 

 

p3101232.jpg

 

 

M40XB Sun Project w łożu A4 McMillan prod Fortress. W łożu dodatkowo kabłąk spustowy Remingtona, bo oryginalny nie miał ruchomej klapki pod magazynek :) Poza tym oczywiście istnieje możliwość skracania długości kolby czy podnoszenia baki.

 

Zamontowany Harris i kopia Leupolda Mark IV na montażu QD.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...