Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[FOTKI] Broń snajperska.


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, a oto przedstawiam wam moją parasnajperską SAR'enkę:

Sam jej opis budzi grozę, ale jak trafnie zauważyłeś to parasnajperka, broń dla której osobiście nie widzę konkretnego przeznaczenia. Do budynków stanowczo za mocna, w pole przebajerowana, co nie zmienia faktu że optycznie jest cacy :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja póki co biegam z L96A1 w standardzie.

 

Napęd: Sprężyna

FPS: 400

kulki: 0,28 g

Luneta: 3-9x32

 

l96a1pm7.jpg

 

Moc jest o wiele za mała, więc muszę podejść naprawdę blisko, by pewnie trafić w cel.

Przy większych odległościach, kulka łatwo zmienia swój tor lotu (Jest to o tyle nie miłe, że muszę oddać min. 2 strzały do celu - Niestety wróg zwykle już po pierwszy orientuje się że, ktoś na niego poluje.)

 

Mam zamiar ją stuningować min. do 500 fps, niestety na chwilę obecną moja wiedza w dziale tuningu jest znikoma.

Nie mogę też znaleźć żadnego konkretnego poradnika, dotyczącego tuningu L96

 

Na forum są jedynie domysły i szczępy informacji.

 

Chyba żarujesz? O tych replikach jest napisane wszystko co można sobie zażyczyć. Tuning jest opisany od A do Ż z każdymi detalami i milionem wypisanych części które są potrzebne do tuningu. Jeżeli od czerwca nie znalazłeś chyba największego tematu o tych repliakch to nienajlepiej o Tobie świadczy...

thor_

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

http://picasaweb.google.com/michas8080/Mos...225527433752898

 

Mosin Nagant wz 1891/30

 

Orginalne wykożystane części to kolba i pudełko magazynka.

Kolba troche podłubana żeby zmieścił sie mechanizm.

 

- Lufa wew 630mm 5,99mm własnej roboty,ciasna bo rozwiertak miałem zużyty.

- Sprężyna tłok cylinder też dorabiany.Wszystko działa odwrotnie, to znaczy naciąga

sie w strone muszki a nie kolby w czterech taktach i rygluje przez obrót.

- magazynek 20 szt

- optyka x4 gabarytowo zgodna z orginałem

- moc regulowana w trzech punktach +/- 10fps 450fps - 530fps - 600fps

- waga słuszna z orginałem.

Link to post
Share on other sites

Moje G3 SG-1 :) Co prawda jest to chińczyk JG ale niewiele już z niego zostało, wymienię tylko body i wszystko będzie takie jak powinno być.

Wnętrze:

-Silnik CA High Torque

-Gearbox TM

-Łożyska ślizgowe CA

-Sprężyna M135 Prometheus

-Wzmocniona łożyskowana prowadnica sprężyny Systema

-Aluminiowa łożyskowana głowica tłoka Systema

-Aluminiowy wzmocniony tłok Systema

-Zestaw Bore-Up CA

-Gumka Hop-up silikon Systema

-Lufa precyzyjna 590mm CA

-Płytka selektora z posrebrzanymi stykami G&P

-Okablowanie niskooporowe

-Batka 9,6v 2000mAh samoróbka na ogniwach Intellect dopasowana do kolby

-MOSFET

Na zewnątrz:

-drewniany chwyt przedni i kolba od ostrej wesji

-Montaż wysoki CA

-Białoruska luneta WATERPROOF 8x40 lub

-Kolimator RD30 kropka czerwona/zielona płynna regulacja

-Tłumik 30mm x 25cm Silesia Factory

 

 

pc292960zy6.th.jpg

 

pc292962fc2.th.jpg

 

 

lepsze foty w galerii żeby nie obciążać użytkowników ze słabym łączem:

Galeria G3

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Moje KJW M700

m700co2.th.jpg

 

W środku:

-M700 G&G Powerpack

-M700 KM Head impact plate

-KM Head precka 455mm 6.04

-Gumka hopup 9-ball VSR

-Zestaw Begadi CO2 Booster, chodzi na naboje 12g Co2 - starcza na jakieś 100 strzałów

(ewentualnie na butlę 9oz CO2 do paintballa - 1500 strzałów na jednym ładowaniu)

 

Inne:

-Tłumik King Arms 15-th CQB.

-Skrócona lufa zewnętrzna równo do końca precki.

-Luneta Leupold MKIV 3.5-10x50 MIL-DOT

-Montaż średni 30mm

-Bipod ACM Harris

-Ładownica na kolbę z miejscem na naboje i booster co2

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mam do was takie pytanie ,, bo jak widać macie pojęcie trochę o snajperkach ,,, jak kupiłem snajperke za 400 zł. ma według danych sklepu 470 fps. ,, czy mógłbym go w przyszłosci podrasowac na jakies 500-600fps .. bo snajper powinien mieć większy zasięg bo jak nie to go spokojnie z przeciętnego AEG zdejmą ,, przepraszam jeśli ten temat jest gdzies poruszony ,, jeśli jest to nie moglem go znaleźć

 

mam do was takie pytanie ,, bo jak widać macie pojęcie trochę o snajperkach ,,, jak kupiłem snajperke za 400 zł. ma według danych sklepu 470 fps. ,, czy mógłbym go w przyszłosci podrasowac na jakies 500-600fps .. bo snajper powinien mieć większy zasięg bo jak nie to go spokojnie z przeciętnego AEG zdejmą ,, przepraszam jeśli ten temat jest gdzies poruszony ,, jeśli jest to nie moglem go znaleźć

 

Radzę Ci w działach "snajperzy i kamuflaż" oraz "karabiny wyborowe" przez najbliższe 3 miesiące nic nie pisac. Po tym co tu zaserwowałeś KAŻDY nawet najmądrzejszy Twój post wywalę. Reset zegara nastąpi 17.08.2009. Do tego czasu naprawdę radzę się zastosowac do tego co napisałem.

thor_

Link to post
Share on other sites

W zestawie konwersyjnym jest kilka luf o o różnej długości, ta ma chyba 24". Weź poprawkę, że fotka jat szerokim kątem robiona więc perspektywa się wciągnęła ;-)

 

Nie wiem jaka jest lufa wewnętrzna. Ten "stwór" ma służyć jako baza do mojego Opto Elektroniczeng Symulatora Snajperskiego na milsimy, a dodatkowo ma strzelać normalnie kulkami na wypadek gdyby doszło do starcia bezpośredniego. (coby nie dźwigać snajperki i PM-a równocześnie).

 

A dodam jeszcze, że jestem bardzo zadowolony z lunety IOR 16x42 z siatką MP-8. :-)

Link to post
Share on other sites

A oto mój ATOZ'ik... z m170 guardera, domowej roboty "zmiękczeniem" rączki przeładowania i z syfiastą repliką PSO-1 której kupna jakże bardzo żałuję :-P

 

Wybaczcie że jakość zdjęć nie jest pierwszorzędna, ale były robione komórką ze względu na czasowy brak aparatu.

 

17896474.th.jpg

 

34452622.th.jpg

 

14290346.th.jpg

 

20089395.th.jpg

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Aktualizacja moich fotek, ponieważ teraz SWD jest już po kompletnym "liftingu" i wygląda jak na SWD przystało :)

 

img0462s.th.jpg img0464q.th.jpg img0465gxz.th.jpg

 

- SWD Atoz (v.3)

- Sprężyna Guarder M170

- Gumka HU Systema

- Luneta POSP 6x24

- Drewno (kolba mojej roboty, okładziny z ostrego)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

SR 2009 (Snajper Rifle mod 2009)

 

Prezentowany karabin jest konwersją modelu Remington M700 firmy Bell

540 fps zasięg skuteczny na pociskach 0,40g - 80 m.

Optyka 3-16X50

 

img[/img=http://img21.imageshack.us/img21/20090526450.jpg/1/w2592.png[/img]

 

20090526447.jpg[/img]w2592.png[/img]

 

Wraz z zestawem maskującym "Borsuk"

 

20090617486.jpg[/img]w768.png[/img]

Edited by Leszek_Olkowski
Link to post
Share on other sites

Taka "samoróbka" nazywa się "konwersją" w tym przypadku do standardu Mini Hekate, konwersja wzorowana jest na karabinie snajperskim Haenel 08. więcej informacji można znaleźć na KPASG.pl w dziale Forum - Repliki - Inne.

 

Zestaw maskujący "Borsuk" jest moim własnym projektem, który wraz z SR 2009 ma stanowić "Zestaw Taktyczny Borsuk" -specjalistyczny zestaw dla Snajperów.

 

Próby i testy jeszcze trwają, ale Zestaw nie wykazuje poważniejszych wad, na temat projektu więcej informacji można uzyskać na KPASG.pl w dziale Forum - Jednostki- Ośrodek Snajperski Okręgu Kujawskiego - Snipers Rifle

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...