Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

II Zlot ASG Tomaszowo 2006


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na naszej stronce jest zrobiona Galeria głównie naszej ekipy.

 

W dziale Download są 3 Filmiki ze Zlotu (2x BWP i Filmik z wprowadzenia do scenariusza) oraz do ściągnięcia pełne galerie w 2 wersjach:

 

230 MB (Baaaaaaaardzo dobra jakość)

10 MB (przeciętna)

 

Zapraszam na www.sfora.tox.pl

Link to post
Share on other sites

Witam

chciałem w imieniu grupy NO NAME ze Szczecina podziękować organizatorom zlotu za zapewnienie doskonałej zabawy i przy okazji bezpieczeństwa. Duży szacunek dla Was Panownie i Panie za włożenie tak dużo starań w przygotowania.

Dzięki tej imprezie poraz pierwszy zobaczyłem jak wygląda deszcz kulek z 30 AEGów :) (szturm Anali na bazę Oralii w niedzielę)

Moje ogólne wrażenia są bardzo pozytywne i żadne małe ekscesy nie są w stanie ich zakłócić.

Pozdrawiamy

www.asg.szczecin.pl

Link to post
Share on other sites

WITAM!

 

MAM WIELKA PROSBE DO UZYTKOWNIKOW FORUM!

 

Na zlocie w Tomaszowie, bylem w grupie Analii "Blizzard" spotkalem kolesia (chyba z legnicy) ktory prawdopodobnie tez byl z "Blizzarda" i posiadal MP5. Zacial mi sie magazynek(hicap CA), wiec uzyczyl mi swojego(hicap ICS?), potem w obozie mial mnie w NSie zlapac i...niebardzo zlapal :). Prosba jest tego typu, ze jezeli czyta to osobnik od ktorego porzyczalem magazynek lub ktos owego zna, prosze o kontakt na priv!

 

Z gory dzieki ;)

 

PS.zalozylem oddzielnego posta, dlatego ze jest odmiennego charakteru i do tego OT. Po odezwie na niego, usune go.

Link to post
Share on other sites

Problemy natury technicznej uniemożliwiły mi napisanie czegos o zlocie wcześniej.

 

Zatem. Powtarzane jak mantra wielkie dzięki dla Organizatorów i ludzi z Korpusu Międzynarodowego 8)

 

Może po krótce powiem, że zlot uważam udany ale bez niedociągnięć się nie obyło. Pewna doza dezinformacji i ogólny chaos doprowadził do pewnych zgrzytów pomiędzy drużynami i sędziami... Z tego wniosek że sędziów powinno być więcej i powinni być bardziej uważni w śledzeniu rozgrywki.

Ale co tam, było fajnie.

 

Jedyne co mnie drażniło i to dośc powaznie to brak "kultury ognia" która to podejrzewam była już tutaj poruszana.

Zasada One Hi-Cap - One Kill była wszechobecna i jak dla mnie niedopuszczalna. Nie chce tutaj rozpoczynać dyskusji o równowadze sprzętowej, ale jeżeli strzelanki ASG maja choćby w niewielkim stopniu oddawać realia pola walki to amunicja (kulki) powinny być ściśle racjonowane na jeden scenariusz(MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA).

Wydaje mi się, że zakończyłoby to proceder profilaktycznego ostrzeliwania krzaków czy też prucia ogniem do każdego w zasięgu wzroku. I tutaj tez zaczęłyby się liczyć umiejętności i racjonalne myślenie na "polu walki".

 

Bo widzicie jakoś truno mi sobie wyobrazić żołnierza biegającego z 3, 4 tysiącami sztuk amunicji (Poza żołnierzami dysponującymi bronia wsparcia pichoty rzecz jasna).

 

Tak czy siak Jeszcze raz Dzięki i Pozdrowienia dla wszystkich uczestników od FALANGI Konin,

 

Pisałem to ja Hunter vel Nokter

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ZLOTU

 

Do nabycia jest płyta ze zdjęciami i materiałem video ze zlotu. Cena płyty ok. 15 zł (jeśli zbieżemy minimum 50 chętnych). Wszyscy chętni proszeni o składanie zamówień na zlot.tomaszowo@vp.pl.

 

UWAGA - płyta posiada zabezpieczenia i nie można jej kopiować.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...