Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M8000-Cougar-HG-TM


Recommended Posts

Witam, jestem świeżakiem w sprawach asg ale już troszke poczytałem i nosze się z zamiarem kupna jakiegoś sprzętu.

Z początku miał to być chiński elektryk ale tak troszke poczytałem i uświadomiłem sobie, że ta chińszczyzna to tandeta więc postanowiłem zakupić coś pożądniejszego w bardziej przystępnej cenie i chyba wyszło na pistolet. Mam do was kilka pytań.

 

1. Czy mam szanse konkurować z AEG na polu bitwy ze sprężynowym pistoletem?? Czy osiągi spręzynówek są rzeczywiście lepsze od chińskich słabych replik firm typu Cyma??

 

2. Zastanawiam się nad pierwszą bronią skłaniam się głównie ku berecie po pierwsze jest łądna po drugie podobno ma dobre osiągi. Co do firmy to chyba UHC bo skoro osiągi prawie identyczne jak TM to po co 40 zł przepłacać. Chyba że są jakieś powodu.

 

3. Nie znalazłem na forum informacji na temat pistoletu jak w temacie Beretta M8000 co możecie o niej powiedzieć??

 

4. Czy istnieje pistolet o lepszych osiągach zwłaszcza skutecznym zasięgu strzału.

 

5. Jaka jest najlepsza amonicja do beretty bądź pistoletu który byście polecili.

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo seria TM HG ma doskonale osiagi (jak na sprezynki) ale wyglad zewnetrzny to plastik :( Posiadam SOCOMa TMa HG HU z 25m spokojnie trafiam w rynne kulkami 0.2 (do socoma powinno sie uzywac 0.25 ;) ale nie mam ich ) z trzech wajch dziala tylko jedna i to z poczatku dzialala dosc ciezko ale teraz sie wyrobila, wystrzelalem z niego okolo 1000 kulek i wszystko nadal dobrze dziala, nie sprawia o najmniejszych problemow.

 

Kupujac TM HG wiesz na pewno ze kupujesz replike o dobrych osiagach.

 

Nie wiem jak z UHC nie widzialem nie slyszalem nie czytalem ;-)

Link to post
Share on other sites

Odpowiedzi na twoje pytania:

 

1. Szanse są zawsze bedziesz musiał się wykazać nielada umiejętnościami i ogólnie powiedzianym "skillem" każdego springowca :D ale szanse są zawsze. Czy są lepsze od "chińskich słabych replik firm typu Cyma?? " napewno :!:

 

2. Dla mnie powód jest jeden a mianowicie osiągi znam dość dobrze cała serię TM HG z HU oraz pojedyńczę egzemplarze z UHC. Wybieram TM bo poprostu lepiej strzleają są niezawodne i niewiele droższe.

 

3. Jak o całej serii: solidny, celny, niezawodny. ( wersja z HU tylko wchodzi w grę).

 

4. Wg mnie SOCOM jest najlepszą ofertą dla początkujących maniaków ASG ma najdłuższą lufę a przez to ma najlepsze osiągi. ( TM HG HU oczywiście -> tak jak u Tomika)

 

5. Wg mnie nie ma najlepszej amunicji dla broni ze stałym HU owszem markowe kulki typu TM, EXEL itp zapewniają dobrą jakośc ale często można na tym oszczędzić kupując troche tańszę. Sam musisz troche poeksperymentować jak bedzie się czuł twój HU na konkretnych kulkach. Dla mnie nie ma różnicy miedzy strzelaniem z GF czy to z Exeli z soccoma. Co do wagi..... z soccoma raczej 0,25 ale 0,20 też idzie.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

W mej drużycne z serii TM - HG jest glock 17, SOCOM, USP i wlaśnie Beretta Cougar.

glock - naprawde dobre wrażenie jeśli chodzi o trwałość - nic nie majta się w środku, dociążony elegancko, a osiągi miodne (mój brat po przyzwyczajeniu siędo niego stwierdził, że jest o niebo lepszy od mp5a3 TM - to o czymś świadczy)

SOCOM - duża krowa, pusta w środku, wygląda jak zabawka, niewygodny (jak masz małe łapki) a osiągi porównywalne do reszty pistolców tu przedstawionych - nie podoba mi się.

USP - latająca lufa ( jak nim potrząśniesz to lufa wyraźnie "grzechocze" w zamku ;) wkurzające ale nie wpływa na osiągi) - jak dla mnie najładniejszy wygląd a i nie odbiega od reszty mocą;

Beretka Cougar - jak dla mnie z wszystkich jako jedyna wygląda jak prawdziwa - super dociążona, elegancko się przeładowywuje, super osiągi i jest diablo-wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.

 

A i jeszcze jedno... każdy z tych pistolców różni się od dłuższych sprężynek tylko ceną i szybkością wylotową kulki. Jeśli chodzi o zasięg, to może jest o te 5 metrów mniejszy - a i to nawet niezauważalnie ;)

Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam w/w berette .

 

1. Wygląd zew.

 

Jak dla mnie jak najbardziej wporządku, jeśli chcesz to możesz go troszke dociążyć.

 

10007274jq.th.jpg

 

2. Co do osiągów to bardzo pozytywnie podchodze. Strzeliłem do okna sąsiada oddalonego o 30-40 metrów. Hop-up działa bez zażutu. wystrzelone ok. 500 kulek, i zachowuje się jak "nowy"

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
USP - latająca lufa ( jak nim potrząśniesz to lufa wyraźnie "grzechocze" w zamku  wkurzające ale nie wpływa na osiągi)

 

Lufa lata w środku... i nie wpływa na osiągi? Zgłupiałem czy co... ale to chyba bardzo wpływa na celność (skupienie).

 

Strzeliłem do okna sąsiada oddalonego o 30-40 metrów. Hop-up działa bez zażutu.

 

Wybaczcie ale nie moge normalnie... :wink: Chociaż nie piszcie w co strzelaliście, ograniczcie sie do samej odległości. Mówienie że "kulka spokojnie dolatuje do komina babci Gieni z naprzeciwka" nie wyzwala fali zaufania do takich pomiarów :) Naprawde, nie chce być złośliwy, taka dobra rada :F

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
nie wierzysz, ze w okno z 40m można trafić? z tych pistoletó można i to bez trudu;

 

Nie zrozumiałaś o co mi chodziło :|

Owszem wierze, tylko nie można było napisać tego w sposób bardziej "uniwersalny"? (przykł: pistolet strzela na 40 metrów, spokojnie można trafić z tej odległości w cel wielkości okna 1.2m x 1.5m).

 

a cóż tak cię dziwi i oburza!

 

Ależ drogi Psowaty! Nic mnie nie oburza! Co więcej zaznaczyłem że nie jestem złośliwy! Po prostu zwyczajnie mnie to rozśmieszyło :F

 

Pozdrawiam

 

P.S. Przepraszam za mały offtopic :roll:

P.S.2 Masz racje troche sie czepiam, taka moja natura :)

Link to post
Share on other sites

ja mam takie pytania co do tej broni. Czy mozna ja jakos tuningowac (mocniejsza sprezyna itp)??Co sie stanie gdy bede uzywal kulek lzejszych od o,2 ktore sa polecane do tej broni?? Beda mialy duzy rozrzut?? I czy ma podobne osiagi do mp5 tokio marui (ta za 280zl nie pamietam czy sprezyna czy elektryk)??Bo mam 200zl i kolega mowi zebym dozbieral do mp5 a mi bardziej odpowiada cos tanszego i cos co ma malo czesci podatnych na uszkodzenia. Do tej pory jechalem na tanich replikach (mialem juz 3) i mam juz dosc ciaglych napraw i srania sie z nimi i chcialem kupic cos firmowego a ta bron wpadla mi w oko. To wiec dozbierac na mp5 czy kupic ta berette?? Bo jesli bym kupil berette mialbym pieniadze jeszcze na magazynek i amunicje 0,2. Aha i czy ona naprawde ma 35 metrow celnego zasiegu??

Link to post
Share on other sites

mam aktualnie berette cougar m8000 TM HG jest super ! zasięg ok 40m. idealnie wyważona z tylu ten taki pycek po naciagnieciu idzie w dol po strzale w góre ,jedyną wadą jest głupi napis READ MANUAL BEFORE USE z drugiej strony pistolety obok wylotu na na łuski.ale tak jest OK

Link to post
Share on other sites

SZLAG!!!!!!!!!!!

Wyprzedali ze Specshopu!!!!! :evil: :evil:

Czy widział ktoś ten pistolet gdzie indziej w tej samej/niższej cenie??

Ja widziałem na military.pl za 110 zl(!) ale wszystkie wyprzedane już od 2 miechów........

 

A tak poza tym, to czy jest może w Warszawie jakiś sklep ASG z produktami Tokyo Marui??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Co sie stanie gdy bede uzywal kulek lzejszych od o,2 ktore sa polecane do tej broni??

 

Lepiej nie pytaj :) możesz się zakłądać z kulką czy poleci w lewo, czy do góry a może w prawo :wink: .

Aha i czy ona naprawde ma 35 metrow celnego zasiegu??

 

Tak naprawde. Jak ją troche podkręcisz to poleci z 10 metrów dalej.

Link to post
Share on other sites

berette juz mam od pewnego czasu i moge co nieco powiedziec. Rzeczywiscie zasieg ma okolo 30-35m ale z 20m celnego zasiegu. Bron jest takze bardzo wytrzymala. Wiele razy wywrocilem sie razem z nia ona upadala i strzelala dalej. Tak samo gdy kulka blokowala sie w srodku to zamiast pekac bron po kilku przeladowaniach wypadaly okruszki zablokowanej kulki i nie oslabialo to osiagow. Moc tez jest niezla z 1m przebije karton i z takiej samej odleglosci mozna tez sobie zrobic niezlego siniaka :D ogolnie polecam ta bron i nie polecam kupowania tanich kulek bo nie dosc ze sie zacinaja to jeszcze robia tak jak mowi adrian - brs :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...