Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja korzystam z Panelu nośnego chińczyka (ładownice dopiero w drodze) i mogę przyznać że to wyrób na bardzo dobrym poziomie. Nie widziałem nigdzie niczego tańszego (panel to wydatek rzędu 100zł). Jeszcze ważnym aspektem jest o jaki system modułowy ci chodzi.

ch9cv.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ostatnio obkupiłem się w miwo, za 500zł i jestem bardzo z zakupu zadowolony. Właśnie szykuje się do kolejnego. Nie sadze, żebyś dostał gdzieś w tej chwili, sprzęt na podobnym poziomie, za taką kasę. Tylko nie warto zamawiać u nich w woodlandzie- najfajniejsze jest to ich khaki. Ale czy ten wątek nie powinien się znaleźć w topiku o miwo :?:

 

kp123gk.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Jest jeszcze P. Janyst (JANYSPORT). Szyje np. dla chłopaków z 1 PSK z Lublińca. Nie wiem, jak kamizelka, ale plecaki ma świetne (PP25 i PS20).

 

z tym, ze sprzet "specjalny" Janysporta nie lezy na polce i nie ma do niego takiego dostepu jak np. MIVO - (plecaki do wyboru do koloru)

Link to post
Share on other sites

No, trzeba mieć znajomości. Ale kamizelka jest świetna, na specops sa jej zdjęcia. Stary oglądał w Warszawie, ale jak zwykle cena jest najgorsza.

Taka podstawka czyli pare ładownic, chlebak itp. kosztuje ok 500-600 zeta,

są jeszcze różne wersje samej kamizelki uproszczone itd.

 

Ale na tych linkach nie ma żadnego wyboru ja na cennniku podstawki mialem ok. 20 pozycji.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem ze specshop.pl kamizelke modułową reactor (link tutaj), jutro powinienem już ją mieć, jak tylko dostane dam jakiś opis tutaj. Na zdjęciach wygląda ładnie, cena niska 165 zł. Ktoś już opisywał raz tą kamizelke i mówił, że złe są tylko zamki błyskawiczne - plastikowe, ale zamki można wymienić małym kosztem. Co do szczegółów jakości itd dam znać jak dojdzie paczka.

Pozdrawiam

chapi

Link to post
Share on other sites

Jestem we wladaniu owej kamizelki i pisalem o slabosci plastikowych zamkow. Specshop oferuje wiele dodatkowych modulow i kieszeni (ALICE tez pasuje). Cena/jakosc jest w tym przypadku wystarczajaca jak dla mnie.

 

Kamizelka ma jedna zalete nad innymi w tym przedziale cenowym - jest modulowa.

 

Oto fotki kamizelki na mojej skromnej osobie.

 

mini_1137676039.jpg

 

 

mini_1137676042.jpg

 

mini_1137676045.jpg

 

mini_1137676559.jpg

 

W razie dodatkowych pytan o kamizelke piszcie, chetnie odpowiem.

Link to post
Share on other sites

No więc tak , paczka przyszła i jestem niezmiernie zadowolony ! Spodziewałem się czegoś gorszego a to co zobaczyłem to kawał dobrej roboty jak za taką cene jest świetna, prezentuje się pożądnie i okazale. Jest dość ciężka myślałem, że będzie dużo lżejsza, siatka jest wytrzymała, nawet uchwyt ratunkowy może się na coś przydać, zakładałem, że będzie on wyłącznie "ozdobą" - myliłem się. Fakt dotyczący zamków da się przeboleć wcale nie są takie złe ( zobacze z czasem ). Ogólnie kamizelka jest połączeniem rozwiązań z kamizelki MESH tylko zamki z przodu ma bardziej jak Assault Vest brytyjski, 3 zamki w jednym pionie, 2 po bokach są do kieszeni ( dobrych na mape ) z czego w jednej kieszeni jest kabura - nie tak fajnie zrobiona jak we wspomnianym Assault Vest ale tez przyjemnie. Jeżeli chodzi o moduły to na starcie mamy ich 7. Zamykane są na standardowe "zatrzaski" i dodatkowo na klapach zamykających są rzepy ( fajna opcja jeśli potrzebujemy mieć szybki dostęp do otwarcia modułu a nie chcemy żeby coś wypadło ). 4 moduły są chyba jednakowe - coś na styl pokrowca na racje żywnościowe Tracgear i 2 następne też są jednakowe - ale nie wiem do czego mozna by je porównać, aczkolwiek bardzo ciekawe moduły. Ostatni moduł to coś jakby "kompasówka" ale składa się z 2 przegród, z przodu moduły jest jakby "naszyta" kieszonka - z powodzeniem mieści się tam magazynek od beretty m9 , druga kieszeń jest bez wątpienia pojemniejsza od znanej alicowskiej kompasówki. Ogólnie kamizelka zrobiła na mnie duże wrażenie, może nie miałem za bardzo dużego doświadczenia z innymi ( droższymi i renomowanymi ) kamizelkami , ale z pośród tych, które miałem okazje poznać, bez wątpienia ta jest dużo lepsza :) , zobacze jak się sprawdzi na przestrzeni czasu, niemniej jestem strasznie zadowolony z zakupu, bardzo dobże ulokowane 165 zł - polecam.

 

Pozdrawiam

chapi

Link to post
Share on other sites

Zauważyłeś może, że poruszony jest temat wiążący sie z ceną produktu ? Może dla Ciebie 500 zł to jest nic, a w szczególności na początek. Ja osobiście uważam, że za tą cene nie dokonał bym chyba lepszego zakupu. Bo jeśli już mówić o czymś lebszym to oczywiście kupił bym Assault Vest albo z modułowych skompletował Molle lub MESH ale ten temat ma być o czymś tanim

 

PS: nie jest powiedziane, że Arktis nie jest do dupy w porównaniu do czegoś jeszcze innego - haczyk jest jeden : cena

 

pozdrawiam

chapi

Link to post
Share on other sites

Dobra- na miwo też nie trzeba wydawać ciężkiej kasy (jak kogoś stać to oczywiście może):

-KP8-100zł

-2xładownice na 2magi-50zł

-uniwersalne cargo małe-20zł.

 

Daje to w sumie 170zł za nieporównywalnie lepszy produkt (nie wspominając już o tym że wspomagamy Polski przemysł ;) ). Dodatkowe kieszenie to wydatki z przedziału 20-35zł (dokup coś za takie pieniądze do tamtej ze specshopu). I masz tu wszystko robione na wymiar i w takim kolorze jak sobie zażyczysz.

 

Jeśli komuś nie zależy na pełnej modulowości moze też nabyć za 220zł KT8 która ma przyszyte na stałe kieszenie na magi, ale za to dostajemy więcej za mniej (i nadal mozemy do niej z czasem coś doczepić).

Link to post
Share on other sites

Miwo też się potrafi spruć jak stara dziwka niestety. Słabe mocowania wokół nap, szycie też mogłoby być mocniejsze i materiał. Jest to dobre, ale jeśli zaczniemy się z produktami Miwo obchodzić nieco ostrzej wychodzi szydło z worka.

 

Co do Janysta nie wiem co za problem - można wejść i porozmawiać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ech... LBV...

 

cóż przemilczę to...

 

Przede wszystkim to nie modułówka, ma mało kieszeni, nie ma w kamuflażu polskim (używanym w HJP STORM), a tak poza tym to mi sie nie podoba :P (ale wybredny jestem)

 

A co do patterna to kiedys widziałem na allegro przeróbkę "pod MOLLE" :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...

To może zadam pytanie, gdyż w temacie za dobry nie jestem a muszę obkupić w sprzęt.

Więc szukam jakiejś dobre ale nie za drogiej kamizelki modułowej w systemie molle.

Może to być coś z oferty MIWO. Zależy mi przede wszystkim na kamuflażu wz 93 bądź woodlandzie. Do tego poszukuję ładownic do G36, gdyż jestem użytkownikiem real-capów. Sęk w tym, że na MIWO jest odpowiednia ładownica w odpowiednim kamuflażu, ale wolałbym coś bardziej 'zabudowanego'. Nie musi być to ładownica odpowiednio przystosowana ale żeby magazynek w niej się trzymał i był łatwo dostępny. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...