Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nic

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 1. A tutaj link do eSek na allegro, dobra cena: http://www.allegro.pl/item197766486_eski_s...9_mleczko_.html
 2. Mój wymarzony sprzęt: Na zdjęciu między innymi: - pas patrolowy; - mały plecak; - chest-rig; - chlebak; - pas taktyczny; - dużo ładownic:) Wszystko z cordury, w systemie molle. Wszystko (oprócz dwóch ładownic na manierkę w woodlanda) wykonane na moją prośbę przez Krawca (znanego także jako Hubert lub Orkan). Nie pytajcie, kiedy on to wszystko szył;)
 3. Może tu wejdzie: http://www.allegro.pl/item154479851_kabura_duza_dpm.html ?
 4. Nic

  Asgshop.pl

  Wukasz, dobrze to nazwałeś. Pełen profesjonalizm. Świetny serwis. Super ludzie - tym bardziej, że widuję ich co niedzielę na strzelankach i często widziałem 'serwis na żywo' w ich wykonaniu:) POLECAM!!!
 5. Określ, co masz na myśli pisząc "w miare tanie i niezbyt ciężkie" oporządzenie. Dla niektórych np. 'w miarę tanie' oznacza 600zł, a 'niezbyt ciężkie' - 8kg;)
 6. Jako użytkownik produktów Orkana, jego mogę spokojnie polecić;) Sprzęt nie do zdarcia. Na tym forum jest zresztą mój opis kopii STRIKE'a, tu przypadkowe zdjęcie
 7. Tutaj taniej: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...products_id=110
 8. Nic

  SpecShop.pl

  Bardzo profesjonalna obsługa, jedno z zamówień zrealizowane w 3 minuty (!), ekspresowa wysyłka, podczas mojej pomyłki - brak problemów w przypadku oddania towaru. Jeden z najlepszych sklepów airsoftowych w Polsce.
 9. Nic

  ACU

  Pozwolę sobie wkleić jeszcze najciekawsze fotki z jakich znalazłem (a dużo tego w sieci :wink: ):
 10. Nic

  ACU

  9 zdjęć z ACU: http://www.dfw.com/multimedia/dfw/news/FWs...Tslideshow.html
 11. Pisałem tydzień temu do Pitera, również dostałem cennik z 18.05.05, ale na początku maila dodane było jeszcze:
 12. Witam, mam zaszczyt zapoczątkować temat dający możliwość do wypowiadania opinii o produktach ze strony www.kamizelki.prv.pl. Aby zachęcić innych do dyskusji, przedstawię kopię STRIKE Commando Recon Chest Harness wykonaną przez Krawca (czyli Huberta) z www.kamizelki.prv.pl (znanego większości jako Orkan). 1. Materiały Chest wykonany został z CORDURy Nylon DuPont we francuskim kamuflażu CCE. W przeciwieństwie do CODURY zwanej też kordurą, tkanina firmy DuPont jest bardziej wytrzymała, sztywna, w mniejszym stopniu nasiąka wodą i ma dużo lepszy impregnat. Jako były użytkownik codury
 13. Jedyne? Ja kupiłem taki sam, lekko używany za 75zł :)
 14. Nic

  Airsoftguns.pl

  Najbardziej podoba mi się napis "Best company slogan here" na głównej stronie na bannerze :)
 15. 6 - widać na zdjęciu :wink:
×
×
 • Create New...