Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w Wikipedii


Recommended Posts

Szczeżę mówiąc - troche mnie zastanawia, dlaczego jesteście tak krytyczni do ludzi, ktorzy jakoś chcą zaczać a wychodzi to kiepsko.

 

Ten wg. Was para ASG - jest zły? nie każdy ma kase, ekipe, doświadczenie a tania "broń" jest sprzedawana tuzinkami.

 

A taka "zabawa" jest świetnym elementem w resocjalizacji i w oderwaniu inhalującej młodzieży.. od tego codziennego szarego świata.

 

Ale widzę, że to jest hobby dla arystokracji..

 

To może Arystokraci postarają się o jakiś oddzielny dział dla "CHINCZYKÓW" ?

Link to post
Share on other sites

Mylisz wogóle sprawe.Pseudo maniacy to takie osoby ktore sie zachowują nieodpowiednio.Chodzi tu o paradowanie z replikami w miejscach publicznych lub wykorzystwania ich napszykład przy napadzie na sklep.Takie lekkomyślne zachowania szkodzą całemu srodowisku ludzi którzy tworzą pasję z ASG oraz przyczyniły się do zakazu ASG w wielu krajach.Chcemy tego uniknąc ponieważ chcemy dalej zajmować się airsoftem.

 

Jesli będzie więcej takich kretynskich zdarzeń to nikt niebędzie sie bawił...ani my ani ty.

 

A wracając do taniej broni.Nikt sie niewysmiewa z twego sprzętu.Ja sam niemam elektryka za ponad 1000 złotych bo mnie na to niestac i wiele osób też na to niemoże se pozwolić.Co kupujesz to twoja sprawa.Tanie repliki są słabej jakości i to sprawia ze szybko się psują.Wiele osób bedzie ci odradzać ich zakup...twoja decyzja czy je bedziesz kupować czy nie.

 

Niezależnie od tego jaka to broń...super giwera za grubą kasę czy pistolecik za 5 złotych.Witamy Cię w gronie maniaków ASG ale chodzi nam by replke ukrywać podczas transportu i nierobić akcji typu napad na sklep lub strzelanina w parku.

 

To że ktoś ma profesjonalnego guna nie znaczy ze jest lepszy od osoby z tańszym sprzętem.Ważne jest co robi z tą repliką i do czego i w jaki sposób jej używa...

Link to post
Share on other sites

Takie pojęcie sprawy mi się podoba. Niestety coraz więcej widzę, TYCH SPECJALISTÓW OD ASG - i nie doczytając widocznie, bądź nie rozumiejąc do końca Twoich intencji wziąłem Cie za jednego z nich - zwracam honor.

 

Tak, także coś takiego popieram jak dobrze zredagowany text w Wikipedii - jako, że jej rola w edukacji Polaków stale rośnie, to może także się do tego przyczynic, że mniej będzie rosło dowcipnisi żerując na tym hobby..

 

Jestem za tym, aby w wikipedii znalazł się text z pieczętującymi materiałami pomocniczymi - jedynie kompleksowa informacja może tutaj wskurać...

 

Pozdrawiam,

 

NIE - spoko, nie rozpętuję żadnej wojny - nie mówię o tym forum, ale szeroko pojętym internecie, bo to forum jest jeszcze chyba wyjątkiem. :)

Link to post
Share on other sites

gibos ktoś sie wysmiewal z twego sprzętu bo ma lepszy?

 

Zgloś to do jakiegoś moderatora.Bo osoba która sie wysmiewa to nietylko udawadnia że jest niedojrzała oraz łamie regulamin który mówi że nie wolno dyskryminowac kogoś z powodu broni i ekwipunku jaki posiada.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Małe wykopalisko...

 

Z ciekawości zajrzałem na nasze hasło i cóż się ukazało moim oczom?

 

"Ponieważ kodeks ASG opiera się na kodeksie bushido" :lol: No bardzo ciekawe. Można by rzec, że wywodzimy się od ruchu samurajów i jesteśmy niczym szlachetni rycerze stojący na straży cnót :mrgreen:

 

Kto się przyzna do tych bzdetów? Może i nasz kodeks ma merytorycznie coś wspólnego z bushido, ale na tym powiązanie się kończy, bo zaręczam, że przed laty kiedy klarowaliśmy PASG nikt pewnie nawet nie pomyślał o dalekowschodnim kodeksie... Kogoś jakby poniosło?

 

Ktoś w tym wątku nawiązał do tego, że z Wiki korzysta co raz więcej ludzi i wypada tam coś napisać. Owszem, ale niech to będzie ktoś odpowiedzialny i przygotuje materiał podpisany i z bibliografią, a nie wzięty z powietrza.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Również przepraszam, że odkopuję temat, ale chcę się zalansić.

 

Artykuł z Nonsensopedii - Replika broni - został napisany przeze mnie. Jakiś czas później ktoś wprowadził w nim drobne, kosmetyczne zmiany, a także dołożył zdjęcie, i dodał spis treści ;).

 

Czy osoba ta może się przyznać kim jest? :P

 

PS: Jeśli kogoś zainteresowałby oryginalny tekst, to niech da znać na PW, aczkolwiek w gruncie rzeczy jest prawie taki sam ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...