Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Beretta M9 full metal mam okolo 3 miesiace,

tylko jedyna plastikowa czesc w magu sie ulamala (puszczona mocno odciagnieta sprezyna - za ktoryms razem z kolei nie wytrzymalo)

mocny celny, w miare silny blow-back no i wiadomo full metal :D

 

ps. jakich kulek i gazu do niej uzywacie?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobno najszybciej z KJW sypią się USP (wszystkie trzy) i SIG-Sauer. Najtrudniej zajeździć Colta i Paraordnance'a. Beretta z kolei jest na chama zerżnięta ze 190'tki HFC i podobna pod względem awaryjności (czyt. czasem wywali syfona na mrozie. Zwłaszcza kiedy jesteś otoczony, a bateria w AEGu zdechła ci chwilę wcześniej). Prawda to?

Link to post
Share on other sites

Ruger MK I zakupiony w specshopie

 

Strzelam kulkami 0,25 TM i jak na razie zadnych najmniejszych problemow. NIektorzy narzekaja na wyglad pistola, ale sie nie znaja :P. On tylko tak brzydko wyglada na zdjeciach. W rzeczywistosci jest piekny i pieknie strzela. I ta moc :D Zeszyt ponad 30 kartkowy przebija na wylot :twisted:

Link to post
Share on other sites

no zreszta moj zeszyt no nie terpil??

mi tez ruger nir podobal sie na poczatku na zdjecias lecz gdy go ujzalem...

w realu jest 100 razy ladniejszy

efekty jego mocy sa takie ze moj zeszyt od fizyki jest caly podziurawiony.... :roll:

Link to post
Share on other sites
Beretta z kolei jest na chama zerżnięta ze 190'tki HFC i podobna pod względem awaryjności (czyt. czasem wywali syfona na mrozie. Zwłaszcza kiedy jesteś otoczony' date=' a bateria w AEGu zdechła ci chwilę wcześniej). Prawda to?[/quote']

Westie - nie inaczej :D

A najbardziej w M190 HFC wkurwiające jest to, że na lekkim mrozie w trupiarni wywala połowę maga bez pierdnięcia, a podczas akcji, kiedy dostaniesz w główną, syfi przy pierwszym strzale, który na 100% by trafił :D

No ale cóż - full metal to full metal.

A co do KJW - BaZyL z mojego teamu ma tę właśnie beretkę i osiągami oraz wagą jest podobna do mojej. Z wyglądu to - moja jest taka lekko zielonkawa i bardziej kanciata (szyna) a jego całkiem czarna i bardziej okrągła.

Mi osobiście bardziej podoba się moja, ale to kwestia gustu.

 

A właśnie - różnica w cenie jest znaczna, na korzyść KJW.

Link to post
Share on other sites

Do cech mojego Rugera Mk I moge dodac ze na gazie letnim (od 11stopni C w zwyz) strzela bez syfonu itp. w temp. kolo 10stopni :D ;).

 

Zajeb*** pistolet ! nie moge sie nim nacieszyc. Gdybym mogl, to strzelalbym caly dzien 8) :twisted:

Link to post
Share on other sites
A jak z P-14? Coś mnie ciągnie do tej .45...
Pytałem na Arnie's co lepsze - Hi-Capa WE czy fullmetal P14 - odpowiedzieli' date=' że P14.

Skąd ja pięć stów wytrzasnę...?

A najbardziej w M190 HFC wkurwiające jest to' date=' że na lekkim mrozie w trupiarni wywala połowę maga bez pierdnięcia, a podczas akcji, kiedy dostaniesz w główną, syfi przy pierwszym strzale, który na 100% by trafił [/quote']Pamiętam akcję z Hynka, jak pożyczyłeś tą klamkę Igorowi. Igor siedzi w jakimś dołku, bateria w MP5 mu zdechła, wyciąga beretkę... Pierwszy strzał, drugi strzał, za trzecim widowiskowy syfon.
Link to post
Share on other sites
A najbardziej w M190 HFC wkurwiające jest to' date=' że na lekkim mrozie w trupiarni wywala połowę maga bez pierdnięcia' date=' a podczas akcji, kiedy dostaniesz w główną, syfi przy pierwszym strzale, który na 100% by trafił [/quote'']Pamiętam akcję z Hynka, jak pożyczyłeś tą klamkę Igorowi. Igor siedzi w jakimś dołku, bateria w MP5 mu zdechła, wyciąga beretkę... Pierwszy strzał, drugi strzał, za trzecim widowiskowy syfon.

Oooo Boooosh, to my się znamy z widzenia?! 8O

Sorry, ale Cie w ogóle nie kojarze :(

Wpadnij do nas w niedziele :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ruger Mk - 1

 

Posiadam od tygodnia ;) . Około 250 - 300 kulek wystrzelonych ( Gold Fire 0,20 i kilka Exeli 0.20 ). Jak do tej pory żadnych awarii nie odnotowano. Raz, czy dwa razy wystrzelił 2 koolki na raz jednak sądzę, że jest to wina właśnie nich, a nie pistoletu.

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie, ja kto jest z tym Rugerem? Czy on naprawde jest tak mocny z mozna komus zrobic krzywde? I słyszałem, że magazynki są badziewne, tzn, trzeba trzymac spręzyne w czasie napełeniania, a wtedy zapasowe magazynki są bezuzyteczne, bo zaklejani ich tasmą to jednak nie jest rozwiązanie...

Link to post
Share on other sites

Jak już jesteśmy na temacie replik KJW , to mam pytanie czy już ktoś kupił z Taiwanguna tego Sig Sauera P226 Full Metal ???

Z opisów zagranicznych wynika że jest dobry jak na nową replike KJW.

Nawet sam Taiwangun po wysłaniu zapytania odnosnie tej repliki potwierdza że jest niesamowity - Mocny Block Back! Zwarta przemyślana konstrukcja!

Na jednym ładowanu gazem spokojnie starcza na wystrzelenie 2 magów!

I podobno magazynki trzymają gaz jak należy.

To jak kupił ktoś już ten model???

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...