Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne (6.03) SRC


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam zamontowana lufke 250mm SRC(zamiast142mm)i siega ona do polowy tlumika w mp5pdw galaxy,jej wykonanie jest swietne a jakosc nie budzi podejrzen(jesli komus cos niepasuje to znaczy ze otzrymal jakąs wadliwą),skupienie napewno polepszylo a po wymianie gumki na czarny silikon hop-up mojej broni znacznie sie zmienil na +(chiociaz tamten niebyl zly-wiecie zima),bron ma kupe modyfikacji i strzela bardzo szybko (zastanawialem sie przed kupnem czy z tego powodu nie wziasc 6,04 ale cale szczescie nie,aha polecam MP5pdw/kGALAXY(przerobcie z PDW na K i macie pistolet maszynowy bardzo krótki taki jak uzi z magami 250 kul,a kto wie moze niedlugo DUAL)

Link to post
Share on other sites

mój kumpel z teamu ma tą ekstremalnie ciasną lufę 5.98mm

Ja słyszałem o lufach 6.01 i to dla mnie już super-extramalna lufa ,5,98 to już by musiała być na zamówienie robiona :)

 

Co do precek src ,to są tanie ,dobre i nie miałem ani razu zacinek .Wcześniej troche ''psioczyłem'' na tą lufę ale przyczyna w niej nie tkwiła ,więc moja ocena to 5 :)

Link to post
Share on other sites

Ale jakim cudem to ma działac nawet biorąc pod uwagę fakt, że faktycznie kulki mają nieco mniej niż 6 mm, to prezcież wystarczy żeby jedna miała dokladnie te 5,98 mm lub minimalnie więcej (a ja wiadomo, kulki nie maja identycznych wymiarów, zawsze się trochę różnią) i już zacięcie gotowe...

Edited by de Villars
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja rowniez korzystam z lufy SRC 6.03 o dlugosci 510mm. Mam ja zamontowana w mojej SARence. Kulki jakie testowalem to:

 

- Exele - wiadomo brak zaciec ale to w domysle ;-)

- Pestki 0.25 - malo ich uzywalem ok 2k ale ani jednego zaciecia

- p&j 0.25 - testy przeszly pomyslnie ani jednego zaciecia ale tez wystrzelone niewiele ok 2k

 

Moze po prostu dobrze trafilem ;-) skupienie jest OK wszystko gra

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...