Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=96

 

interesuje mnie ta strzelba. nie było na forum opisu tylko jakieś prośby o porady a ja chciałbym sie dowiedzieć jak sie sprawuje ta replika (zasięg, wytrzymałośc i co to znaczy "istotne elementy konstrukcyjne metalowe" - chodzi o mechanizm? )

 

narazie finanse nie pozwalają mi celować wyrzej więc mam nadzieje ze to dobra replika :|

 

 

PS. Cena jest niska a sklep porządny więc mam dylemat.

Link to post
Share on other sites

Jako, że sam jestem nim zainteresowany na wstepie powiem, że jest on ogólnie repliką polecaną (jak na tą klase cenową). Konstrukcyjnie jest identyczny z Cybergunem, tyle że jako produkt Double Eagle kosztuje diametralnie mniej. Wytrzymałość - nie wiem. Osiągi z tego co pisano na forum dobre. Takie pierwsze słowo o nim :mrgreen: Jak będe miał na zbyciu 7 dyszek chętnie je wydam na niego. :lol:

Link to post
Share on other sites

"osiągi dobre" ale jakie to? jeśli sie okarze ze ma zasięg taki i moc jak mój pistolet (którego obecnie tuninguje :wink: ) to nie widze sensu kupowania shotguna dlatego prosił bym o bardziej szczegółowe dane :D

Link to post
Share on other sites

Ja dodam tylko od siebie że pod żadnym pozorem nie wkładajcie do środka mocniejszej sprężyny. Ja to zrobiłem i mechanizm nie wytrzymał :) Jeżeli chcecie tuningować tą broń, to wszystkie elementy mechanizmu, wliczając tłok, trzeba by było wymienić na metalowe. Oczywiście przed usterką wszystko było wporząsiu a strzelba chodziła jak trzeba. Usterka została przeze mnie naprawiona i strzelba działa nadal :)

 

Chciałbym jeszcze dodać że osiągi w zimę w tej broni spadają do zera. Dzieje się to tak, gdyż gumka podkręcająca kulkę kurczy się i wted sposób zasięg równy jest 10m :) <nie wiem jak to jest u innych, ale u mnie tak się dzieje>

 

Ale nie warto się zrażać, za tą cenę dostajemy świetną broń, która w warunkach +10C wymiata wszędzie ;]

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Bron mam od dzisiaj i na razie jestem pod ogromnym wrazeniem - jedyna roznica jaka widze w stosunku do CyberGuna jest taka, ze ten drugi dodaje ze swej strony dodatkowy magazynek. Plasitkowe szyny ohydne - mozna odkrecic bez problemu. Wykonanie swietne, jedyne co razi to plastikowy spust. Kolimator i zaiweszenie do smieci ( to drugie sie rpzyad jesli masz mniej niz 160 cm wzrostu). Za to sama giwera to juz poezja - dzis kulkami 0,25 zrobila mi dziure w fotelu, kiedy sama z siebie wystrzelila. Zasiegu nie moglem sprawdzic, gdyz moim punktem odniesienia jest szara sciana bloku naprzeciwko (gdy w nia celuje idealnei widze tor lotu kulki), a jak wiadomo dzis mielismy nagly powrot zimy - platki sniegu uniemozliwily zlokalizowanie bialej kulki w locie :-(. Ogolnei za te cene jak najbardziej PO-LE-CAM!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ten shotgun to cudeńko(tak wynika z moich badań forum),a to że bylo o nim pisane a mimo to ktoś zaklada nowy temat to nic dziwnego,bo prostu nie wierzy,że za taką cenę można dostać coś tak dobrego(podobno strzela jak stockowy AEG),i dlatego pyta jeszcze raz.Sam na forum dla zielonych zalożylem o nim temat (choć w troszke innym celu co prawda)i nic tylko brać jak za tę cenę.Sam go niedługo zamawiam(proszę nie czepiać się że jeszcze nie przetestowalem a juz wydaję opinię, bo jak wcześniej napomnialem opinia ma jest wydana na podstawie wypowiedzi wielu mądrych ludzi.) :wink: .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Kupiłem sobie ten właśnie shotgun, via allegro co prawda, od masterbator'a. Porównałem go dokładnie z tym z taiwangun (dokładnie ten http://taiwangun.com/index.php?str=product&prId=211). Ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem identyko sprzęt, tyle że z wybitą informacją, "Crosman Corp.", zdziwko lekkie miałem, ale opakowanie (cóż, trudno to co dostałem nazwać opakowaniem, ale w tym tą tanią chińszczyznę sprzedają) zawierało info, że to Double Eagle.

 

Cóż, nie brałem jeszcze udzialu z nim w strzelance żadnej, nie było okazji jeszcze, ale przed domem wystrzelałem kilkanaście kulek, i w sumie miłe zaskoczenie - zasięg niezły, na oko będzie z 40 metów, potem zaczyna lecieć w dół (bez hopsiupa), z hopkiem na full po 30 metrach wylatuje w kosmos.

 

Więcej będę mógł napisać za np. kwartał. Aha - ciężko jest go rozłożyć, jedna śrubka jest tak osadzona, że trzeba mieć wyjątkowo "cienki" śrubokręt, by się do niej dostać. (ja jeszcze takiego nie mam)

 

Poza tym cięzki spust, ręka mnie troszku boli już... :)

 

A nie wie ktoś, co tam w środku ciekawego jest? Bo nie chce go otworzyć, i żeby mi wyskoczyły jakieś sprężynki tudzież inne tałatajstwo, nie lubię na chybił trafił składać "broni".

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...