Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

-prec lufa,

- sprężyna 130 PDI, bo TM więcje chyba nie uciągnie

koszt minimalny ok 150 zł ponad 360 fps

 

Czy ktoś to zamontował? Jak tak to ile już działa?

 

Co z łożyskami i prowadnicą?

 

Jakiego zasięgu skutecznego się spodziewać?

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Właśnie! jakiego rodzaju jest tam silnik? bo mam zamiar wstawić ten najmocniejszy systemy :D

 

Co powiedzie na taki tuning (oraz kilka dodatkowych części) części wszystkie dost. na WGCShop.com :

|___symbol prod._|___firma________|______________nazwa___________|

FA-SMB-M14SR....|......Freedom.......|....Art Side Rail for Marui M-14 |

KA-SMB-04..........|......King Arms.....|....Scope Mount Base for Marui M14 |

PM-ACC-500........|......Prometheus..|....6.03 EG Barrel for M14 |

GD-ACC-FTK46.....|......Guarder........|....SP120 Full Tune-Up Kit for TM M14 |

GP-ACC-655........|..........G&P..........|....M14 7mm Bearing Gearbox |

PM-PT-HP7..........|.....Prometheus....|....Hard Piston for Marui Ver.7Gearbox |

 

Z tym że nie jestem pewny co z tym ostatnim tłokiem... Bo niby jest te hard ale przecież mam guardera także wzmacniany jak by nie patrzyć i mam go w zestawie...

Kolejną rzeczą jaką mnie interesi to czy piston head-głowice tłoka są takie same jak v.2/v.3 czy są jakieś tylko podobne? ;|

bo do tego zestawu guardera mam zamiar wstawić cichą głowicę tłoka.

 

Pytanie nr. któregoś tam...

Gdzie mogę znaleźć to:

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1910

bo jednak nie chce mi sie wydawać kolejny tys. na tuning... a wolę sprowadzić za półdarmo... tak jak ten zestaw guardera on kosztuje no 500 pln na asgshop.pl a na wgc 216pln nie licze cała itd... bo samego zamawiać go nie będę a na dodatek będę miał jeszcze zniżkę...

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Listopad zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim wypłata i fundusze na tuning Mojej Pięknej M14 TM. Zamierzam zrobić z niej karabin wyborowy i wsadzić na tyle mocne części aby wytrzymały sprężynę SP150 Guardera.

 

Oto części jakie chciałbym włożyć w replikę:

 

- Silnik Systema Magnum ( nie wiem tylko czy krótki czy długi)

 

- Szkielet GB G&P do M14 ( w zestawie są: łożyska wzmocniony tłok GP i zebatka środkowa STU)

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1855

 

- łożyskowaną prowadnicę sprężyny do GB v7 guardera

 

- zestaw cylindra do M14 guardera

 

- zębatk STU CA

 

- baterie 9,6 SAnyo RC o dużej pojemności ( po wyjęciu plastiku z kolby aby się tam zmiesciła

 

- lufę 500 mm do M14 Prometheusa

 

- sprężyne SP 150 Guardera

 

- obecnie posiadam też czerwoną gumkę HU prometheusa - zastanawiam się czy sie nada i czy jest sens w ogóle zmieniać gumkę HU w TM

 

Chciałbym wiedzieć co szanowni użytkownicy forum myślą o takim tuningu i czy np nie użyć innych części.

Link to post
Share on other sites

9.6 RC Ci nie wejdzie, ew. na ogniwach 1800 z tego co wiem, bo sa mniejsze.

 

Nawet po usunięciu plastiku z wnętrza kolby? Otrzymałem też pomysł zamontowania bateri na ogniwach LiPo 11,1 V i pozostawienie stockowego silnika. Zastanawiam się tylko czy to ma sens.

Link to post
Share on other sites

Gwoli wyjaśnienia - ostatnio spotkałem dwie mocne konfigracje ( jedną na airsoftretreat z sp 150 drugą w gunsmith podczas wstawiania konwersji do DMR i SP160... bezawaryjna ponad rok na MS150!)

 

Żadna z nich nie miała zmienionego szkieletu GB (!) Ten szkielet jest naprawdę wytrzymały.

 

Części do mojej M14 już jadą... niebawem opis w dziale karabiny wyborowe.. bo coś tak pusto o tych z GB v7 :killer: .

Edited by Wolfi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...