Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

OK

wracam z urlopu z gór 17.03 i 19.03 jezeli nie bedzie info w skrzynce, że czeka na mnie przesyłka z Machineshita to po prostu s......ów spotkam w sądzie

 

sąd konsumencki?

też można :)

 

proponuję zewrzeć szyki jak to robili rzymianie i grecy - falanga lub żółw odnosiły sukcesy :)

 

DO BOJU!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety sklep zaczął działac w sposób bardzo niepoważny, 2 miesiące temu wysłałem ładowarke procesorową na naprawę gwarancyjną, paczka dotarła podobno po tygodniu (choć był to priorytet ale wiadomo poczta robi jaja totalne) po czym co kilka dni przez Skype wypytwałem o postęp - obsługa sklepu poinforomwała mnie iż gwarancja jest uzasadniona i ładowarka wylądowała w firmie elektronicznej celem naprawy, po czym przez 2 tygodnie w sposób nie zawsze grzeczny zwodzono mnie ze jeszcze nic nie wiadomo. Potem nastąpił okres 15-28 lutego ni z tego ni z owego obsługa sklepu stwierdziła iż nie będzie czynny. W międzyczasie na wszystkie maile odpowiada autoresponder. Telefon podany na stronie sklepu odpowiada od miesiąca jednym komunikatem : ...przepraszamy wybrany abonent jest .......

 

Dziś kolejny raz wysłalem maila ale widze że już nawet autoresponder nie działa.

Warto nadmienić iż od dnia 12 lutego czyli ponad miesiąc już nie dostałem żadnej informacji dot. w/w ładowarki.

Jeśli nie będzie kolejny raz odpowiedzi bedzie trzeba tak jak niektórzy przejść się na policje i wysłać odpowiednie pismo do federacji konsumenckiej tak nie można klient ma swoje prawa.

 

Więc jeśli czytacie to panowie z obsługi Machinegun.pl weżcie to sobie do serca, to że macie dużą ofertę sprzętu nie znaczy że możecie w taki sposób lekceważć klientów, jeśli nie chce wam się odpowiadać na maile napiszcie na stronie sklepu co się dzieje, bo taką polityką naprawdę zrzucicie sobie na głowy masę kłopotów.

 

Zbulwersowany

Pandi

Link to post
Share on other sites

Na ostatnim strzelaniu znajomy dal mi do obadania replike tuningowana do 400fps... taaa podkladkami i wymienionym cylindrem. Miala byc prec rura a jej nie ma . Mial byc m15a2 carbine a dostal z stałą kolbą... Niepowazne podejscie, zwlaszcza iz nie uzyskal paragonu. . .

Co zabawne paczka doszla jakos takos miedzy powrotem z "wakacji" a tajemniczym zniknięciem

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Dobrze, że niektóre chociaż

Oczywiście pytanie czemu nie wszystkie

Jak im k.... 8stów się wysyła to się oczekuje zapakowanej paczuszki od zaraz a nie ja paznokcie gryze czy obsługa MG nie siedzi już w pierdlu za przekręty i z kasą sie pożegnam na jakiś.. czas

Link to post
Share on other sites

Ku mojemu zdziwieniu paczka ktora zamowilem w Machinegunie 5 Marca doszla do mnie 10 Marca w sobote. Wiec niektore zamowienia realizuja.

 

 

Ku mojemu zdziwieniu - niepojętym wydaje się fakt, iż są jeszcze ludzie, którzy czytają co się dzieje ze sklepem i zamawiają tam cokolwiek... Nie tylko wszechświat jest niezmierzony...

Link to post
Share on other sites

Ku mojemu zdziwieniu - niepojętym wydaje się fakt, iż są jeszcze ludzie, którzy czytają co się dzieje ze sklepem i zamawiają tam cokolwiek... Nie tylko wszechświat jest niezmierzony...

 

Nie wszyscy czytają te forum... następnym razem poczytam sobie jak gdzieś będe zamawiał. I więcej nie zamówie na MG.

Link to post
Share on other sites

nieuzasadnione insynuacje??

to o czym się czyta i ma samemu doczynienia nie daje uzasadnienia??

cóż od jutra będzie to również sprawa policji oraz sądu więc się okaże czy było to uzasadnione

ze sprzętem za 2k pewnie się pożegnam ale tak łatwo tego nie puszczę

Link to post
Share on other sites

To nie są insynuacje, to są dobre rady w przypadku kiedy ktoś oszukuje naszą społeczność. Wywalając posty tej treści, wcielamy jak to zawsze bywa u nas postawę bierności w naszym społeczeństwie. Kiedy walą po mordzie na ulicy dziadka, obok nas, to najlepiej tyłkiem się obrócić niż pomóc (chociażby dzwoniąc po policję). Szkoda, że tu zamiast dobrze doradzić staracie się zatrzeć ślady.

Forum ma regulamin z zapisem: redakcja nie odpowiada za treści zamieszczane przez użytkowników.

 

Tu nie godzimy w czyjeś poglądy i nie zamieszczamy treści niedozwolonych, tu staramy się pomóc, kiedy wałkują naszych ludzi.

Postawą bierności i ciszy w eterze, nie stłamimy lewych działań sklepu. Proszę mieć to na uwadze, drodzy moderatorzy.

 

Ja rozumiem, że wątek jest w formie opinii, a nie dyskusji, ale w tym wypadku sprawa zaczyna być bardzo poważna, bo zaczynają wchodzić w grę ogromne pieniądze.

 

Zatem jeśli nie można tu dyskutować, proszę wydzielić posty dyskusyjne w osobny temat z odpowiednim tytułem.

 

Połączono posty.

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że tu zamiast dobrze doradzić staracie się zatrzeć ślady.

 

Żartujesz chyba ??

 

Jak pisaliśmy jak się zachowuje MG i dobrze radziliśmy to słyszeliśmy takie opinie:

 

Nemesis

05-04-2006, 14:51 [Edytuj] [usuń]

Sklep nie jest polecany przez redaktorow WMASG prawdopodobnie dlatego, ze nie chcieli sie zareklamowac na tej stronie (zaplacic odpowiednio za reklame) lub nie zgodzili sie wysylac za friko karabinkow do tzw. testowania przez wielce szanowna redakcje lub nie przyznali panom redaktorom zadnych znizek w swoim sklepie! Ja i moi znajomi kupujemy w tym sklepie juz od jakiegos czasu i jestesmy bardzo zadowoleni.

 

 

a mimo wszystko staraliśmy się przestrzegać innych przed zakupami. Wiec zarzuty, że nic nie robimy jak "biją" innych są trochę bez postawne.

 

 

A dyskusję bardziej luźną można założyć w innym wątku.

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

Cappuccio ma rację jakby nie było to były uprzedzenia , a jednak skusiliśmy się na tanie cenny przynajmniej w moim przypadku, winić powinienem siebie bo wiedząc o tym że MG już nie jedna osobę oszukał to jednak zaryzykowałem. Jak to mówią mądry polak po szkodzie. Sprawę i tak podam na policje dla zasady , a może odzyskam pieniądze .

Link to post
Share on other sites

Masz rację Cappuccio, sam przestrzegałem już jakiś czas temu, dziwię się że i tak w ciemno wiele osób nadal sądzi, że wie lepiej i musi przejechać się po własnej skórze. Mądry Polak po szkodzie.

Ale warto teraz przypatrzeć się sprawie obecnej sytuacji jaką stworzył sklep, bo teraz jest to już poważniejsza rzecz. Sprawa rozbija się już o grube tysiące zł.

 

Sklep nie wystawia ludziom paragonów, w ten sposób działa nielegalnie, ciekawe czy przechodzi to przez kasę fiskalną. To raz, dwa, to brak gwarancji na sprzęt, czyli jakby tworzenie zabezpieczenia w przypadku likwidacji sklepu i egzekwowania dalszych napraw serwisowych.

 

Warto zasugerować tym, którzy jeszcze nie otrzymali sprzętu by pospieszyli się do odpowiednich służb i zgłosili sprawę, bo działanie sklepu poważnie godzi w naszą społeczność.

 

W razie rozrostu dyskusji na temat sklepu faktycznie można oddzielić wątki na opiniowy i dyskusyjny.

 

Pozdrawiam i oby sprawa skończyła się pomyślnie dla tych, którzy są tutaj poszkodowani.

Edited by MichelCat
Link to post
Share on other sites

żeby było dziwniej moje zamówienie (kulki+gaz+ładowarka+okulary) złożone w połowie lutego (już podczas urlopu) przyszło dwa dni puźniej :roll:

Nieźle się zdziwiłem, no bo skoro niby mają "urlop"... Teraz widzę że tam już nawet kulek nie można będzie kupić, bo byłem chyba jednym z ostatnich obsłużonych klientów...

Link to post
Share on other sites

nieuzasadnione insynuacje??

to o czym się czyta i ma samemu doczynienia nie daje uzasadnienia??

 

 

Nie.

Pisaliśmy że nie polecamy - oskarżono WMasg o prywatę. Twój zarzut wywalony przezemnie został jednoznacznie obalony w kolejnym poście - ktoś coś jednak dostał więc sugerowanie że osoby prowadzące MG "dawno siedzą" za granicą było trochę nie na miejscu. Nie po to zostało to forum stworzone.

 

Uczulaliśmy [TUTAJ] po "wymianie zdań" między jednym z Maniaków a ASGshop'em, że o sprawie piszemy po jej zakończeniu. Masz zamiar zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa - bardzo dobrze!!! Będzie to sygnał dla tych co chcą grać nieuczciwie, że się to nie opłaci. Ale nie uzurpuj sobie roli sądu i nie rozstrzygaj o winie.

 

Wszystkie informacje o danym sklepie są istotne, ale trzymajmy się faktów bez spekulacji. Jeżeli piszecie że czekam od 2 miesięcy na przesyłkę i nie mam kontaktów ze sklepem jest to wyraźny sygnał, że coś jest nie tak. Dywagowanie i fantazjowanie co się dzieje mija się trochę z celem.

 

Jeżeli ktoś uważa, że został oszukany są od tego odpowiednie organy. I trzeba im taką sprawę zgłaszać.

 

Dalsze dyskusje i polemiki z moim zdaniem proszę na prv.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...