Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obóź survivalowy??


Recommended Posts

Witam

 

Zacznę od tego że za bardzo nie wiedziałem gdzie te topic umieścić :D

 

Czy moglibyście zapodać link albo numer do jakiegoś biura które organizuje 2-3 tygodniowe obozy survivalowe, w Polsce albo za granicą (raczej u jakiś sąsiadów, nie daleko np. Słowacja). Co najważniejsze musi to być obóz dla młodzieży tzn. tych którzy nie skączyli 18 lat. :D

 

Jeżeli chodzi o poziom, to nie jakaś ekstrema gdzie wrzucają na tydzień do bagna i każą łowić ryby leżąc w tym bagnie, aby potem zjeść je surowe. Ale z drugiej strony żeby nie było tak że siedzi się w obozie a wieczorkiem rozpala ognisko.

 

Może kiedyś byliście na jakimś dobrym obozie tego typu albo wysyłaliście swoje dzieci... :D

 

Z góry dziękuje.

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Osobiście polecam ten obóz na którym byłem osobiście http://potris.pl/serpelice.html Praktycznie zero siedzenia na dupie - cały czas coś robisz. Postrzelać się można bezproblemu. Zakwaterowanie bardzo fajne domki 2,3,4,5 pokojowe z węzłami sanitarnymi (w częsci z prysznicami w części bez) Ośrodek nad samym Bugiem. W programie paintball (myśle, że dałoby się namówić na asg - sprzęta własny)

Ja wybieram się na 3 turnus - może się spotkamy 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Madmax chyba czegoś takiego szukałeś.

 

Kliknij tu!

 

U dołu strony są linki do tekstów w wordzie z informacją o obozie i kartą zgłoszeniową.

 

Musisz mieć przynajmniej ukończone 16 lat (od 16 lat za zgodą rodziców) i zaświadczenie od lekarza o dobrym stanie zdrowia (no i oczywiscie kasę na wyjazd :wink:).

 

BTW - Sam się tam wybieram.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...