Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rakiety w AirSofcie?


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
1400. I koniec. Poprostu wiem.

Gratuluję argumentu (poziomu 7-miolatka). Ale mimo to nie kapuję po co te rakietki i rzymskie ognie do ASG? Niedawno granat dymny (prosty skład- KNO3+cukier) mimo teoretycznej "niezawodności" odpalił mi sie w mundurze. Gdyby nie szybka reakcja kumpla oparzenia miałbym gorsze (kilka plamek na twarzy, mimo gogli). Mnie nauczyło. Też chcesz na takie coś poczekać?

Link to post
Share on other sites

Ave!

 

Jako saper powiem ci, ze każdy nosi to cholerstwo na własną odpowiedzialność...

 

Jak se zrobiłeś tak masz. Ja staram sie wysilić bardziej przy produkcji, żeby uniknąć większych problemów. A karmelki nie sa wcale takie złe. Powiem nawrt, że jak się to odpowiednio zrobi to nawet bardzo dobrze spełnia swoje funkcje nie powodując większych zagrożeń.

 

Poza tym, jak już ktoś kiedyś powiedział. "Wsyztsko jest dla ludzi" Trzeba tylko zakłądając mundur i pas z granatami nie zostawić łba na nocnej szafce.

 

ja jestem r ękami i nogami ZA pirotechniką.

 

Od razu dla krytyków: "Trzeba być głęboko niekochanym dzieckiem żeby wpadać na pomysł wkłądania "achtunga" do granatów... Ja używam takiech petard po4 zł za 12 sztuk. Jakoś dają radę - zasięg fasoli to około 5metrów dookoła, co daje mniejszą energię niż najgorszych sprężyn. Do kogo nie dotarło, że przy tworzeniu granatów też nożna myśleć o BHP życzę złanania transzei w trzech miejscach :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Foka z tą legalnością to chyba odrobinę przesadzasz. Idąc takim tokiem rozumowania, można by w końcu potępić mnóstwo rzeczy, które często na spotkania AS'owych są na porządku dziennym jak choćby palenie ogniska w niewyznaczonym miejscu (a co również nie jest potępiane w środowisku airsoftowym i nie tylko, w środku lasu).
Dziecko, co Ty pierdolisz? Bo inaczej nie da się tego ująć! Porównujesz WYKROCZENIE warte 50 czy 200 zł mandatu z przestępstwem zagrożonym karą pozbaiwniea wolnosci do lat 10. Weź się zastanów!

 

Przy tym tak samo jak posiadanie nielegalnej broni jak i palenie ogniska w lesie jest czymś nielegalnym i mniej czy bardziej ale karalnym z mocy prawa.
Czekam teraz na porównanie jazdy tramwajem bez biletu z gwałtem i zabójstwem...

 

Btw. ten topic jest kierowany raczej do osób, które używają P-T w swych rozgrywkach, czyli osoby z którymi biorący udział w rozgrywkach dali im na to świadome przyzwolenie (myślę, że mając przy tym świadomość, że nie każde materiały jakie są używane w P-T są w/g polskiego prawa legalne).
Cóż, tą wypowiedział zasłużyłeś sobie na bana, i tak też wniosek idzie do adminów.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...