Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ja w moim M3000 zmienilem kolbe ' date=' dodalem lunete Tasco 4x20

wrzucilem nowa aluminiowa lufe o dlugosci 622mm 6,04mm

przemalowalem ja na czarno :mrgreen:

i dodalem sprezyne M140 Guarder.

co dalo mi 415fps :wink: a Shotgun sie trzyma i nic sie nie uszkodzilo w srodku od ponad 2 miesiecy[/quote']

 

nie wierze. juz dawno urwal ci sie zaczep naciągu przy cilindrze albo nie zmieniłes spręzyny

 

włóz swoje historie między "Królewne Śnieżke" a "Piotrusia pana"

 

:wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli pozwolicie to się wtrące do dyskusji. :D

 

Chciałem zapytać czy ktoś może zna wymiary sprężyn wykorzystywanych do upgr8du snajp. Długość średnica zewn. wewn. i to tyle. jeśli pamiętacie jeszcze jak bardzo się naciąga bo to też dosyć istotne (skok).

Link to post
Share on other sites

niedlugo skoncze prace nad shotgunem wrzuce fotki tylko potrzebuje pomocy :? jak dorobic magazynek? lufa jest przyspawana do calego zamka z cylindrem a pod nia mam zrobione przeladowanie. predkosc wylotowa jest okolo 500fps. mysle nad tym zeby zrobic magazynek wsypowy nad lufa ale czy to bedzie dobrze dzialac i nie bedzie kilka kulek naraz wpadac sie do lufy :?:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To moze jakies linki byscie dali??? Ja mam do dyspozycji tokarke, frezerke, wiertarke, szlifierke i pare innych maszyn, (miedzy innymi ruska wiertarke precyzyjna do zebow,he, he, rarytas) i w ogole caly warsztat samochodowy, takiego M1A1 Thompsona bym zrobil albo PPSz-41 (Mam juz wykonana kopie loza).

Link to post
Share on other sites

Zadam takie głupie pytanie do socoma: Czy ten karabin jest prawdziwy??

:wink: Bo te napisy i detale są zaj...ste :mrgreen: Jeśli to jest replika na kulki to gościu jest genialny :F

 

Gdybym ja miał taki warsztat........ (pomażyć zawsze można :lol: )

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie, ma może ktoś schemat działania sprężynówki i gazówki z zamkiem czterotaktowym lub podobnym z wyglądu? Zaczynam robić sobie snajperkę, a ze względu na chęć dokładnego odwzorowania działania tego karabinka potrzebuję tego. Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszystkich.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
×
×
  • Create New...