Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będe musiał się wyrężyć bo z VSR nic nie będzie... :cry: Jest tego dobra strona :D Wyjdzie mi coś ale to już snajperka niebędzie, to będzie obrzynek jednorurki :mrgreen: .

 

[ Dodano: Wto 20 Cze, 2006 ]

Jest, a jednak! (Niewiedziałem jak zrobić zamek czterotaktowy)

 

Pytanie do konstruktorów: Co z Castoramy mogło by posłużyć za tłok i cylinder, i czy wogóle jest coś takiego??

Link to post
Share on other sites

Obiecana fotka mojej kobitki :D

http://img144.imageshack.us/my.php?image=k...dsc018943uk.jpg Chwyt transportowy,chwyt pistoletowy oraz magazynek,i zespół muszki (którego nie ma na fato bo jeszcze nie dotarł do mnie ) są z replik ASG.Frontset RIS przygotowany do nafrezowania rowków tak jak w oryginale.Muszka,lufa oraz tłumik płomienia polożone tylko do fotki(potem idą gdzieś na pólkę w garażu do nieużytku--taka pozostalość gdy zaczynałem wogle coś działać przy replice),te elementy mam zamówione u tokarza,będą robione jak oryginał(w planach tłumik któy przedłuża lufę wewnętrzną).Zabieram sie za m203 ale będzie to tylko atrapa dla wyglądu(chyba że wezmesieza niego i go zrobięna strzelająćy bo znam zasadę działania i mam plany)Gdy ją ukończę to idzie na sprzedasz,kasę przeznaczęna drugą eMkę,już dla siebie.Kupiłęm na SpecShiopie zestaw od ostrego G3 i teżbędzie taka replika ASG robiona przeze mnie.Wszystkie moje bronie będą zasilane na Co2,a mecanizmy będą takie jak w tym linku http://www.classicairsoft.net/articles/sunpro_m16A1/ .Jeśłi macie pytania to pytajcie :!: Nie bedę sie już rozpisywal,poprostu pytać jak coś interesować :D

 

[ Dodano: Sro 21 Cze, 2006 ]

Żeby fotka byłą w dobrej ostrości należy powiększyć fotkę.

Link to post
Share on other sites

W ukrywaniu spawów mam już wprawę i praktykę :D Naspawaujesz gróbo a potem szlifujesz i wychodzi idealna jednloita płaszczyzna,w niektórych miejscach będzie szpachlówka z włóknem szklanym.Po pomalowaniu będzie dopiero super efekt wizualny,bo teraz widać rdzę,spawy,miejsca szlifowania,ale to sie zmieni :D

Link to post
Share on other sites

Zawory mam,lufę(nie wiem o jaką chodzi ale napiszę o 2 ) wewnętrzą kupię na allegro lub z OBI,lufę zewnętrzną wytoczy mi koleś.Mechanizmy właśnie poszły na zamówienie do tokarza on mi je wykona i sapsuje.Muszę kupićj eszcze butle 9oz od paintballa oraz mambę do niej(taki wężyk)bo ta relika będzie zasilana gazowo z BB.

Link to post
Share on other sites

ile chcesz za nią??

omg...ale masz talent

 

[ Dodano: Czw 22 Cze, 2006 ]

ile chcesz za nią??

omg...ale masz talent 8O 8O

 

Sprawy kupna/sprzedaży załatwiajcie na pm/gg/komis - forum służy do czego innego. Medi.

Link to post
Share on other sites

VSR będzie działać w następujący sposób:

Naciągamy rygiel czterotaktowy i wtym momencie spust zachacza o cylinder z dziórką, a tłok zostaje odprowadzony do pozycji początkowej. Klikamy na spust-cylinder zwalnia się :wink: !

 

Proste

Link to post
Share on other sites

Tak bardzo proste jak cep do młucenia zboża ale ile z tego gadania wyjdzie to się okaże,a masz jakieśplany z czego zrobisz,jak uszczelnisz tłok,jak wykonaksz układ spustowy ,masz jakiegoś tokarza bo bez niego sie nie obejdzie :?: Jeszcze pamiętaj o systemie podawanuia kulek bo to też nie prosta sprawa.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zaplanowane tokarza mam ale mi nie trzeba (Kolba,uchwyt z drewna a rura czyli lufa zewnętrzna z miedzi to będzie łatwiej robić...)

Magazynek stały tak jak w mauserze będzie trzeba pojedynczo :| troche badziewiaście (wiem), ale to moja pierwsza samoróbka z dużym nakładem pracy!

 

[ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 ]

Zebrałem już wszystkie części dziś już moge brać się do roboty

(na nude robie też Saiga 12K)

 

PS. Wakacje-to będzie kupa czasu

Link to post
Share on other sites

??nie

 

[ Dodano: Sob 24 Cze, 2006 ]

Co złego w tym, że robie też saige to coś strasznego??

Niestać mnie na wiele elementów i niemoge robić VSR, jak znajde takie które niesą potrzebne bo już takie mam to daje je do S12K! :roll:

Dzisiaj pożyczam szlifierke(czy jak to tam się zwie) biore wyżynarkę i robie kolbę i uchwyt z drewna...

 

PS. czekam na tego 7 lipca dostane premie 200 zeta, wtedy kupie pare części TM np. Hop-Up i od Grabka (Grabek to mała Castorama) lufy i castorurki... (mam 10 złotych i niechce wydać :| )

Link to post
Share on other sites

Chodziło mo o to co powiedziałeś

(na nude robie też Saiga 12K)
jest to dla mnie dziwne,niestety ja praktycznie caly wolny czas spędzam przy robieniu repliki,nie nudzę sie tak jak ty,a szkoda bo chciałbm mieć taki problem że nudzę sie i wtedy robię sobie jakąś replikę,fajny problem-o to mi chodziło,bardzo sie cieszę że masz taki zapał do majsterkowania,i nie poddawaj się,oby wiecej takich jak ja i Ty :D
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...