Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Nie znam sie zbytnio na upgrade'ach , wiec pytam :)

Chcial bym w miare tanio podwyzszyc osiagi mojej Cymki (w granicach 250zl) . Macie jakies pomysly ?

Posiadam AK47s (ze skladana kolba - bateria w komorze zamka - duza nie wejdzie:/)

 

Z gory dzieki.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

zestaw FTK Hurricane ze springiem M100 (o ile którys z nich pasuje do CYMY a mysle ze pasuje) , podniesie ci moc do okolo 360fps

 

prawie wszystkie bebechy bedziesz miał wymienione (prócz zębatek i kilku innych pierdołek)

 

ASG Shop powinien ci to zrobic za około 250zł

 

no i bedziesz musial jeszcze zainwestowac w batke 9.6v :D

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
...tak jak mówiłem kup dyszę ' date=' prec lufę, głowice tłoka , cylinder chromowany i ze 40 fps będzie[/quote']

 

hmmm ze 40fps bedzie? ciekawe z czego się wezmie? :D

 

a do zestawu HURRICANA możesz dac jakas dobra batke 8.4v oszywiscie kosztem szybkostrzelnosci...

 

dam ci dobra rade: skontaktuj sie jakims dobrym sklepem (np Asg Shopem) bo tutaj dostaniesz 200 porad nie zawsze trafionych 8)

 

tyle

Link to post
Share on other sites

Troche głupie pytanie, ale...

Czy można i ile fpsów osiągałoby AK Cymy z zestawem FTK M100 HurricanE'a gdyby zostawić stockową sprężynę?

Jest w ogóle sens?

 

Chcę po prostu mieć max. 350 fps - bezpiecznie i jak najniższym kosztem.

:wink:

Link to post
Share on other sites

To co byś polecił, żeby jednak mieć te 350 fps, nie więcej, nie mniej?

To FTK to fajna sprawa - tanie i bezpieczne, a jednak troszkę za mocne jak dla mnie, a osłabiać mi się nie uśmiecha.

Dlatego myślałem o zostawieniu tej sprężyny.

 

Nie no, w sumie najwyżej bym miał te 370 - nie taka ogromna różnica.

Ale może jednak ktoś by miał jakiś pomysł? :wink:

Link to post
Share on other sites

Witka

No ok.. zestaw FTK Hurricane , ale musial bym do tego dopasowac jakas inna baterie, bo ta raczej (z zadowalajaca szybkostrzelnoscia) nie pociagnie tej sprezyny.. Moze do tego jeszcze jakas odrobine slabszego springa? Tak zeby wyciagnac te 330fps i aby nie trzeba bylo zmienic batki..

 

Jakies pomysly? (nie znam sie na sprezynach) :/

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Proponuje dogadac sie z Marcienm z ASGShop'u i wziac ten zestaw Hurricane na M100, ale poprosic o zamiane w zestawie sprezyny Hurricane M100 na PDI 130 - oni i tak montuja duzo upgrade'ow wiec sprezyna M100 wczesniej czy pozneij sie sprzeda. PDI 130 da Ci 330 fps, do tego po profesjonalnym montazu (asgshop) gearbox bedzie porzadnie uszczelniony i wycisniesz na tym jeszcze 15-20 fps. Uwazam ze to rozsadny zabieg ;-). No i nie musisz wtedy zmieniac baterii - 8,4 ciagnie bez problemu PDI 130 (wiem, bo mialem tak w WELL'u).

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

nie widzałeś co napisal?? on ma ak47s czyli nie ma mowy o 9,6

max tiuning to do 320 fps

tak jak mówiłem kup dyszę , prec lufę, głowice tłoka , cylinder chromowany i ze 40 fps będzie

 

Pisałem do zbrojownia.com.pl i napisali, że da się wstawić 9.6v i temat tu gdzieś jest. Wie ktoś jak to zrobić???

 

pozdrawiam Pasti

Link to post
Share on other sites

Zadziałać z pilnikiem i lutownicą w podstawe szczerbinki. Żadnych problemów, ludzie tak robią i jakoś się da. Zawsze też można kupić ogniwo o mniejszej średnicy (w Batimexie raczej znajdziesz) i voila, wchodzi bez żadnych przeróbek. Niestety nie pamiętam jak się temat nazywał, ale tam było wszystko opisane jak ktoś to sobie zrobił. Musisz sie uzbroić w cierpliwosc i szukac, szukac, szukac...

Link to post
Share on other sites

a słyszałem ze ASGshop, nie bawi się w tuning chińczyków? zmienili zdanie (opinia z przed paru miesięcy)

Co do 250zł , wymienił bym HU - bo ten cymowy jest tragiczny - a to będzie dobra podstawa HU+lufa prec

Po co inwestować w GB jak gumka HU nie da rady podkręcić kulki?

Myśle że przy cymie to podstawą jest wymiana HU, lufy i kabelków na niskooporowe. Później można iść w GB

Link to post
Share on other sites

Z wielką ochotą i pewnie też analogicznie wielką opłatą (nie wiem jak teraz ale kiedyś czytałem że taiwangun dosyć solidnie sobie żąda za niegwarancyjne grzebanie w replikach, co nie zmienia faktu że jest to dobry sklep). No i nie tylko taiwangun przyjmuje chińczyki, bo na przykład zbrojownia.com również. Co do gunfire nie wiem, ale podejrzewam że jeśli sprzedają to i do upgradów powinni przyjmować.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...